Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale sama zmiana zaworka nic nie da, tak jak pisałem wcześniej, trzeba zrobić program. Na serii zaworek "K" jedzie fajnie do 3 tys obr. Powyżej są fale mocy i za chwilę upuszczanie. WG próbuje ratować sytuację, ale nie daje rady. Nie można zmienić samego zaworka i jeździć.

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 781,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

058906283C od 99-02 r

058906283F dla silników od 03-05 roku

podziękował bardzo

nie lepiej zebys program zrobil ?

Mam program :wink4:

Opublikowano

Pisałem juz wcześniej że nie ma teraz różnicy i wszystkie N75 są takie same (przynajmniej w ASO tak twierdzą)

Nie są takie same. Ten od RS2 ma całkiem inną charakterystykę. Sprawdziłem osobiście. Jeździłem z nim na GTRS i po założeniu do seryjnego ECU były przeładowania. Trzeba by zmienić mapę, żeby go zaadoptować.

jestem tego samego zdania,też odczuwałem różnicę :good:

ile pompuje Ci turbo ????

0.6 miej więcej z tego co gajgerek pokazuje

tak nędznie ????

u mnie przed virusem było 0.9 bar-a :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

czemu nedznie, seria tyle dmucha

Opublikowano

czemu nedznie, seria tyle dmucha

z tego co się orientowałem to masz rację,jak na razie parch stoi na ulicy i czeka na nowe ako jak jutro przyjdzie to ją trochę przegonie i dokładnie napisze.[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 16:51_________________________________________________0.9 to mogło dmuchać na starej N-ce :naughty: bo aż turbo gwizdało i zawór zwrotny było słychać a teraz niby piz*e ma ale to nie to

Opublikowano

Nie musisz sie orientowac bo tak jest :wink4:

Opublikowano

Nie musisz sie orientowac bo tak jest :wink4:

Rychu, to jest AJL a nie AEB

w AJL sprawa wyglada minimalnie inaczej

Opublikowano

faktycznie nie zobaczyłem w profilu :embarrassed:

Opublikowano

Nie musisz sie orientowac bo tak jest :wink4:

Rychu, to jest AJL a nie AEB

w AJL sprawa wyglada minimalnie inaczej

jak aku dotrze to się karne i zobacze,ale z tego co pamietam to w okolicach 0.6,a ile powinno w AJL wydmuchać? wgl.fabryki

Opublikowano

Nie musisz sie orientowac bo tak jest :wink4:

Rychu, to jest AJL a nie AEB

w AJL sprawa wyglada minimalnie inaczej

:mysli: teraz tak myślę że marę miechów temu się ciebie pytałem ile powinna mi pompować to napisałeś że AEB 5.0 do 5.5 a AJL 6.0, 6.5 nie mam tej wiadomości bo miałem pełną skrzynkę i musiałem skasować ale coś mi świta

Opublikowano

AEB - 0.55 - 0.6 bar-a

AJL - 0.8 - 0.85 bar-a

u mnie było 0.9 w peaku, ale biore pod uwagę błędy wskazania wskaznika[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 20:33_________________________________________________

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=235326.0 :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

AEB - 0.55 - 0.6 bar-a

AJL - 0.8 - 0.85 bar-a

u mnie było 0.9 w peaku, ale biore pod uwagę błędy wskazania wskaznika[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 20:33_________________________________________________

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=235326.0 :wink4: :wink4: :wink4:

no dobra pompuje trochę ponad 0.65 :embarrassed:

Opublikowano

ja mam od nich k04 jak na razie śmiga :wink4:

Czyli warto wysłać kk3 do regeneracji i dopłacic 500złi miec k4??

nie wiem jak się mają te przerobione z k03na k04 bo ja kupiłem od nich k04 i śmiga bez problemów jak na razie mam na niej boost 1,4 bara i nie mogę narzekać

Opublikowano

jaka moc i moment na takim doladowaniu ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.