Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

tylko po co cudowac ????

jak to po co? żeby zap....lało... :kox::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to wiem, ale chodziło mi o to aby, nie zakładac turbo od poprzeczniaka do wzdłuznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko łatwiej dostac turbine z S3 na rynku wtórnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili problemem nie jest dostepnosc tylko kasa lub raczej jej brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili problemem nie jest dostepnosc tylko kasa lub raczej jej brak

Tomek-jeśli ktoś chce kupić B7 2,0TFSI i rezać-to chyba nie narzeka na brak kasy :wink4: wiadomo,że w trakcie się zawsze coś spapra na tyle,że chwilowo można nie mieć pieniędzy na graty,bo będą wyższe priorytety,ale ogólnie wszystko jest teraz dostępne w miarę przyzwoitych cenach :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do BoVa można zamontowac filtr stożkowy i syczy niesamowicie tak jak u mnie,zamontowałem wieksze turbo,IC Garretta cały wydech zrobiłem krótkie przęłożenia w skrzyni, no i 200KM jest:P pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie przełożenia w skrzyni? jak to zrobiłeś? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do BoVa można zamontowac filtr stożkowy i syczy niesamowicie tak jak u mnie,zamontowałem wieksze turbo,IC Garretta cały wydech zrobiłem krótkie przęłożenia w skrzyni, no i 200KM jest:P pozdro

ale co to ma do tematu ,który ostatnio poruszaliśmy,czyli wybór silnika do modów-1,8T,czy 2,0 TFSI???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Właśnie będę się zabierał za SWAP i do mojego ADR chce włożyć AEB i teraz tak...

po delikatnym uszczelnieniu silnika...

-wkładam tam niestety regenerowane rozwiercane T na 180KM

-do tego chciał bym zrobić intercool-er

-musiał bym zmienić wtryski...(jakie)

-oczywiście stożek i wywalić kata

pytanie moje jakich podzespołów i z czego najlepiej użyć co jeszcze proponujecie i jak to się wszystko do siebie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-wkładam tam niestety regenerowane rozwiercane T na 180KM

a co to jest?-co do reszty-poczytaj w tym dziale i sie wszystkiego dowiesz :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cała skrzynia była żeźbiona ,a i jeszcze jakies sportowe sprzegło mam,moje audi mozna dłubnać spokojnie na 250KM !!! W ogóle chętnie bym się spotkał z kimś kto jest z warszawy i ma a4 b5 1.8T :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-wkładam tam niestety regenerowane rozwiercane T na 180KM

a co to jest?-co do reszty-poczytaj w tym dziale i sie wszystkiego dowiesz :wink4:

to jest regenerowana turbina zrobiona na ko4

a tak na marginesie takiej odp sie spodziewałem weź poszukaj weź poczytaj mam przerzucać setki str z czego 50% to spam... oczekiwałem odpowiedzi od kogoś kto się zna i w jednym poście odpowie na moje pytania. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle chętnie bym się spotkał z kimś kto jest z warszawy i ma a4 b5 1.8T :)

a po co?? żeby dowiedzieć się że nie jedzie??

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i po to:)

wpadaj na spota to się przekonasz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczekiwałem odpowiedzi od kogoś kto się zna i w jednym poście odpowie na moje pytania

każdy tutaj "wpada" tylko z jednym pytaniem o coś-nigdy nie szuka-po 5 latach takich pytań-jest setki tematów o tym samym,odpowiedzi sensowne,są porozrzucane,tematy maja po kilkadziesiąt stron ,z czego połowa to spam-wiesz dlaczego? jak nie-to Ci powiem,dzięki takim pytaniom,jakie zadałeś-gdyby każdy robił tak,jak mówi Regulamin,czyli najpierw szukał,potem pytał-Twojego pytania w ogóle by nie było,bo po przeczytaniu choćby FAQ tego działu-przeszedłbyś przez co najmniej kilka przykładów na mody

-1,8T i 2,7 bit-to najpopularniejsze jednostki w tym dziale,a Ty dalej twierdzisz,że nie ma konkretnych informacji-cofnij się choćby w tym temacie o 10 stron i zacznij czytać

pytanie moje jakich podzespołów i z czego najlepiej użyć co jeszcze proponujecie i jak to się wszystko do siebie ma...

czego oczekujesz? wszystko już jest powiedziane na ten temat na Forum-gotowych recept na 180 km?Jest tego całe multum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropka mu :decayed:

a tak na marginesie takiej odp sie spodziewałem weź poszukaj weź poczytaj mam przerzucać setki str z czego 50% to spam... oczekiwałem odpowiedzi od kogoś kto się zna i w jednym poście odpowie na moje pytania. :wallbash:

Jak chcesz gotowych odpowiedzi to jedź do tunera. Wyłożysz kasę na stół on ci absolutnie wszystko powie i wyjaśni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz gotowych odpowiedzi to jedź do tunera. Wyłożysz kasę na stół on ci absolutnie wszystko powie i wyjaśni :decayed:

i to powinno być podwieszone na górze :good:

25 stron o modach a ludziom dale się nie chce przeczytać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczekiwałem odpowiedzi od kogoś kto się zna i w jednym poście odpowie na moje pytania

każdy tutaj "wpada" tylko z jednym pytaniem o coś-nigdy nie szuka-po 5 latach takich pytań-jest setki tematów o tym samym,odpowiedzi sensowne,są porozrzucane,tematy maja po kilkadziesiąt stron ,z czego połowa to spam-wiesz dlaczego? jak nie-to Ci powiem,dzięki takim pytaniom,jakie zadałeś-gdyby każdy robił tak,jak mówi Regulamin,czyli najpierw szukał,potem pytał-Twojego pytania w ogóle by nie było,bo po przeczytaniu choćby FAQ tego działu-przeszedłbyś przez co najmniej kilka przykładów na mody

-1,8T i 2,7 bit-to najpopularniejsze jednostki w tym dziale,a Ty dalej twierdzisz,że nie ma konkretnych informacji-cofnij się choćby w tym temacie o 10 stron i zacznij czytać

pytanie moje jakich podzespołów i z czego najlepiej użyć co jeszcze proponujecie i jak to się wszystko do siebie ma...

czego oczekujesz? wszystko już jest powiedziane na ten temat na Forum-gotowych recept na 180 km?Jest tego całe multum

tak tyle ze ja nie zakładam nowego tematu tylko szukam tematów gdzie mogę sie coś dowiedzieć...

czytając te 25 str pewnie jest bardzo dużo info ale jak już napisałem większość postów to takie...:

a po co

bo nie jedzie

a dlaczego

ja zadałem konkretne pytania i oczekiwałem odpowiedzi od osób które twierdziłem że mi pomogą a wy zrobiliście kolejny SPAM... zamiast w jednym poscie napisać konkretnie użyj tego... tego np nie zakładaj a to mozesz zrobić tak i zaoszczędzili byście mi i sobie trochę cennego czasu...

mam jeszcze jedno pytanie.

w filtrze powietrza AEB są 2 lub 3 czujniki czy jak będe robił dolot (tipa) czy te czujniki są mi potrzebne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...