Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Hella 3 z palnikami Nextgen

1b62138321d0d3a1gen.jpg?t=1452542785

Valeo Q7 z palnikami Nextgen (tutaj chyba na dlugich)

c5e64a193bea7714gen.jpg?t=1452542825

Valeo Q7 z palnikami Philipsa 4300k w bdb stanie

cf328f1af153804c.jpg

Valeo Q7 z palnikami Nextgen przed rozswietleniem

d4e3db40b2f4aace.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście odcinkę w Koito FX-R 3.0? https://hidretrofit.pl/sklep/koito-fx-r-3-0-3-bi-xenon/


Tylko czy to się zmieści do Valeo w B5...

Edytowane przez omzig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakie polecacie przetwornice i żarniki do bixów? :eusathink:

do b5 to d2s lub d4s d1s i d3s nie wejdzie bo zaponnik jest przy zarniku.

osobiscie do b5, b6 polecam przetwornice koito d4s i do tego palniki ori philipsa d4s.

zestawy mozna dostac w dobrych cenach i swiecą mega.

A widzieliście odcinkę w Koito FX-R 3.0? https://hidretrofit.pl/sklep/koito-fx-r-3-0-3-bi-xenon/

Tylko czy to się zmieści do Valeo w B5...

da sie zamontować w b5 lift trzeba tyko przerabiać dół lampy tam gdzie jest miejsce na przetwornice.

moim zdaniem lepiej wsadzić hella intemo świeci podobnie a dużo łatwiej upchnąć i przetwornica wchodzi w ori miejsce.

Edytowane przez Gwerty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwerty cwiczyles moze lampy a8 d2 przedliftowe kiedys jesli chodzi o wymiane soczewy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwerty cwiczyles moze lampy a8 d2 przedliftowe kiedys jesli chodzi o wymiane soczewy ?

chodzi o te dzielone z projektorem przeciwmgłowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d3s wchodzi do b5 bezproblemowo trzeba tylko zrobić mały mix.ja mam aktualnie takie palniki u siebie w b5.

Te przetwornice koito d4s to praktycznie najtańsza opcja.

Mam takie przetwornice na sprzedaż jeśli.komuś potrzeba.

Edytowane przez booolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, przedlifty

chodzi dokladnie o cos takiego http://www.audiklub.org/artykuly/bixenon_w_a8.html

Do D2 prefl EvoX-R wchodzi bez problemu, więc hella classic tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto pakować tam hella2?

Co do palników d1s/d3s fakt wejdą z krótszym projektorami.z b8 lub podobnymi(chodzi o długość projektora) się nie zmieszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie do b5, b6 polecam przetwornice koito d4s i do tego palniki ori philipsa d4s.

Czym one się różnią od przetwornic Valeo i D2S, dlaczego świecą wg Ciebie mega? :wink:

da sie zamontować w b5 lift trzeba tyko przerabiać dół lampy tam gdzie jest miejsce na przetwornice.

moim zdaniem lepiej wsadzić hella intemo świeci podobnie a dużo łatwiej upchnąć i przetwornica wchodzi w ori miejsce.

Wg mnie Intemo ma słabe odcięcie, to już lepiej Evox-R lub Koito RX350...

Edytowane przez omzig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wsadzona intemo i palnik d3s,bez dłubania w dekielku regulacja silniczkiem w pełnym zakresie .

ale tak szczerze to powiedzcie mi ktore soczewki lepsze i pod jakim względem.....intemo czy hella 3?

bo mam intemo ale sie zastanawiam na zmiana na hella 3 ,,ale nie wiem czy warto sie bawic

Edytowane przez booolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie montował ktoś przetwornice Koito z VelSatis'a?

Za cholere nie wiem gdzie jest plus a gdzie minus :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus u minus sprawdzasz w następujący sposób.

Minus od akumulatora czy jakiegoś tam źródła napięcia dotykasz do obudowy przetwornicy zaś do plusa podłączasz probowke a grotem probowki dotyka jednego później drugiego kabla od przetwornicy.na tym na którym będzie się świeciła probowka jeat minus a na tym na którym będzie.probowka świeciła.się.słabo bądź mrugala jeat plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wsadzona intemo i palnik d3s,bez dłubania w dekielku regulacja silniczkiem w pełnym zakresie .

ale tak szczerze to powiedzcie mi ktore soczewki lepsze i pod jakim względem.....intemo czy hella 3?

bo mam intemo ale sie zastanawiam na zmiana na hella 3 ,,ale nie wiem czy warto sie bawic

nie warto intemo na dużo lepsze drogowe od hella 3. a mijania są porównywalne.

osobiscie do b5, b6 polecam przetwornice koito d4s i do tego palniki ori philipsa d4s.

Czym one się różnią od przetwornic Valeo i D2S, dlaczego świecą wg Ciebie mega? :wink:

przetwornice ori valeo słabo trzymają napięcie., wystarczy trochę wilgoci i są z nimi problemy. często wypalają się gniazda żarników.

zaleta ich taka ze można je naprawiać.

koito niestety nikt nie chce to są zalane żelem.

różnica s2s, a d4s jest w napięciu pracy.

czemu wybieram i polecam d4s bo jest mniej podróbek żarników. i cena za zestaw jest korzystniejsza. niz d1s, d2s d3s.(nie mówię o hidach)

dajcie mi trochę czasu a wrzucę porządne porównanie popularnych projektorów z pomiarami natężenia strumienia i linii odcięcia na białym ekranie żeby dokładnie było widać.

Panowie montował ktoś przetwornice Koito z VelSatis'a?

Za cholere nie wiem gdzie jest plus a gdzie minus :kwasny:

denso d2s bliźniaczy model koito d2s tylko pod inna nazwa.

blizej kabli wysokiego napiecia -

dalej od kabli wysokiego napiecia +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pod d2s nie polecasz ori valeo dlatego ze sa awaryjne?

A powiedz jak np wyglada porownanie valeo do koito pod wzgledem wydajnosci,bo z tego co piszesz yo valeo nje trzyma napiecie co skutkuje slabszym swiatlem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pod d2s nie polecasz ori valeo dlatego ze sa awaryjne?

A powiedz jak np wyglada porownanie valeo do koito pod wzgledem wydajnosci,bo z tego co piszesz yo valeo nje trzyma napiecie co skutkuje slabszym swiatlem???

potrafią nie trzymać napięcia .co może źle wpływać na żywotność żarników i delikatni miganie ,pulsowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koito d2s sa naprawialne i nie są zalane niczym w porównaniu do d4s. A po za tym przewaga koito nad valeo jest tez taka ze koito nie pala się przez podrabiane zarniki i szybciej rozpalają zarniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...