Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tu jest ET 35?

Coś ta felga za bardzo wystaje z przodu...chyba tu jakis dystansik doszedł...co myślicie? :mysli:

Powiem tak.

Moim zdaniem bardzo dobra jest ta felga w rozmiarze 20.

Ale czy lepsza od RS...dla mnie szczerze nie bardzo.

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w7trii6e.jpg

audi1.jpg

vmr-v708-1.jpg

Opublikowano

Tu jest ET 35?

Coś ta felga za bardzo wystaje z przodu...chyba tu jakis dystansik doszedł...co myślicie? :mysli:

Powiem tak.

Moim zdaniem bardzo dobra jest ta felga w rozmiarze 20.

Ale czy lepsza od RS...dla mnie szczerze nie bardzo.

Prawda, prawda Paweł :oklaski: :oklaski:

a tu masz ET 30

Opublikowano

Rob monstera :polew:Red-Green-Civic-21.jpg

Opublikowano
  • Autor

RS6 na pewno nowszy wzór, na pewno mniej oklepany i w 20 na pewno robi robote.

Może nawet jest ciut groźniejsza - jedno ci też wiem na pewno - musi być w kolorze srebrnym

Opublikowano

Biała na tej feldze robi robotę :naughty:

Opublikowano

w7trii6e.jpg

audi1.jpg

vmr-v708-1.jpg

Uważam że to porównanie jest tendencyjne... :naughty:

Bo te RS na czarnej A4 ze zdjecia to biedne 19 :decayed:

A biała ma glebę że szok.

Gdybyśmy z Mironem zrobili taką glebę też by wsztscy ochy i achy robili...

Opublikowano

Tu masz Mirek czarne auto i czarne felgi ale nie ori :)

ls_felgi.jpg

Opublikowano
  • Autor

Tu masz Mirek czarne auto i czarne felgi ale nie ori :)

ls_felgi.jpg

Dzięki Andrzejku - ale do czarnych felg chyba się nie przekonam - gubi się efekt i gubi sie rozmiar

Opublikowano

Ja to kocham czarne felgi :)Chyba tak jest,ze albo sie podobaja albo nie i jak Tobie sie nie podobaja to juz tego nie zmienisz :(Ale z jednej strony w aucie sie zlewaja,a z drugiej na ulicy wśród gąszczu aut wyrózniaja sie :)

Opublikowano

Zdecydowanie grafit a nie czarne :gwizdanie:

Opublikowano

Tu masz Mirek czarne auto i czarne felgi ale nie ori :)

ls_felgi.jpg

Dzięki Andrzejku - ale do czarnych felg chyba się nie przekonam - gubi się efekt i gubi sie rozmiar

Mam takie samo zdanie.. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

osobiście miałem grafit na myśli pisząc że czarne (znaczy się ciemne) mi się nie podobaja

Opublikowano

zostawiaj srebrne....czarne czy grafit jest kox bo niespotykany ale zabawa konczy sie jak patrzysz na auto z 15metrow, felgi nie widac to po co walic taki rozmiar...

zaloz jeszcze satynowe lustrerka z s4, glebe lekka i bedzie malinka

Opublikowano
5003281769_53c12b7401_b.jpg
Opublikowano

te eresow szare na czarnym to chyba 18stki są ... bo tak wyglądają...

Jak felga ma rysować ostro... to przy czarnym aucie białe koło + mega gleba i będziesz miał efekt...choć nie wiem gdzie tym bedziesz mógł jeździć ;-)

Opublikowano

Miron, tak szczerze... na zywo pewnie super, ale na fotacha troche jak woz drabiniasty na tych 20" - musisz go posadzic o 2cm zeby byl odpowiedni efekt.

te eresow szare na czarnym to chyba 18stki są ... bo tak wyglądają...

nie przesadzaj.

Opublikowano

5003281769_53c12b7401_b.jpg

Takie ciemne :good:

Dlatego tez merce AMG na ciemnych felgach akceptuje.

Podobny wzór.Po prostu pasuje.

Tyle ze jak pamietam niektorzy pisali tu ze rant nawet lekki to wiocha.. :decayed

Co to za fela wiesz?

Opublikowano

Miron, tak szczerze... na zywo pewnie super, ale na fotacha troche jak woz drabiniasty na tych 20" - musisz go posadzic o 2cm zeby byl odpowiedni efekt.

te eresow szare na czarnym to chyba 18stki są ... bo tak wyglądają...

nie przesadzaj.

TO 19stki?

vmr-v708-1.jpg

Opublikowano

19" albo 20" , 18" nie wygląda :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.