Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To może jakiś zbiorowy zakup z dobrą ceną ?:)

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 780,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam mam audi a4 b5 po fl 1.8T 150km wszystko dobrze chodziło po załozeniu chipu sprawdzilismy ile ładuje turbo i pokazywało tylko o.5 po zdjeciu wezyka od przeładowania raz walneło 0.7 i nagle stracilo moc daje o.3 masz i po przekroczeniu 3tys turbo przestaje działac jaka moze byc przyczyna?

---------- Post dopisany at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ----------

witam mam audi a4 b5 po fl 1.8T 150km wszystko dobrze chodziło po załozeniu chipu sprawdzilismy ile ładuje turbo i pokazywało tylko o.5 po zdjeciu wezyka od przeładowania raz walneło 0.7 i nagle stracilo moc daje o.3 masz i po przekroczeniu 3tys turbo przestaje działac jaka moze byc przyczyna?

Opublikowano

Chipa ???? Jakies g.... Ci wgrali

Kto to robil ?

Opublikowano

albo wgrali bubla albo zbieg okoliczności i coś padło. jeśli zdjęty wężyk i dmucha ledwie 0,7 czy to nie turbo....?

Opublikowano

albo napompowalo 0.7 cos nie wytrzymalo i pojawila sie nieszczelnosc

Opublikowano
albo napompowalo 0.7 cos nie wytrzymalo i pojawila sie nieszczelnosc

+1

Opublikowano

Ktoś może chce Alu DV firmy Forge 007 srebna za 250zł plus Kw

Pewnie się orientujecie ile nowa stoi, więc jest niepowtarzalna okazja:naughty:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/dv-forge-007-1-8t-2-7bit-srebna-313851/

Opublikowano

bjere, napisz ile kw i daj dane na pw

Opublikowano

Poszło PW

Opublikowano

nie bjere ;d narazie... zobaczymy

Opublikowano

Panowie ile takie turbo jest warte? Do końca wsumie spoko śmigało..

10b44ade8469dabe.jpg

a213780e2cd494a7.jpg

MVI 8035 - YouTube

---------- Post dopisany 02-02-2014 at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2014 at 14:44 ----------

Panowie drugie pytanie ,ma ktoś informacje czy rózni się przepływem pompka z 1,8t a s4? W alj niby ori była z s4 , ja u siebie wsadziłem zwykłą z 1.8t i myśle czy jest sens ją zmieniać?

Opublikowano

mysle ze na mozliwosci max k03s to seryjna wystarczy

Opublikowano

W AJLu była taka sama turbina jak w AEB czyli K03-005

Opublikowano

le pompka inna :)

Opublikowano

Aaaaaaas zadzumilem się :facepalm:

Pompa paliwa jest taka sama jak w S4

Opublikowano

k**wa :decayed:

Przeciez wiem że powinna być z s4 ale mam z passata 1.8t i dlatego pytam czy jest sens ją zmieniać pod ew k03s czy ta styknie..

Opublikowano

Styknie spokojnie

Opublikowano

Witam Panowie mam pytanie czy można założyć pokrywę zaworów z odpowietrzeniem np. z AGU , do AEB , bo tam odpowietrzenie skrzyni to porażka , pozdrawiam .

Opublikowano

pokrywe mozesz zalozyc tylko kwestia polaczenia tego krocca do rury odmy z aeba, ale jak masz sprawna odme to nic ci to raczej nei da

---------- Post dopisany at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------

jak to jest z tymi kompami w koncu, jakie sa roznice w programowaniu na korzysc M3.8.3 w porownaniu z M3.8.2? ktos wie?

Opublikowano

śruby pod turbo muszą byc z ASO czy wystarczy komplet jakis mocnych ? Pamięta ktoś wgl cene za komplet uszczelek i śruby?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.