Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na brązowych z saba na dniach leona będę stroił, zobaczymy co wyjdzie z K03S.

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 784,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co raz bardziej chodzi mi po lbie swap wiazki aeb->apu...

co jeszcze oprocz:

1. przeplywki
2. pedalow z potencjometrem + przepustnicy
3. mapsensora + icka z miejscem na niego
4. sondy przed katem, bo tylko ta byla chociaz w katalogu jest ta sama co dla AJL a wiec i AEB
5. wiazki silnika
6. komputera

trza by bylo?

Opublikowano

To wszystko. Zostaje tylko kabelkologia wiazki kabinowej i ewentualnie montaz manetki z tempomatem. Przeciez nie po to robisz elektroniczna przepustnice zeby nie zalozyc tempomatu ;)

Opublikowano

co raz bardziej chodzi mi po lbie swap wiazki aeb->apu...

co jeszcze oprocz:

1. przeplywki

2. pedalow z potencjometrem + przepustnicy

3. mapsensora + icka z miejscem na niego

4. sondy przed katem, bo tylko ta byla chociaz w katalogu jest ta sama co dla AJL a wiec i AEB

5. wiazki silnika

6. komputera

trza by bylo?

Czujnik temperatury w głowicy jest inny :wink: Tzn w 96r na pewno.

Co do sondy, ją też wymieniałem. Chociaż teoretycznie można przepinować wtyczki :decayed:

Opublikowano

Na brązowych z saba na dniach leona będę stroił, zobaczymy co wyjdzie z K03S.

Daj znać jak to gada.

Opublikowano

Lepski ja mam nowszego aeba czujnik juz był jeden i ten sam... Fakt o tempomacie zapomnialem, mam nawet tempomat u siebie ale nie działa, kwestia wywalenia podcisnien i gruszki które mam

Opublikowano

Lepski ja mam nowszego aeba czujnik juz był jeden i ten sam... Fakt o tempomacie zapomnialem, mam nawet tempomat u siebie ale nie działa, kwestia wywalenia podcisnien i gruszki które mam

Nie pamiętałem jak to jest w nowszej wiązce :grin: A tempomat na me7.5 to 6 przewodów ;) Polecam jeszcze zakup wiązki z golfa w aso i wstawić cewki z tfsi, pozbywając się modułu zapłonowego ;)

Opublikowano

O jakiej wiązce mowisz

Edytowane przez pioteros

Opublikowano

1J0971658L to kompletna wiazka pozawalajaca na ominiecie modulu zaplonowego i przejscie na cewki tfsi

Opublikowano

ta wiazka dotyczy tylko cewek czy jest to kompletna wiazka silnika?

Edytowane przez pioteros

Opublikowano

Tylko cewki

Opublikowano

Tylko cena zaporowa tego zestawu ;) wiazka wychodzi taniej :) ale podstawki pod cewki w wykonaniu 034 sa piekne. Jaralem sie nimi strasznie jak do mnie przyjechaly :D

Opublikowano

podstawki to nie problem bo wystarczy uzywana pokrywe zaworow od AWT kupic ;] a koszt adapterow to jedynie wtyczki z aso, termokurczki i przewody + piny

Opublikowano

no tyle mozna dac a nie ekstra 100$

Opublikowano

witam ponownie pisalem w sprawie wtryskow z saaba do 1.8t ANB , podaliscie mi wtryski o numerze 0280156023, zaczalem poszukiwania u znajomych mechanikow i okazalo sie ze kumpel ma na zbyciu wtryski z saaba o numerach 0280155749 .Szukalem na kilku stronach i sa rozne informacje, a dokladniej ze byly one w 2.0t 175 hp oraz w wersjach 2.3t 230 hp na stronach idzie wywnioskowac ze maja one wydajnosc 350@3 barach. postaram sie wrzucic zdjecie i prosze tylko o potwierdzenie czy one rowniez podejda do 1.8t Anb i czy bedzie to lepsze wyjscie niz tamte. Pozdrawiam

http://zapodaj.net/images/03b6f2de1a5d7.jpg

Edytowane przez MrcZk

Opublikowano

tych nawet nie zamontujesz bo to zupelnie inny typ wtryskwiaczy

Opublikowano

no tyle mozna dac a nie ekstra 100$

Te z 034 to piekne aluminium i sa warte tych dolarow ;)
Opublikowano

ale totalnie nieoplacalne;]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.