Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Chrom lusterka w kombi-pomocy


piowoz22

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Prosilbym o opinie.

Nie moge sie jakos zsecydowac Chcialbym wrzucic chromowane nakladki na lusterka. Auto ma kolor srebrny, kombi, przyciemnione szyby, chromowane relingi, felgi RS6 235/35/19. Nie moge sie zdecydowac czy beda wspolgraly do calosci.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglądać to będą wyglądały, ale od przodu i z daleka :) jak chrom to tylko pełne obudowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do srebrnego wozu średnio mi się widzą chromowane lusterka ale kwestia gustu. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież wiesz masz srebrny kolor relingi chrom i prawie zlewają się z autem wiedz lusterka nie dadzą takiego efektu jak na kolorach ciemnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem tego samego zdania - chrom zlewa się ze srebrnym nadwoziem. Wpisz w dowolnej wyszukiwarce np srebrne s6 i zobaczysz efekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież wiesz masz srebrny kolor relingi chrom i prawie zlewają się z autem wiedz lusterka nie dadzą takiego efektu jak na kolorach ciemnych

Co nie musi być takie złe, przecież nie każdy chce aby to od razu się rzucało w oczy. Czasem trzeba podejść bliżej aby docenić detale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakładką mówie już stanowcze nie - miałem.po 1 kiepsko wyglądają z bliska i jak patrzysz na nie od tyłu. po 2 po zimie sie dziwnie pomarszczyły, po 3 jak chrom to całe obudowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu, ja na srebrnym avancie mam chromowane inpro

foto: https://lh5.googleusercontent.com/_4X5NT_g9TJI/TDnaCUKWYAI/AAAAAAAACrM/iXjFYYtSw7E/s640/DSCN3990.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są nakładki tylko całe obudowy. Nakładki można sobie wsadzić w dupe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy to te obudowy http://allegro.pl/lusterka-chrom-in-pro-audi-a3-a4-a6-a8-tuning-i1681240765.html

a moze ktos miał z nimi do czynienia? wszelkie wskazowki beda pomocne

tylko mam taka jedna mysl? czy one beda pasaowac do reszty bo relingi bardziej pod mat podchodza. listwy przy szybach juz żywsze i bardziej sie blyszczą :disgust:

grzebie w tym dziala od rana i prosze szukajcie a znajdziecie

http://hansauto.pl/sklep/product_info.php/cPath/6_102/products_id/1393 zdjecie kiepskie i nic za bardzo niewidac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te pierwsze wyglądają tak jak byś prysną oryginalne plastikowe lusterko sprayem motip do felg (kolor chrom). Błyszczą się i na moje oko nie mają nic wspólnego z relingami obwódkami szyb można je jedynie porównać do ramki grilla z przodu.

Jeżeli chodzi o fajny efekt to mi się podoba satynowe aluminium - wydaje mi się że drugie takie są. Jeżeli nie zależy Ci na efekcie satyny to oddaj lakiernikowi zapłacisz 50 zł i będziesz miał efekt lusterka taki jak z pierwszego linku :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o fajny efekt to mi się podoba satynowe aluminium - wydaje mi się że drugie takie są.

satynowe aluminium to chyba tak bylo w orginale od S

Jeżeli nie zależy Ci na efekcie satyny to oddaj lakiernikowi zapłacisz 50 zł i będziesz miał efekt lusterka taki jak z pierwszego linku

a co takiego mialby z nimi zrobic, spolerowac matowy lakier?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...