Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

taaa?? :D eeee no co ty :P hehe ja już mogę zajechać na media na 1.05 11.08.2009 :D hehehe a tak poważnie w każdy dzień mogę wieczorkiem po 20 zaden problem a tak wogole Młody to mam zły numer do Ciebie kiedyś dzwoniłem :P to znowu jakaś babka odebrała i twierdzi ze to pomyłka xD

To laska ona tak zawsze odstrasza wszystkich nie znajomych :polew: (nie wiem strach czy co :decayed: że masz siostrę fajną :naughty: a wesele ma być ) :gwizdanie:

Dobra godzinę znamy 20.15 powiedzmy ,dzień dla Ciebie nie ma znaczenia więc czekamy na resztę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

No to może jutro (środa) o 20:15[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 08:49_________________________________________________tylko to może byc tak "za nagle" i nikt więcej nie przyjedzie chodź i tak prawie nikt więcej nie przyjeżdża :gwizdanie:

aa Młody jak masz te kluczyki do radia to weź na spota :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lansuuje sie pewnie b7 i to rs. no teraz to juz wyższa klaasa to co sie bedzie z nami zadawał i tracil czas na spoty jak moze za ten czas jakies duupy wyrywac :decayed: :decayed: :D

Nic z tego :) nie ma nic ciekawego i szukam 3.0 TDI i chcę go zrobić na RS4 ale sedan . :hi: Czyli zewnątrz i wewnątrz. Fele, zderzaki, błotniki, zawias , większa moc ( jest z nami ) fotele w środku chyba że trafi się recaro , kiera i gałaka RS4 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćko są juz jakies postępy przy Caddym?? :naughty: :naughty:

O i ja nic nie wiem > ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...