Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja mialem tez kolo 160 raz na aebie serii :P

Jak odpiales N75

na odpiętym to jak 100g/s złapał to wszystko

U mnie raz yebnelo prawie 200, bo zapomnialem podpiac wezyk to aktuatora:facepalm:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 781,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja mialem tez kolo 160 raz na aebie serii :P

Jak odpiales N75

na odpiętym to jak 100g/s złapał to wszystko

U mnie raz yebnelo prawie 200, bo zapomnialem podpiac wezyk to aktuatora:facepalm:

a u mnie to korbe prawie złamało bez wężyka :grin:

Opublikowano

u kolegi w passacie AEB jeszcze na starym sterowniku, turbo pompowało 1,5 w zakresie 3800-5200rpm

nie wiem jaki były wskazania na przepływce, nie sprawdzaliśmy bo auto długo na tym doładowaniu nie jeździło w obawie o turbo

Opublikowano
u kolegi w passacie AEB jeszcze na starym sterowniku, turbo pompowało 1,5 w zakresie 3800-5200rpm

nie wiem jaki były wskazania na przepływce, nie sprawdzaliśmy bo auto długo na tym doładowaniu nie jeździło w obawie o turbo

a co powiesz na 2bary na k03 przeżyje dłużej jak 2 zakręcenia do spodu ? :decayed:

Opublikowano

Pod 200 bylo na bank

Opublikowano

takie coś to można tylko zgadywać, ale ori GT2871 na porządnym TIP-ie i z przepływką 3" robi jakieś 245-250g/s

ja akurat nie zgaduje, mówię jak to wygląda w realu- na dokładnie tej turbinie z dispolu. 250g/s to na miekko pcha :decayed:

napisz coś wiecej o niej jak stosunek jakości do Garretta bo jeszcze nie miałem okazji spotkać opinii o tej właśnie suszarce

Opublikowano

1.8 bara widzialem , u mnie, jakies 10 sekund i turbo jeszcze na rolkach poszlo w piz*u

Opublikowano

takie coś to można tylko zgadywać, ale ori GT2871 na porządnym TIP-ie i z przepływką 3" robi jakieś 245-250g/s

ja akurat nie zgaduje, mówię jak to wygląda w realu- na dokładnie tej turbinie z dispolu. 250g/s to na miekko pcha :decayed:

napisz coś wiecej o niej jak stosunek jakości do Garretta bo jeszcze nie miałem okazji spotkać opinii o tej właśnie suszarce

cięzko się wypowiadać co do trwałości turbiny bo jeszcze za mało kilometrów zrobione. generalnie jak za tą cene to uważam że lepszego raczej nic się nie kupic z potencjałem na 350ps.

co tu dużo mówić , lepiej zobaczyć jak to dmucha na 1.2bara

excj.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dev- to słabo , miałeś pecha , ja dmucham 2bary przed dobre kilka miechów i nic nie chce się urwać poza tym że sylikon przy ic rozerwało :decayed:

Opublikowano

Turbo bylo akurat przed wymiana i juz mocno podciekalo olejem

Bylismy tylko ciekawi co jest jeszcze warte, ake jak widac niewiele

Opublikowano

przynajmniej próbowaliście :grin:

Opublikowano

Na zaworku n75 z TDI u mnie też dmuchało 1,5bar-a,tyle że stukał nie miłośernie.

Opublikowano

Trzeba bylo zapodac MACa :grin:

Opublikowano

Trzeba było go mieć:grin: Ustawienie 1-go bara na MBC też nie pomogło.

Opublikowano

Mbc to lipa

Maca kupisz na alledrogo

Opublikowano

po co maca dawać jak nka ogarnia to koncertowo.

Opublikowano

A mac jest lepszy od N-ki? N-ka chyba lepiej i łagodniej steruje Boost-em

Opublikowano

Przede wszystkim jest niesmiertelny

Ale przy tym szybszy

Opublikowano

u mnie na doladowaniu 1.1-1.2 na k03 okolice 174g/s

Opublikowano
Pany jest jakaś skrzynia 6 która pasuje p&p do a4 b5 1.8t FWD 5 biegów?

Poczytaj, może znajdziesz odpowiedź: 1.8T GT28/71R + skrzynia 6 biegów

Opublikowano

W 1996r. nie podpasuje żadna skrzynia 6 Gang P&P.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.