Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

no w sumie tak ponad dobrą połowę tej kwoty którą ja daje jest to sam towar czyli nierdzewka,wełna,V-bandy,plecionka,flansze do turbo do tego trzeba doliczyć gaz do tiga i prąd ogrzać warsztat więc niewielką ilością tej kwoty jest mój czas i umiejętności...

ja powiem tak każdy orze jak może więc jeśli ktoś jest w stanie zrobić taki wydech jak mój za połowę tej kwoty którą ja podałem chętnie zamówię kilka:) bo szybko znalazł bym na to odbiorców :):decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sory, ale dwa i pół koła za stuff żenująco niskiej jakości to jakieś nieporozumienie jest. My bierzemy za układ poniżej 2k, a nie ma co porównywać nawet... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dorwalem uzywke Magnaflow za 1000zl i jestem mega zadowolony. Chyba żaden inny wydech nie daje tak zajebistego dźwięku. Przy stałych obrotach dość cichy, jak depniesz czy to z niskich czy wysokich obrotów to ludzie pytają co to za motor :naughty: Tez nie drze sie na 10 kilometrów tylko ładnie brzmi porównywalne jak dobra V6:wink: Wielki szacun dla inżynierów Magnaflow

warto poszukać bo można znaleść coś ciekawego w dobrej cenie

I nie ma sie co oszukiwać sportowy wydech nigdy nie będzie cichy jak seria:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dorwalem uzywke Magnaflow za 1000zl i jestem mega zadowolony. Chyba żaden inny wydech nie daje tak zajebistego dźwięku. Przy stałych obrotach dość cichy, jak depniesz czy to z niskich czy wysokich obrotów to ludzie pytają co to za motor :naughty: Tez nie drze sie na 10 kilometrów tylko ładnie brzmi porównywalne jak dobra V6:wink: Wielki szacun dla inżynierów Magnaflow

warto poszukać bo można znaleść coś ciekawego w dobrej cenie

I nie ma sie co oszukiwać sportowy wydech nigdy nie będzie cichy jak seria:decayed:

Mówisz o kompletnym wydechu Magnaflow? Czy samej końcówce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dorwalem uzywke Magnaflow za 1000zl i jestem mega zadowolony. Chyba żaden inny wydech nie daje tak zajebistego dźwięku. Przy stałych obrotach dość cichy, jak depniesz czy to z niskich czy wysokich obrotów to ludzie pytają co to za motor :naughty: Tez nie drze sie na 10 kilometrów tylko ładnie brzmi porównywalne jak dobra V6:wink: Wielki szacun dla inżynierów Magnaflow

warto poszukać bo można znaleść coś ciekawego w dobrej cenie

I nie ma sie co oszukiwać sportowy wydech nigdy nie będzie cichy jak seria:decayed:

A mi już dwie osoby mówiły że ten Magnaflow16601 jest qrewsko głośny i szybko z niego zrezygnowali :decayed: Od kogo kupiłęś używkę??? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dorwalem uzywke Magnaflow za 1000zl i jestem mega zadowolony. Chyba żaden inny wydech nie daje tak zajebistego dźwięku. Przy stałych obrotach dość cichy, jak depniesz czy to z niskich czy wysokich obrotów to ludzie pytają co to za motor :naughty: Tez nie drze sie na 10 kilometrów tylko ładnie brzmi porównywalne jak dobra V6:wink: Wielki szacun dla inżynierów Magnaflow

warto poszukać bo można znaleść coś ciekawego w dobrej cenie

I nie ma sie co oszukiwać sportowy wydech nigdy nie będzie cichy jak seria:decayed:

A mi już dwie osoby mówiły że ten Magnaflow16601 jest qrewsko głośny i szybko z niego zrezygnowali :decayed: Od kogo kupiłęś używkę??? :naughty:

Kupiłem full wydech cat-back na Racing forum. Jak pisałem przy stałych obrotach jest cicho. Jest tak samo głośny jak wszystkie inne. kumpel ma milteka w TT, a drugi remusa w polo GTI, i powiem wam jest podobnie co do głośności, ale daje rasowy bass a nie z d*py brzdęk jak te puchy ala civic z allegrosza za 200zł i z tych trzech najładniej brzmi. Także mi się podoba i na pawno go nie sciagne, a jażdże już na nim kilka miechów i mi nie przeszkadza ani głowy nie urywa jak niektórzy straszyli

---------- Post dopisany at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

Poza ty jak pisałem sportowy wydech nigdy nie bedzie cichy jak seria. Coś za cos chcesz przyjemnego basu to zapomnij o ciszy seryjnego wydechu:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam końcowe tłumiki firmy, ktora robi prototypy samochodow, m.in. plywajacego. Nie pamietam nazwy, ale maja w nazwie slowo speed. Wykonali dla firmy Advantige uklad wydechowy i pokazali na targach w Genevie w 2002 roku. Nierdzewka, fi 90. Brzmia rewelacyjnie pomimo ori srodkowego tlumika. Przy spokojnej jezdzie prawie ich nie slychac, natomiast przy mocno otwartej przepustnicy daja czadu :) O to wlasnie mi chodzilo. Jak ktos bedzie chcial uslyszec to aktualnie jestem w Gliwicach i moge podjechac na copiatkowy spot ;)

Sent from my domofon using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid nie wkładaj przelotu bo na trasie do Niemiec nie wytrzymasz hałasu :kwasny: Wiem bo miałem przelot z jednym małym srodkowym tłumikiem i końcowym z s4 - było głośno i fajnie ale do miasta / trasa 300km i juz miałem dość...Teraz został DP, środkowy seria i końcowy z s4 i wszystko połączone rurami z kwasu 2,5" i jest OK - zresztą sam słyszałeś :wink:

Kkrawat mam juz auto do jazdy na codzien wiec chyba bedzie jednak przelot , jak wracam prawdopodobnie zmiana sprzegla i remap

ADR jako dupowóz zostaje ? :wink: - kiedy wracasz?

Wracam przed swietami . B5-tke zamienilem na ibize 1.9tdi od siostry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj aeb na kompie od ajl'a z nekajacym mnie wciaz niskiem boostem, ale i tak jestem happy z moda@AJL ^^

Audi A4 1.8TQ Avant 150PS AEB @ 180PS AJL mod 0-100km/h - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica dość spora jak na tak niewielki przyrost momentu, większy mocy, ale jest git:) kolejny etap to jakiś prosty wydeszek na tlumikach przelotowych

Wystukane z Pegasusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie :thumbup1: ale co jeszcze masz problem z boostem ?? Na filmiku widac że ładnie i równo jedzie i czas do 100 też dobry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boost żabkuje a w pewnym momencie spada za wcześnie.

Wystukane z Pegasusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie tak samo tylko ze wartości doładowania są ogólnie większe.

Wystukane z Pegasusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kicha...chyba pozostanie ci wymiana turbiny żeby to wyeliminować bo reszte w sumie już wymieniłes :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...