Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z sąsiadem a własciwie jego autem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeżeli nie ma monitoringu to pianka montażowa w tłumik i może da mu to coś do myślenia :gwizdanie:

Też miałem to zaproponować, a jak nie pomoże to wylej stary olej pod jego silnikiem i zadzwoń do sanepidu i go podkabluj. Jeżeli nawet nie przyjada to powiedzą gdzie szukać przepisów dotyczących zanieczyszczania środowiska przez pojazdy, wydrukujesz je i przylepisz gościowi do szyby. Może się przestraszy kary jak dobrze pamiętam nawet do 5000zł (kilka szrotów takie podostawało)

Opublikowano

Rozmawiałeś z tym pacjentem w ogóle ?

Opublikowano
  • Autor

Rozmawiałeś z tym pacjentem w ogóle ?

No wstępnie tak ale nie wyraża jakiejś głębokiej aprobaty :disgust:

Opublikowano

Rozmawiałeś z tym pacjentem w ogóle ?

No wstępnie tak ale nie wyraża jakiejś głębokiej aprobaty :disgust:

A czego można się spodziewać po takim ignorancie. Dopóki nie zmusisz go do tego, to będzie miał w d*pie.

Opublikowano

Kolego na takiego kasztana tylko jedna sprawa rozwiązania , kondensator o dużej mocy naładuj wepnij w instalkę np od kieruna strzel i po kłopocie. Długo postoi :), takim właśnie sposobem kradzieje załatwili moja bryczke, koszty naprawy kosmos.

Opublikowano

Kolego na takiego kasztana tylko jedna sprawa rozwiązania , kondensator o dużej mocy naładuj wepnij w instalkę np od kieruna strzel i po kłopocie. Długo postoi :), takim właśnie sposobem kradzieje załatwili moja bryczke, koszty naprawy kosmos.

Ja takiej aż zawiści nie rozumiem. Gość smrodzi bo smrodzi a wy mu chcecie zrobić rewanż w postaci mafii sycylijskiej, najlepiej nasłać Rosjanów i żeby mu ryj obili i auto ukradli bo kopci. Na pewno są jakieś cywilizowane sposoby. Dla mnie najlepszy to ten z olejem pod samochodem kilka postów wyżej. Na pewno da efekt i bez winy a jemu przy okazji sprawdzą ten samochód i będzie sytuacja rozwiązana, wyjdzie że kopci i będzie musiał naprawić ;)

Opublikowano

Dzwonić na Policję. Nie na 997, tylko po prostu do dzielnicowego i złożyć zażalenie, sugerująć, że przy takich objawach wskazane auto nie może spełniać norm emisji spalin. Jeżeli dzielnicowy jest normalny, powinno pomóc.

Opublikowano

Kolego na takiego kasztana tylko jedna sprawa rozwiązania , kondensator o dużej mocy naładuj wepnij w instalkę np od kieruna strzel i po kłopocie. Długo postoi :), takim właśnie sposobem kradzieje załatwili moja bryczke, koszty naprawy kosmos.

Ja takiej aż zawiści nie rozumiem. Gość smrodzi bo smrodzi a wy mu chcecie zrobić rewanż w postaci mafii sycylijskiej, najlepiej nasłać Rosjanów i żeby mu ryj obili i auto ukradli bo kopci. Na pewno są jakieś cywilizowane sposoby. Dla mnie najlepszy to ten z olejem pod samochodem kilka postów wyżej. Na pewno da efekt i bez winy a jemu przy okazji sprawdzą ten samochód i będzie sytuacja rozwiązana, wyjdzie że kopci i będzie musiał naprawić ;)

Dokładnie niektóre porady to :blink:, Ty mu coś przy aucie przymajstrujesz a na drugi dzień na audi porysowany każdy element, kto wie co takiemu do głowy strzeli? sprawa jest kontrowersyjna :confused4:

Opublikowano

Jabym mu nawalił strzykawą oleju ale do tłumika, tak zrobilismy kiedys kumplowi, jak auto zaczeło puszczać zasłone dymną z tyłu to odrazu był w warsztacie :gwizdanie: Tylko mechanior sie na to nie nabrał i sie uśmiał że ma niezłych kolegów :gwizdanie:

Ale to było dla żartów :wink4:

Opublikowano

Masz rację kolego ale jeśli walnie ryskę to wtedy prosta droga do oklepanie w ciemnym kącie

Opublikowano

A wasza wspólnota nie ma jakiegoś regulaminu parkingu??? Idź do zarządcy i z nimi rozmawiaj jeśli chodzi o obijanie to kolega miał ten sam problem i hehe też z właścicielem mondziaka :polew: zostawiał ręcznik przewieszony przez klamkę i pomagało tamten koleś też jest niereformowalny.

Opublikowano

A wasza wspólnota nie ma jakiegoś regulaminu parkingu??? Idź do zarządcy i z nimi rozmawiaj jeśli chodzi o obijanie to kolega miał ten sam problem i hehe też z właścicielem mondziaka :polew: zostawiał ręcznik przewieszony przez klamkę i pomagało tamten koleś też jest niereformowalny.

I to jest dobre. Ktoś musi być odpowiedzialny za ten parking. Trzeba do niego uderzać.

Opublikowano

No też mam taki garaż i na pierwszym spotkaniu wspólnoty był uchwalony regulamin garaży w tym kary ile i za co i na co oddzielny dla innych regulaminów

  • 2 lata później...
Opublikowano

Może wy mi pomożecie,

mam taki problem pod blokiem kiedyś cały czas koleś parkował swojego dużego dostawczaka(chyba powyżej 3,5T) tak ze zajmował 3 miejsca parkingowe

(linie namalowane na puzzlach). Kiedy mojej żonie kupiłem samochód zaczęła parkować tam gdzie ten gość parkował. Kilka dni temu żona chciała gdzieś jechać ale się okazało ze 3 opony są przebite z boku :rant:. Przypuszczam że opony przebił własnie koleś z dostawczaka bo żona zaparkowała gdzie indziej a od 3 dni koleś z dostawczaka parkuje tam gdzie kiedyś. Da się to jakoś załatwić np. straż miejska żeby parkował inaczej. Chyba ze też przebije mu opony :wink:. Dodam ze z jego samochodu kapie olej.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Z tego co kojarzę to dobrze jakbyś miał dokumentację na syf z Mondeo sąsiada, tzn jakby były papiery ze skargami w administracji garażu, zawiadomienia na policję czy straż miejską o zanieczyszczanie środowiska, potem jak dojdzie co do czego to masz się czym podeprzeć, że sąsiad truje ludzi od dłuższego czasu. A jak już będzie jakiś zgrzyt z sąsiadem to polecam zamontować w wozie kamerkę co by wozu strzegła gdy w domu śpisz.

przemek882 - koleś pała, ale odbicie się na jego wozie tylko rozpocznie zabawy "ty mi koło przebiłeś, ja ci szybę wybiję". Jak chcesz to zdekompletuj mu wóz w pewnym stopniu, ale zadbaj, żeby nie mógł się odegrać (parking strzeżony, ew monitoring). Próbował ktoś na strażaków miejskich dzwonić? Może dowalą mandat, może nie ale powkurzać można.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Teraz każdy ma telefon z aparatem ... zgromadź dokumentację fotograficzną - tych osadów, jak gościu rusza itp itd. W pierwszym kroku uderz do zarządcy z prośbą o interwencję. W piśmie powinien wezwać do natychmiastowego przywrócenia właściwego stanu tech. i podać mu czas (np. 2 tyg.), uprzedzić delikwenta, że zebrana została dokumentacja świadcząca o złym stanie tech. pojazdu i posłuży jako dowód w przypadku dalszego łamania regulaminu parkingowego i przepisów dot. stanu tech. auta a sprawa zostanie skierowana do odpowiednich służb.Jeśli zarządca jest d*pą to swoje kroki skieruj do Straży Miejskiej (ewentualnie policji) ale nie dzwoń bo cię oleją tylko jedź do nich osobiście mając wydrukowanych kilka zdjęć.Generalnie kopcenie z auta będzie ciężko wyegzekwować ale wycieki oleju to byłby najlepszy argument.

Opublikowano

Tylko administracja wchodzi w gre. Dadza mu ultimatum albo naprawi samochod lub wpad z parkingu. Brudzi i zatruwa powietrze co stanowi zagrozenie dla zycia i zdrowia bo wentylatory moga miec problem z wyciagnieciem tak duzej ilosci zanieczyszczen.

Policja straz miejska oleja temat i tyle.

Aministrator jest od tego i tyle. Ma wladze do wegzekwowania regulaminu i moze poprosic w asyscie policji o aktualny przeglad techniczny.

Na wlasna reke zaszkodzisz tylko sobie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.