Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rezanie bixenonu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie ma reguły z której strony. Może być z prawej lub lewej. Przez dekiel tył jest do niej pełny dostęp.  

Opublikowano

Więc sory za wprowadzenie w błąd, najwidoczniej miałem oba projektory z tej samej strony auta.

Opublikowano

hella 3 z tzw. aglika idzie to jakoś bezproblemowo przystosować do naszego ruchu ?

Opublikowano

A4 B6

Które projektory będą najlepszym wyborem do bixa? :

1.hella 3?

2.hella intemo?

Z tego co udało mi się dowiedzieć,to intemo ma lepsze światła drogowe,a jezeli chodzi o mijania to są porównywalne do siebie?

Nie wiem co wybrać żeby później nie żałować....

Edytowane przez lukas551

Opublikowano

Ok, jakieś ostatnie rezania, u góry wyczyszczony bix, na dole drugi komplet ściągnięty z samochodu ;)

79376b47a6df06bbmed.jpg

Nowe, duże szerze mijania:
3628fb6890b7c166med.jpg

Drogowe bix:
3b27f6eca26e5009med.jpg

Ori drogowe ;)

1b667277a8072b3cmed.jpg

Opublikowano
hella 3 z tzw. aglika idzie to jakoś bezproblemowo przystosować do naszego ruchu ?

Przesłona i cewka musi być z eu
Zawartość dodana 5 minutes later
A4 B6
Które projektory będą najlepszym wyborem do bixa? :
1.hella 3?
2.hella intemo?
Z tego co udało mi się dowiedzieć,to intemo ma lepsze światła drogowe,a jezeli chodzi o mijania to są porównywalne do siebie?
Nie wiem co wybrać żeby później nie żałować....

Jeśli ori lampy to h7 lub xenon to zakladaj hella3 jeśli oto bix to Al z b8
Opublikowano
8 minut temu, k19k29 napisał:


Przesłona i cewka musi być z eu

Zawartość dodana 5 minutes later


Jeśli ori lampy to h7 lub xenon to zakladaj hella3 jeśli oto bix to Al z b8

Mam ori lampy ale zwykłe żarówki H7

Opublikowano

To zakladaj hella3 łatwy montaż

Opublikowano

jeśli chcesz przejściowo czy docelowo bi-halogen to hella 3

Opublikowano

Mi Qwerty robił kilka lat temu bi-halogen na h7 ze skody roomster - świeciło rewelacyjnie na zwykłej żarówce . 3 tygodnie temu robiłem w a3 żony bixa , soczewki z a6 c7 na d1s i jest poezja . Swiatła mega ogrom . W obecnej a4-ce mając ori xenon założę też bixa bo w porównaniu do a3-ki mam ciemno :) Ale h7 bi-halogen daje radę w porównaniu do zwykłych h7 . Polecam.

Opublikowano
Mi Qwerty robił kilka lat temu bi-halogen na h7 ze skody roomster - świeciło rewelacyjnie na zwykłej żarówce . 3 tygodnie temu robiłem w a3 żony bixa , soczewki z a6 c7 na d1s i jest poezja . Swiatła mega ogrom . W obecnej a4-ce mając ori xenon założę też bixa bo w porównaniu do a3-ki mam ciemno [emoji4] Ale h7 bi-halogen daje radę w porównaniu do zwykłych h7 . Polecam.

Kto Ci to robił ?

Nie znam typa ... widocznie jakiś świeżak :D

Opublikowano

No juz kiedyś też o nim słyszałem ale nie znam go.

Opublikowano

Może wpadnie kiedy na spota [emoji6]

Sorki za ot ;)

Opublikowano

Lampy bede wysyłał do kolegi Gwerty. Projektor hella 3+ przetwornice koito,dobry będzie zestawik?

Opublikowano

Ostatnie prace z c5 ori Usa edf465b499eb826d59edcc17062a405a.jpg406d30bd88fe2b287fa7a9af51a228f9.jpg

Opublikowano

Dzisiaj skonczylem uff  ^_^ Zderzak na spryski juz zagruntowany:decayed:

Ma ktos jakis pomysl na moduł ktory zmieni napiecie po wlaczeniu pozycji? Ledy wieczorem za mocno daja, chcialbym zeby przygasały...

 

1.jpg

2.jpg

Opublikowano
Opublikowano

Zastosuj potencjometr zawsze jest zakres regulacji

Opublikowano

Jaka wielka homologacja na drl.

Opublikowano

Kurcze Pany nie mam pojecia o takich rzeczach. jakbym mial schemat to jakos bym to polutowal ale wymyslic to juz problem u mnie:facepalm:

Wiem, juz zaluze ze ja nakleilem ale coz:facepalm:

A jakbym zastosowal taki stabilizator i do tego radiatorek? Bedzie to banglac czy trzeba jakies kondensatory zastosowac?

http://allegro.pl/stabilizator-napiecia-l7805cv-l7805-lm7805-5v-1-5a-i5126184243.html

albo tak prztetwornica?

http://allegro.pl/przetwornica-napiecia-12v-5v-3-3v-i6260731352.html

Dziwne zachowanie tych moich ledów, sygnal na jednych przewodzie musi byc krotki ze tak sie pala ale tylko jak zgasze auto i wyciagne kluczyk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.