Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rezanie bixenonu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałem zrobić coś w takim stylu, i tak spasować by było równo. Ktoś próbował może? Bo jeśli to rzeczywiście misja niemożliwe to szkoda mojego czasu :)

Bez tytułu.png

Opublikowano

Wtedy zaślepki musiałby być płaskie i idealnie wyprofilowane pod zderzaknzeby to estetycznie wyglądało

Opublikowano

No jasne, one i tak muszą być malowane, zawsze można szlifnąć na płasko. Myślę ze warto pokombinować. Za ori zderzak kompletny na Alledrogo 800 zł wołają.

Opublikowano
No jasne, one i tak muszą być malowane, zawsze można szlifnąć na płasko. Myślę ze warto pokombinować. Za ori zderzak kompletny na Alledrogo 800 zł wołają.


Musisz czychac na okazje [emoji14] ja swoj kupilem kompletny za 300 z wysylka :)
Opublikowano

Ma ktoś Hella 3 na oddanie? PW

Intemo tez moga byc

Edytowane przez NervaR

Opublikowano

Chińskie 2.5'  projektorki bi założone do zwykłych lamp halogenowych  H7 ;)

bqhJpxd.jpg

 

IZXamrd.jpg

 

nlmoX1F.jpg

 

YpO5aRJ.jpg

 

bfKzbPW.jpg

 

hZMkHrS.jpg

 

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

To jedna sztuka świeci czy jak? Bo ustawione jakoś dziwnie.

Opublikowano

Obie lampy swieca. Ustawione sa normalnie, tylko ten mur nie jest idealnie na wprost auta, przypatrz sie zdjeciom i zauwazysz ;)

Opublikowano

No tak ale wygląda jak by obie lampy świeciły w jeden punkt

Opublikowano
Dnia 2.03.2017 o 17:32, KoJ@K napisał:

Chińskie 2.5'  projektorki bi założone do zwykłych lamp halogenowych  H7 ;)

bqhJpxd.jpg

 

IZXamrd.jpg

 

nlmoX1F.jpg

 

YpO5aRJ.jpg

 

bfKzbPW.jpg

 

hZMkHrS.jpg

 

Pokaz zdjęcia jak to świeci na drodze. :-P 

Opublikowano

Porównanie bixenon intemo i biled koito. Pierwszy intemo niżej biled.

IMG_20170304_222647.jpg

IMG_20170308_182537.jpg

IMG_20170304_222716.jpg

IMG_20170308_182546.jpg

Opublikowano

Bi led zamiata:decayed:

Opublikowano

Tutaj pierwszy bi led niżej intemo.

IMG_20170308_183111.jpg

IMG_20160905_202827.jpg

IMG_20170308_183125.jpg

IMG_20160905_202853.jpg

Zawartość dodana 1 minute later

I mały bonus :-D Robotę wykonał Gwerty.

IMG_20170308_164531.jpg

IMG_20170308_164701.jpg

Opublikowano
5 minut temu, Chris12 napisał:

Tutaj pierwszy bi led niżej intemo.

Jaka jest gwarancja na te żarówki Led ? Ile wytrzymują ??

Opublikowano

Gwarancji nie ma, a żywotność ponoć 30000h.

Opublikowano

Gdyby taka żywotność była to super ., gorzej jak po pół roku padną. I tego się boję.

Opublikowano

Panowie przy zakładaniu bixa, zasilanie przesłony podłączam do kabli zasilania drogowych h7 ? Noga jestem z elektryki :)

Opublikowano

DOKŁADNIE. wpinasz równolegle. Plus i minus.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

W ori bixie masz specjalne kabelki do tego (zolty i zielony chyba) i jezeli zakladasz z B8 albo Intemo to biegunowosc nie ma znaczenia.

Opublikowano

zakładam hella 3 w ori lampę ksenon valeo, kable są czarne wiec raczej bez bieguna.

Ma ktoś na sell mocowania żarników do hella 3 ? potrzebuje na piątek :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.