Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

ile trzeba przeplacic za taka kiere :naughty: -29 :blink: nigdy nie opdalalem auta w takiej temp :gwizdanie: i jak nie ma problemow odpala jak w lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V6-tka zagada nawet przy takich bez problemow :)

Ja mialem u siebie w 2.5TDI prawie wszystkie padniete swiece i po nocy w okolicach -30 [2 lata temu] odpalil... oczywiscie po paru minutach meczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera spoko cena :) na mrozy to plus :kox:

tu lepsze foto

sqqxag.jpg[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 22:26_________________________________________________A ON ma dodatek 0,5 L na bak 80 ON gdzie 150 ml wystarczy na 60L do -30 :hi:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 22:30_________________________________________________

kiery dalej niewidac, wszystko zamarzło

Ten co robił spier..... sprawę :polew:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 22:32_________________________________________________Plus ten że jest grubas z niej, dobrze że nie brałem RS5 to już jest kierownica dla lubiących ręczną robotę na małym :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygral kozaka ze podczas jazdy moze foty strzelac :naughty:

a powiedz te lopatki co masz za kierownica to dzialaja w polaczeniu ze skrzynia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że nie brałem RS5 to już jest kierownica dla lubiących ręczną robotę na małym :hi:

FuuuuccccKKKK OOOOFFFFFFF cfaniaczku, nie ładnie tak oceniać innych swoją miarą :cool1::tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że nie brałem RS5 to już jest kierownica dla lubiących ręczną robotę na małym :hi:

FuuuuccccKKKK OOOOFFFFFFF cfaniaczku, nie ładnie tak oceniać innych swoją miarą :cool1::tongue4::wink4:

:polew::naughty: :gwizdanie: czekałem na Twoją wypowiedź :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że nie brałem RS5 to już jest kierownica dla lubiących ręczną robotę na małym :hi:

FuuuuccccKKKK OOOOFFFFFFF cfaniaczku, nie ładnie tak oceniać innych swoją miarą :cool1::tongue4::wink4:

:polew::naughty: :gwizdanie: czekałem na Twoją wypowiedź :cool1:

:polew::wink4: mimi wszystko rozmiar ma znaczenie :decayed: zapytaj żony, potwierdzi :cool1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytaj żony, potwierdzi :cool1::decayed:

Jeszcze się nie dorobiłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytaj żony, potwierdzi :cool1::decayed:

Jeszcze się nie dorobiłem :decayed:

Nic nie straciłeś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytaj żony, potwierdzi :cool1::decayed:

Jeszcze się nie dorobiłem :decayed:

Nic nie straciłeś :decayed:

Wiem raczej zyskałem :wink4:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 00:31_________________________________________________Nowy grill polift 2010r piano środek, i ringi na halogeny . Czarny grill poszedł w odstawkę do niczego mi nie pasował .

z8oye.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje rade :good: ale u Ciebie na wsi sniegu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny grill ładniejszy :decayed: ale ten też jest całkiem fajny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak S-line jest przedliftowy chyba :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak s-line przed lift-owy, grill po-lift-owy a ringi to mała tajemnica ale ori Audi są . :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :)[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 14:35_________________________________________________Jeszcze tył s-line polift z listwą chromową jak w B6 było .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...