Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] A4 B7 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od dnia 12,02,2011 stałem się posiadaczem A4 B7 Czarna Avant 1,9 TDI 153km 2005r

Wyposażenie:

-chrom pakiet zmieniony na black :)

- tylna kanapa dzielona

-otwieranie,domykanie szyb z pilota

- zmieniarka na 6CD w schowku

- skórzana Multi-Funkcyjna kierownica

- bluetooth

-ABS, ESP

- dwustrefowy klimatronic

- podgrzewane fotele

-elektryczne szyby przód

Posiadane Mody:

-Kierownica sportowa 3 ramienna

-Podłokietnik

-Skórzane boczki przód

-Lewarek biegów S-Line

-Fotele skórzane

-Bi-ksenony

-Przyciemnione Szyby

-Czarna podsufitka

-Czarne relingi

-Zderzak S-Line przód

-Hokej z CupraR

-Aluski

-matowienie lamp

-białe kierunki w lampach przednich

Plan na Zmiany:

-listwy S-Line

-tylne lampy diodowe

Przed:

p1010800d.jpg

p1010801g.jpg

unledimage11.jpg

unledimage22.jpg

Po modach:

p1020099ek.jpg

p1020079x.jpg

p1020088f.jpg

p1020086rn.jpg

p1020094v.jpg

Opublikowano

Bezawaryjnej jazdy i powodzenia w modach :good:

Opublikowano

bezawaryjnosci, jak grill bedzie cały czarny to relingi tez moga byc czarne :) jesli chrom to relingi zostaw tak jak jest , takie moje zdanie

Opublikowano

w ankiecie zdecydowanie wybieram drugie "a" :decayed: :decayed: :decayed::polew:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 18:13_________________________________________________widze żę jesteś z grodu Mirona... uważaj na niego, nie lubi konkurencji :decayed:

Opublikowano

widze żę jesteś z grodu Mirona... uważaj na niego, nie lubi konkurencji :decayed:

z tego co wiem to nawet rodzina :gwizdanie:

Autko bardzo ładne :good: widziałęm na żywca za poprzedniego właściciela, źrebak włożył w nie sporo serca i grosza :wink4:

Opublikowano

rodzina nie rodzina... Miron się nie pier**** :decayed::wink4: :wink4:

Opublikowano

reling i gril na czarno i bedzie malina.

Fajne felgi BTW :cool1:

Opublikowano

Na Mirona to uważaj jego teściu stracił już samochód :decayed:

Samochodzik fajny , podobają mi się te felgi na zimę dobre a na lato 19" relingi do zmiany na czarne :good:

Opublikowano

furka :good: bezawaryjnej jazdy :naughty:

Opublikowano

furka :good: a nie myślałeś żeby dołożyć RNS-e? fajny bajer :naughty:

Opublikowano

ładna sztuka :-)

troszke za dużo tego Sline wpisałeś...bo kiera 3ramienna ale nie Slinowa, fotele sportowe ale nie Slinowe... a jaka różnica w stosunku do S-line? nie mają loga :polew: :polew: :polew::good:

Opublikowano

Fajna furka :good: widać że zadbana :cool1: relingi i grille w czerni na wielki plus, obniżyłbym je lekko tak z -30 lub -20 i czarne wnętrza lamp. Listy od s-line również zrobią swoje tak jak podsufitka. Auto już jest :shocked: a może być :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zakładając czarną podsufitkę oraz relingi zastąpić srebrne listwy czarnymi? mam namyśli te na drzwiach nad schowkiem itp.

Opublikowano

Autko niczego sobie :gwizdanie: normalnie klon mojego,jakby stały obok siegie na parkingu to można się pomylić.Nawet numery podobne.Tylko ta czarna skurka w środku :no: latem będziesz jajka smażył.Już coś otym wiem. :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Podsufitka zakupiona oraz relingi czarne w weekend montowanie ^^

Opublikowano

Elegancko! :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Relingi,czarne lusterko i podsufitka zamontowane ^^

p1010932l.jpg

p1010933a.jpg

p1010934d.jpg

Pora na zderzak ^^

Opublikowano

Widze,kolega idzie w pakiet black :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zderzak doszedł :)

20110519662.jpg

Opublikowano

Graty za za zderzak , napisz na PW ile dałeś jak mozesz :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.