Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Którą V6 wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i nie dzięki tobie :naughty:

Bo gdzieś czytałem że jak ty kupiłeś niebieską viagre to wszyscy za tobą :polew:

no pare sztuk po mnie przybyło ale czy to ze wzgledu na moja osobe ??? :mysli:

ja za rozrząd dałem praktycznie niewiele wiecej niż do 1.8T :wink4: (używka :polew:)

zdjałeś rozrząd z innego auta ???

Opublikowano

i nie dzięki tobie :naughty:

Bo gdzieś czytałem że jak ty kupiłeś niebieską viagre to wszyscy za tobą :polew:

no pare sztuk po mnie przybyło ale czy to ze wzgledu na moja osobe ??? :mysli:

ja za rozrząd dałem praktycznie niewiele wiecej niż do 1.8T :wink4: (używka :polew:)

zdjałeś rozrząd z innego auta ???

moze byl swiezo po wymianie :polew:

Opublikowano

Wiec chyba was poslucham i wezme 2.8 :cool1:

ale po co szkoda oc weź 2.7 :polew: zawsze 0,1 litra mniej :polew:
Opublikowano

ale po co szkoda oc weź 2.7 :polew: zawsze 0,1 litra mniej :polew:

:kox: :kox: :kox:

moze byl swiezo po wymianie :polew:

jestem ciekaw

Opublikowano

zawsze to jakas oszczednosc :polew::tongue4:

Opublikowano

ja za rozrząd dałem praktycznie niewiele wiecej niż do 1.8T :wink4: (używka :polew:)

zdjałeś rozrząd z innego auta ???

:shocked::decayed:

Wiec chyba was poslucham i wezme 2.8 :cool1:

ale po co szkoda oc weź 2.7 :polew: zawsze 0,1 litra mniej :polew:

a OC to samo :kox:

Opublikowano

i nie dzięki tobie :naughty:

Bo gdzieś czytałem że jak ty kupiłeś niebieską viagre to wszyscy za tobą :polew:

no pare sztuk po mnie przybyło ale czy to ze wzgledu na moja osobe ??? :mysli:

gdzieś widziałem posta ale chyba wsiąkł że jak moskal kupił ese to wszyscy za nim kupują ( chyba wątek dev-a )
Opublikowano

wiem wiem :> powyzej chyba 2599 to juz rybka

Opublikowano

Powyżej 2499 :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

haha, moskal i buba juz sa mezczyznami bo maja esy :cool1:

jak kategoryzowac tych co maja rs'ki :kox:

kawalerowie maja 1,8t

mlodzieniaszki v'ki w benzynie

a dzieciuchy kopciuchy :ON:

:polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
:witch:
Opublikowano

paput z tego co pamietam trafiles na zloma afn wiec wiesz.

A ile max leci taki AAH

bez przesady większość co jeździ AFNami ma problemy z przeładowaniami :cool1:

chcesz 12 stego pokaze Ci AFNowskie notlaufy :decayed:

Opublikowano

paput z tego co pamietam trafiles na zloma afn wiec wiesz.

A ile max leci taki AAH

bez przesady większość co jeździ AFNami ma problemy z przeładowaniami :cool1:

chcesz 12 stego pokaze Ci AFNowskie notlaufy :decayed:

nie kozakuj bo magla nie dostaniesz :decayed:
Opublikowano

paput z tego co pamietam trafiles na zloma afn wiec wiesz.

A ile max leci taki AAH

bez przesady większość co jeździ AFNami ma problemy z przeładowaniami :cool1:

chcesz 12 stego pokaze Ci AFNowskie notlaufy :decayed:

nie kozakuj bo magla nie dostaniesz :decayed:

no koncz bajere i wracaj tam do wykrecania bo oprocz magla wezme jeszcze poduszke pod silnik :good:

Opublikowano

a to nie można wsadzić używki :mysli: kurde dziwne, zawsze taki wkładam :cool1: tylko napinacz wymieniam zeby lepszy naciąg był

Opublikowano

paput z tego co pamietam trafiles na zloma afn wiec wiesz.

A ile max leci taki AAH

bez przesady większość co jeździ AFNami ma problemy z przeładowaniami :cool1:

chcesz 12 stego pokaze Ci AFNowskie notlaufy :decayed:

ja też pokaże ja też :kox:

Opublikowano

paput z tego co pamietam trafiles na zloma afn wiec wiesz.

A ile max leci taki AAH

bez przesady większość co jeździ AFNami ma problemy z przeładowaniami :cool1:

chcesz 12 stego pokaze Ci AFNowskie notlaufy :decayed:

ja też pokaże ja też :kox:

No i ja ale żeby później jak zwykle płaczu nie było :wink4:

Opublikowano

Wracając do pytania zakładającego temat, to prawdą jest że wszystkie V6 (2,4 2,6 2,8) nie jadą, byle który diesel sklepie taką Vałkę :confused4:

Miałem każdą kombinację V6 Audi i każdą kombinację diesla i tak niestety to wygląda. 1.9 TDI 130KM po wirusie robi wiatrak z tych za***istych V-ek

Dźwięk V6 nie jest znowu taki zniewalający bo i tak chu..jowo go słychać.

Audi zaczyna w miarę dobrze jechać począwszy od 2.7T w S4 jeżeli mówimy o V6.

Jedyne co może skłonić do zakupu niedoładowanej V6 to kultura (cisza) pracy i dobra elastyczność, na 100% nie osiągi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.