Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-


Orzeł

Rekomendowane odpowiedzi

generalnie jest u nas paru Panów Policjantów którzy skutecznie radzą sobie z tuningiem i niestety mają miernik zawsze przy sobie... :kwasny: sprawdzają nawet atesty na lampach itd itp ot takie mają fajne zajęcie..

Co do piecowego przyciemnienia to miałem takie w leonie i drugi raz za przyciemnienie szyb tyle kasy nie dam nie wspomne, że mycie takich szyb jest bardzo uciążliwe bo można to robić tylko wodą lub alkoholem...

Myśle bardziej właśnie nad roletami na tył i boczne drzwi tylne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty gadasz,

też bym nie dał tyle forsy ale są i zwolennicy takiego zabiegu :kox:

a ori audi jak przyciemniają szyby?

Akty prawne dotyczące przyciemniania szyb można streścić jednym zdaniem.

Przepuszczalność światła szyb znajdujących się w polu widzenia kierowcy, czyli 180 stopni nie może wynosić mniej niż 70%.

Poniżej przedstawiamy Państwu odpis z odpowiedniego rozporządzenia:

Rzeczpospolita Polska

MINISTERSTWO TRANSPORTU

I GOSPODARKI MORSKIEJ

Departament Transportu Samochodowego

TS 3b 441 13 / 98

Odpowiadając na ponowne wystąpienie z dnia 09.07.1998r. dotyczące stosowania folii na szybach samochodowych, Ministerstwo Transportu i Gospodarki Morskiej informuje, że po zasięgnięciu ponownej opinii jednostek badawczych tj. Instytutu Transportu Samochodowego i Instytutu Szkła i Ceramiki Oddział w Krakowie, zweryfikowano interpretacje w tym zakresie. W związku z powyższym MtiGM przedstawia następującą opinię: Zgodnie z art.66 ust.1 pkt.5 ustawy z dnia 20.06.1997r. Prawo o ruchu drogowym ( Dz.U. Nr 98, poz. 602 z póżn. zm.) pojazd uczestniczący w ruchu ma być tak zbudowany, wyposażony i utrzymany, aby korzystanie z niego zapewniało między innymi dostateczne pole widzenia kierowcy. Mając na uwadze rozporządzenie Ministerstwa Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 01.02.1993r. w sprawie warunków technicznych badań pojazdów ( Dz.U. z 1996r. Nr 155, poz.772 ) oraz przepisy Regulaminu Nr 46 Europejskiej Komisji Gospodarczej ONZ stanowiące wymagania w zakresie pola widzenia kierowcy, które okre lają dwie strefy wymaganego pola widzenia kierowcy: do przodu od miejsca kierowcy w promieniu 180 stopni, do tyłu w lusterka wsteczne i wymóg wyposażenia pojazdu w lusterko wsteczne po prawej stronie pojazdu, o ile lusterko wewnętrzne nie zapewnia dostatecznej widoczno ci do tyłu, - przepisy Regulaminu Nr 43 EKG ONZ dopuszczające w pojeżdzie oszklenia o przepuszczalno ci wiatła poniżej 70 procent dla szyb innych niż przednie i nie posiadających wpływu na pole widzenia kierowcy. Ministerstwo Transportu i Gospodarki Morskiej wyraża opinię, że nie ma podstaw prawnych zakazujących umieszczania w/w folii na szybach nie posiadających wpływu na omówione powyżej wymagane pole widzenia kierowcy.

DO WIADOMOśCI:

* 1)KOMENDA GŁÓWNA POLICJI

* 2)URZĘDY WOJEWÓDZKIE ( wszystkie )

przyciemnij sobie cały tył nawet najjaśniejszą folia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzel, ja juz mam prawie 2 lata przyciemnione szybki w mojej A4 i jakos daje rade ;) Zaden pan Policjant sie nie rzucal zbytnio o to, raz jeden tylko spojrzal jak mocno przod przyciemniony po czym odszedl i oddal papiery ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne szyby były modne w latach 90 zeszłego wieku - teraz może pasują do E36 i mk3 a nie do takiego ładnego A4 B8 :hi:

kwestia gustu dla mnie ciemne szyby muszą być!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciemnij jakaś delikatną folią... taką żeby jak się z zewnątrz patrzy to widac postać kierowcy ale nie widac twarzy itp.... to nie golf MKIII czy BMW z `93, a4 to jednak auto trochę z klasą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zrobione czarna najjasniejsza folia boki a klape najciemniejsza ze wzgledu na psa i ze w avancie powoduje to ze mniej swiatla wpada do auta. A to daje znowu efekt taki ze szyby wydaja sie ciemniejsze niz tak naprawde sa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za to wczoraj zamontowałem progi

poka poka. :slina:

Pokazywałem jak byłem mały, teraz się wstydze :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile taki Eibach Pro Kit kosztuje w PL? :) To jest -50? Kurcze jakos gdzies czytalem ze w A4 B8 ten zestaw obniza bardziej tyl niz przod.. A u Ciebie czytalem ze stoi rowno?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile taki Eibach Pro Kit kosztuje w PL? :) To jest -50? Kurcze jakos gdzies czytalem ze w A4 B8 ten zestaw obniza bardziej tyl niz przod.. A u Ciebie czytalem ze stoi rowno?? :)

+/- 800 PLN to jest -30 mm i stoi jak trzeba :decayed: Patrox może potwierdzić bo też ma ten zestawik :good:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 10:09_________________________________________________dziś na szybko nakręciłem filmik 0-180 kph

http://w714.wrzuta.pl/film/3zqcUDRCpTq/a4_3.0_tdi_320ps_640nm_by_dynosoft_0-180km_h

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być inaczej. Pewnie można lepiej tylko kierowca nie ogarnia samochodu :tongue4::wink4::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być inaczej. Pewnie można lepiej tylko kierowca nie ogarnia samochodu :tongue4::wink4::tongue4:

można i to bez problemu, bo jak zrobić dobry czas na mokrej nawierzchni przy zepsutym starcie i trzymając telefon w ręce, żeby nakręcić film?? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzełek napisz jak tam się trzyma spalanie teraz po sofcie? i w ogole ile Ci auto paliło przed softem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzełek napisz jak tam się trzyma spalanie teraz po sofcie? i w ogole ile Ci auto paliło przed softem?

teraz pali jakies 0.5 L mniej. Generalnie ok 8-9 l/100 km :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzełek napisz jak tam się trzyma spalanie teraz po sofcie? i w ogole ile Ci auto paliło przed softem?

teraz pali jakies 0.5 L mniej. Generalnie ok 8-9 l/100 km :decayed:

:shocked: no ale nie powiesz mi że przy butowaniu 10 nie wciągnie.. :blink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow... łądnie 5,5 do paczki... czyli jak nie raz widziałem jak 3.0 TDi połyka Passata R36 300KM...

do 160 w 12 sekund... no pięknie.[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 11:58_________________________________________________8-9 to na trasie przy szybszej jeździe chyba?

nie chce mi się wierzyć że przy normalniej jeżdzie masz aż tak niskie spalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...