Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] NAWIGACJA-nie wiem co kupic


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich... Chce kupic ojcu na urodziny NAWI do autka i nie wiem co kupic bo nie znam sie na tym;/ prosilbym o pomoc...

hajs jaki mam na to okolo 600-700zl. Dodam ze ojciec czesto jest za granica na zachodzie euorpy i takowe NAVI przydaloby sie jemu i mi :> pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że navi Garmina albo Tom-Tom są dobre, ale sam ich nie sprawdzałem i nie mam pojęcia ile kosztują.

[wiec po co się udzielasz skoro nie masz o niczym pojęcia?] - schiller

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schiller

Przynajmniej naprowadziłem kolegę czym może się zainteresować. To że nie używałem tego urządzenia to nie znaczy, że nie mam pojęcia o nawigacjach. Radze się zastanowić nad komentarzem zanim go napiszesz (możesz mi dać ostrzeżenie czy co tam chcesz, ale nie pisz takich głupot). Jak sie czegoś nie ma to znaczy, że sie na tym nie zna... to ładnie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio w Auchanie była promocja na GPs'y Akira dodam że są one z mapkami map map pokrycie polski ma fajne lecz raczej nie da się dograć map innych krajów ( mam nadzieje że się mylę ) cena też była atrakcyjna bo 479 zł za kpl z mapkami.

Acer też miał jeden model z programem Destinator 6 i w nim dało sie bez problemu zaimportować mapki rożnych krajów europy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że navi Garmina albo Tom-Tom są dobre, ale sam ich nie sprawdzałem i nie mam pojęcia ile kosztują.

[wiec po co się udzielasz skoro nie masz o niczym pojęcia?] - schiller

A ja sie zgodze ze troche naprowadzil kolege , a TWOJA wypowiedz Schiller bardzo arogancka!!!!!!!!!!! Panuj nad emocjami :)

Co do tematu Tom-Tom One bardzo dobry produkt , Tom-tom one xl , garmin Nuvi , nokia - w tych sie rozgladaj cenowo wszystkie ok. 700-1000 zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomTom to najlepszy porgram w sensie obslugi itd,jaki uzwyalem a bylo tego sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Garmina . Za moją Nuvi 660 jakis rok temu dałem 400 Euro [strefa wolnocłowa] i jest niezawodna ..wiadomo mapki nowsze trzeba wgrywać , ale jak narazie zawiodła mnie raz ..lub dwa - w sensie dokładności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie z tym ze napisalem ze mam do dyspozycji 600-700zl :confused4: a piszecie mi o zabawkach za 900 zl albo 400Euro co daje jakies 1300zl szukam czegos tanszego a wmiare sensownego... pozdrawiam :a4fan:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2007, 09:19 _________________________________________________hajsu troche wiecej mam ale wiadomo sa i inne wydatki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Ci polecam Fujitsu Siemens Loox n100 (kupiłem go dla mojego staruszka ale i ja go czasami używam - jest mały, poręczny) on jest z programem Mobile Navigator 6 z mapą PL z dobrym (na prawdę dobrym) pokryciem PL i kwota jaką dysponujesz wystarczy :

http://www.allegro.pl/item281008224_nowy_loox_n100_gwarancja_paragon_tylko_3szt_.html

jak byś chciał mapę (oczywiście do celów testowych) to pisz na PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziex alvaro sprzecik ciekawy i wkoncu za odpowiadajaca mi cene... moze mi powiedziec cos wiecej o jej funkcjach?? wyczytalem na allegro ze smigaja Mp3 a co jeszcze mozna na tym skroic?? pozdrawiam[br]Dopisany: 09 Grudzień 2007, 09:48 _________________________________________________bede potrzebowal jeszcze karty do tego... Mm MMC 1GB moze ktos chce sie wymienic na miniSD??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zmianie softu na najnowszy (dostępny na stronie producenta) odtwarza filmy, mp3, przeglądarka do zdjęć, 2 gry, kalkulator. Możliwość przełączania pozycji ekranu na pionową lub poziomą. Urządzenie małe ale wielkie duchem ! :D jest to typowe PNA więc urządzenie bardzo proste w obsłudze, ale mam również soft który umożliwia odblokowanie go do PDA (z tym że nie ma sensu tego robićbo jest on na Win CE) Nawigowanie głosowe w MN6 jest tak dobre że nie trzeba nawet patrzeć na ten mały ekran... co do karty to kup od razu 2GB (przyda Ci się na "moją" mapę) i to by było tyle - na prawdę urządzonko daje radę i mogę Ci je śmiało polecić a z kartą 2GB (koszt ~80-90 zł) będzie to akurat przedział cenowy który podałeś...jeśli go kupisz pochwal się jak Ci się sprawuje ale na pewno będziecie zadowoleni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xxxWIELKIxxx

Lepszego fachowca jak Alvaro od navi nie znajdziesz na forum.

Załatwiałem z nim sprawę zakupu RNS-E, pomoc, życzliwość jaką uzyskałem od niego jest ogromna.

On Ci pomoże.

Naprawdę jest w temacie rewelacyjny i co najważniejsze, chętnie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie możesz pomyśleć nad MIO.

Mają fajne urządzenia i w dobrych cenach.

Do tego wystarczy Automapa polska i europa i będziesz miał komplet, z którego będzie Tata zadowolony.

Poza tym będzie można wgrać też mapy Navigatora i inne fajne aplikacje.

Palmtom będzie przynajmniej służył do kilku rzeczy, a nie tylko do NAVI.

P.S. Tylko czasem nie wpakuj się w TOM-TOM'a - to największe badziewie jakie widziałem, a siedzę w tym już trochę czasu i nawet jeżeli trzeba to handluję tym, bo mam do tego dostęp. Jeżeli NAVI to tylko w palmtopie lub ORI (np. tak jak RNS-E w Audi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze tom tom v4 calkiem przyjemny sprzet za umiarkowana cene, albo tomtom one, troszke wiecej kaski ale i lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że navi Garmina albo Tom-Tom są dobre, ale sam ich nie sprawdzałem i nie mam pojęcia ile kosztują.

[wiec po co się udzielasz skoro nie masz o niczym pojęcia?] - schiller

ps. schiller tutaj z tym komentarzem to cię troszke poniosło!!! :bicz2:

TomTom to najlepszy porgram w sensie obslugi itd,jaki uzwyalem a bylo tego sporo.

...navi "Tom Tom"- opcja najlepsza? :mysli:

Tylko czasem nie wpakuj się w TOM-TOM'a - to największe badziewie jakie widziałem, a siedzę w tym już trochę czasu i nawet jeżeli trzeba to handluję tym, bo mam do tego dostęp. Jeżeli NAVI to tylko w palmtopie lub ORI (np. tak jak RNS-E w Audi).

...czy raczej najgorsza??? :kwasny:

Ja właśnie równiez zastanawiam się nad kupnem navi ale powiem szczerze że ciężko jest sie w tym przypadku zasugerować niektórymi odpowiedziami... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Europę polecam Tomka. Osobiscie używam juz dłuzszy czas i nigdy sie nie zawiodłem (po Berlinie na słuch)

Jeżeli chodzi o Polskę jest zdecydowanie gorzej.

W moim miasteczku każe jechać " pod prąd " :)

Problem leży więc w mapie :(

U mnie jest troszkę za stara i czas na drobną podmiankę :)

O samym sprzecie ( TOM-TOM GO 910 ) są różne opinie ale ja jestem z niego bardzo zadowolony. Nie wiesza się ani nic podobnego.

Twardziel 20 giga, mp3, blutacz itd ,dograłem nawet odtwarzacz filmów (działa super)

Troszkę drożej wychodzi niż założyciel postu zakłada ( może jakaś używka ?? ) ale nizsze modele też zapewne sobie dobrze radzą

Pozdrawiam

jacekm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...