Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym szedl w bialy + czarne dodatki jak tu na filmiku

Tak bęzie ale biała perła nic z matowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz ze jak masz jakies odpryski na lakierze to wszystko bedzie widac na folii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody wnęki tez bedziesz oklejal czy zostawiasz w kolorze nadwozie ?

Powiem ci ze srednio to wyglada jak ktos otwiera drzwi a tu z bialego auta wystaje ciemny lakier po otwarciu drzwi ....

Pol biedy np jesli auto wczesniej bylo srebrne.... ale jak jest ciemne to troche sredniawka.

Wiem ze firmy ogolnie robia tez wneki wiec warto o to podpytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm te wnęki to ciekawy pomysł, zastanawiają mnie te odpryski muszę o to zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj folia jest cienka i wszystko na niej widac , jedynie karbon jest gruszy i z pod niego nie widac drobnych ubytków. Mój kolega obkleja auta i to od niego mam takie informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew: A później Młody na drwala zawód zmieni - taki będzie następny mod:decayed:

Już na allegro niedawno stało Cayenne oklejone w skórę węża - fajny bajer dla oszołoma:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm te wnęki to ciekawy pomysł, zastanawiają mnie te odpryski muszę o to zapytać.

Cześć

Koszty oklejenia wnęk są spore i średnio się to opłaca.

Dlaczego nie Mat? biały mat to było by coś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo młody mieszka w regionie gdzie matowa biel to na łódkach jest , on lubi z łokciem sie toczyć a perła przyciagą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaki to on mieszka nad morzem czy w lesie :eusathink:wyzej napisales ze ma w drewno obkleic :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Młody za OT ale mam pytanie w polifcie widziałem dwa typy przednich zderzakow; z okrągłymi halogenami ze srebrną obwodka oraz takie z prostokatnymi haloggenami ?? Skąd ta różnica? A Tył s-line w polifcie jest taki szary jak w b8 sline?? Co jeszcze jest w zewnetrznym pakiecie w komplecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Młody za OT ale mam pytanie w polifcie widziałem dwa typy przednich zderzakow; z okrągłymi halogenami ze srebrną obwodka oraz takie z prostokatnymi haloggenami ?? Skąd ta różnica? A Tył s-line w polifcie jest taki szary jak w b8 sline?? Co jeszcze jest w zewnetrznym pakiecie w komplecie??

prostokątne są zwykłe, a okrągłe S-line. tył w polifcie jest szary tak jak w B8/A5 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tego to już nie wiem i niech się spece od A6 wypowiedzą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Good Jedrex :)) dzięki. A listwy?? Jest jeszcze coś??

Siemka tak jak mówi jedrekx co do zderzaków. Listwy są te same zwykły a s-line tylko polifty mają chromowany pasek w górnej czesci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do oklejania czemu np nie ANMAR? za drogo za dobrze?:decayed:

pewnie widziałeś ich robotę (ale dla innych co nie widzieli):

ANMAR - profesjonalna stylizacja samochodów

Kosmetyka aut :: Zobacz Forum - ANMAR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...