Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

......u mnie wystarczy zmienic ten tylny dyfuzor na S4 :decayed: bez zmiany zderzaka :przebiegly:

dyfuzor od s4 pasuje do s-lina ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mirek przecież możesz kupić sam wydech, a zderzak S4 do sedana na 100% się trafi.

nie chcą sprzedać samego wydechu

Mirek przecież możesz kupić sam wydech, a zderzak S4 do sedana na 100% się trafi.

albo kupić wydech ze zderzakiem (bo rozumiem że to razem) i potem zderzak sprzedać :)

np takiemu wrclagunie rezaczowi na potęgę :decayed: :decayed: :decayed::tongue4:

nie chciał bym się bujać po allegro ze zderzakiem - tym bardziej że ciśnienia nie mam bo składał wszystko w całości i tak będę dopiero na wiosnę

Więc cieszę się że wyszło to teraz a nie później i cierpliwie będę szukał dalej - w najgorszym wypadku będzie tył s-line i bez znaczków S4 :decayed:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 15:13_________________________________________________

......u mnie wystarczy zmienic ten tylny dyfuzor na S4 :decayed: bez zmiany zderzaka :przebiegly:

dyfuzor od s4 pasuje do s-lina ?

tak - do zwykłego nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek przecież możesz kupić sam wydech, a zderzak S4 do sedana na 100% się trafi.

nie chcą sprzedać samego wydechu

Jak byk jest napisane: "mozliwość zakupu kazdego z elementów osobno, posiadam również katalizatory i sondy na pozostałych aukcjach..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8K9 to Avant :wink4:

8K5 to Sedan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle zamieszania docinki z powodu jednego znaczka s4 na grillu :shocked: przecież tył zostaje bez więc bd to jedyny znaczek na zewnatrz :| a widzieliście jak lipnie w tym grillu wygląda wpasowany s line ?? :o

czytaj dokladnie zanim cos napiszesz, chodzi nie o 1 znaczek, a o caly komplet oznaczen S4 - pakiet OK (sam mialem kiedys zderzaki S4 w B6), ale dokladanie znaczkow S4 to juz slaba opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle zamieszania docinki z powodu jednego znaczka s4 na grillu :shocked: przecież tył zostaje bez więc bd to jedyny znaczek na zewnatrz :| a widzieliście jak lipnie w tym grillu wygląda wpasowany s line ?? :o

czytaj dokladnie zanim cos napiszesz, chodzi nie o 1 znaczek, a o caly komplet oznaczen S4 - pakiet OK (sam mialem kiedys zderzaki S4 w B6), ale dokladanie znaczkow S4 to juz slaba opcja.

Tylko że akurat w grill-u B8 czy C6 od wersji S6 znaczek nie siedzi jak ori. Więc grill lepiej z ori znaczkiem. B6 wystarczy go zdemontować i po sprawie. A co do listw na progi i tak ich nikt nie widzi a skoro ktoś chce to dlaczego nie :) lepsze listwy z logo S4 niż miałby sobie wygrawerować "Miron Boski żigolo" a s-line to oklepane takie juz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek przecież możesz kupić sam wydech, a zderzak S4 do sedana na 100% się trafi.

nie chcą sprzedać samego wydechu

Jak byk jest napisane: "mozliwość zakupu kazdego z elementów osobno, posiadam również katalizatory i sondy na pozostałych aukcjach..."

ale rzeczywistość jest inna :)[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 17:41_________________________________________________coś się tam pokazało

http://moto.allegro.pl/zderzak-audi-a4-08-sedan-s-line-pdc-tylni-tyl-i1971659826.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miał być tył s-line bo bardziej mi się podoba i wydechu nie trzeba ruszać

potem była okazja mieć full S4 nie koniecznie wielkim kosztem - czar prysł

a teraz pojawia się s-line czarny 70km ode mnie - jak się dogadam cenowo to biorę s-line i przynajmniej tył będzie ładny ale normalny

S4 tyłu nie chciałem na początku bo 4 końcówki mi bardziej do 400ps pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miał być tył s-line bo bardziej mi się podoba i wydechu nie trzeba ruszać

potem była okazja mieć full S4 nie koniecznie wielkim kosztem - czar prysł

a teraz pojawia się s-line czarny 70km ode mnie - jak się dogadam cenowo to biorę s-line i przynajmniej tył będzie ładny ale normalny

S4 tyłu nie chciałem na początku bo 4 końcówki mi bardziej do 400ps pasują

Miron wiosna daleko, ja bym poczekał jeszcze może nadarzy się okazja związana ze zderzakiem S4, wtedy będzie naprawdę grubo :kox: :kox: :kox: ale to moje zdanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badboy - w tych pieniądzach już zderzaka z wydechem S4 nie dorwie - wszystko psuje to że wydech trzeba ruszać :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badboy - w tych pieniądzach już zderzaka z wydechem S4 nie dorwie - wszystko psuje to że wydech trzeba ruszać :kwasny:

nie no z jednej strony w pełni Cię rozumiem, gdybym u mnie nie musiał ruszać wydechu, dawno by już na tyle siedział zderzak z esy, a tak jakoś odpuściłem temat, no chyba że kiedyś mi jeszcze odwali. Wiadomo wszystko kwestia funduszy jakie jest się gotów przeznaczyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a druga sprawa w razie mega okazji zawsze można jeszcze zmienić :)

czy to zderzak s4 czy s-line jak się dobrze kupi to sprzedać nigdy nie problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek przecież możesz kupić sam wydech, a zderzak S4 do sedana na 100% się trafi.

nie chcą sprzedać samego wydechu

Jak byk jest napisane: "mozliwość zakupu kazdego z elementów osobno, posiadam również katalizatory i sondy na pozostałych aukcjach..."

ale rzeczywistość jest inna :)[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 17:41_________________________________________________coś się tam pokazało

http://moto.allegro.pl/zderzak-audi-a4-08-sedan-s-line-pdc-tylni-tyl-i1971659826.html

Mirek ale to chyba znowu avant :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz już wiem :decayed:

ludzie totalnie nie wiedzą co sprzedają a jeszcze się upierają

Ps. Czester - ja totalnie nie widze na oko różnicy między sedan/avant - jak Ty to wyłapujesz to ja nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwilę obecną stan gratów:

- zderzak przód S4

81f26307aa9e0388m.jpg

- listwy wewnętrzne S4

53d10609d357837fm.jpg

- lusterka S4

6e7aa566383b7c30m.jpg

8afc122c0b5a8706m.jpg

i sterowniki drzwi

f771e3be08e14845m.jpg

- moduł parktronika

7ebaf749fb57e761m.jpg

- wiązka czujników tył

718d8bdf4940c4e0m.jpg

- wiązka czujników przód

5889cd27e07b9aa8m.jpg

- listwy progowe zewnętrzne S4

cb403c9a8a783008m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...