Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://images49.fotosik.pl/1589/287be3f9a88a8407m.jpg

http://images36.fotosik.pl/271/4bb452dea317336cm.jpg

już sobie wmówiłem że kombi ładniejsze a ten z takimi zdjęciami wyskoczył :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

dem Ju Mirom

:zemdlal::zemdlal::zemdlal::zemdlal::zemdlal::zemdlal:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Czyżby największy przelot na tym forum w dziale B8 :cwaniak:

f50c776530a0929cm.jpg

5cb02c11b4fb3169m.jpg

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

a dziś mega ale to mega spodobała mi się ta sztuka...............gdybym kiedyś miał oklejać auto folią to chyba na czerwony

S4 3.0 TFSi 333KM 57tys km Full OPCJA Jedyna w PL (2640355574) - motoAllegro

Opublikowano

super wyszło

widziałem ostatnio czerwonego avanta i mega się prezentował.

Opublikowano

Miron po co obklejać to auto..sprzedaj swoje i kup s4 b8..

Opublikowano
  • Autor
Miron po co obklejać to auto..sprzedaj swoje i kup s4 b8..

też tak zrobię..................ale w tym miesiącu się chyba nie wyrobię

choć nie powiem - ta czerwona sztuka pasuje mi pod każdym względem (cena, przebieg, wypas, rocznik, kolor).......no i fele na zimę by już były :decayed:

Opublikowano

Tylko że bankowo po przejściach.Nie więrzę w takie oferty od handlarzy. W zyciu.

Opublikowano

Ja tez nie bardzo

Opublikowano
a dziś mega ale to mega spodobała mi się ta sztuka...............gdybym kiedyś miał oklejać auto folią to chyba na czerwony

S4 3.0 TFSi 333KM 57tys km Full OPCJA Jedyna w PL (2640355574) - motoAllegro

tylko zadna folia nie da takiego efektu jak oryginalny czerwony lakier :wink:

Opublikowano
Oferta - Audi S4 - SAMOCHÓD KUPIONY W SALONIE AUDI W CZĘSTOHOWIE,POŚIADA 5 LETNIĄ GWARANCJE.BEZW -YPADKOWY.NAGŁOŚNIENIE BANG OLUFSEN .SAMOCHÓD AKT z mojego miasta. to jest realna cena za takie S4 :) kupione w programie audi selection przez salon marszalek, odkupione przez ten komis, tylko ze teraz jest oklejone na czarny mat :facepalm:
Opublikowano
Oferta - Audi S4 - SAMOCHÓD KUPIONY W SALONIE AUDI W CZĘSTOHOWIE,POŚIADA 5 LETNIĄ GWARANCJE.BEZW -YPADKOWY.NAGŁOŚNIENIE BANG OLUFSEN .SAMOCHÓD AKT z mojego miasta. to jest realna cena za takie S4 :) kupione w programie audi selection przez salon marszalek, odkupione przez ten komis, tylko ze teraz jest oklejone na czarny mat :facepalm:

Ale zobacz jaki przebieg, dlatego cena taka, bo tym autem nikt prawie nie jeździł.

Opublikowano
Oferta - Audi S4 - SAMOCHÓD KUPIONY W SALONIE AUDI W CZĘSTOHOWIE,POŚIADA 5 LETNIĄ GWARANCJE.BEZW -YPADKOWY.NAGŁOŚNIENIE BANG OLUFSEN .SAMOCHÓD AKT z mojego miasta. to jest realna cena za takie S4 :) kupione w programie audi selection przez salon marszalek, odkupione przez ten komis, tylko ze teraz jest oklejone na czarny mat :facepalm:

a i tak pewnie jest to coś:wink:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj wjechała nówka sztuka kierownica S4 (gładka z białą nicią) - kiera bez poduszki nowa z allegro 750zł

Gałka zmiany biegów też jest S4 (gładka z białą nicią) - gałka używka 200zł

No i progi z S4 (wewnętrzne) też już od jakiegoś czasu na aucie (też nówki sztuki) - progi z allegro nowe 250zł (dzięki WRClagunie)

---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ----------

Ps. moim zdaniem kiera s-line (czyli ta którą miałem) jest znacznie ładniejsza i lepsza w trzymaniu (dzięki perforowanej skórze)

Zmieniłem bo szwagier chciał kupić moją B8kową a mnie od jakiegoś czasu raził napis S-line ni jak pasujący do całej reszty

Opublikowano

jak tam wygląda skóra przy tym przebiegu? trzeba obszywać na nowo? :decayed:

Opublikowano

miron78 obszywa całe auto zapobiegawczo:decayed: Włącznie z blachami:naughty:

Opublikowano
Wczoraj wjechała nówka sztuka kierownica S4 (gładka z białą nicią) - kiera bez poduszki nowa z allegro 750zł

Gałka zmiany biegów też jest S4 (gładka z białą nicią) - gałka używka 200zł

No i progi z S4 (wewnętrzne) też już od jakiegoś czasu na aucie (też nówki sztuki) - progi z allegro nowe 250zł (dzięki WRClagunie)

I po wypłacie :decayed::grin:

Zapomniałeś o nowych żarówkach w halogenach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

żarówki 105 zł :decayed:

Opublikowano
Wczoraj wjechała nówka sztuka kierownica S4 (gładka z białą nicią) - kiera bez poduszki nowa z allegro 750zł

Gałka zmiany biegów też jest S4 (gładka z białą nicią) - gałka używka 200zł

No i progi z S4 (wewnętrzne) też już od jakiegoś czasu na aucie (też nówki sztuki) - progi z allegro nowe 250zł (dzięki WRClagunie)

I po wypłacie :decayed::grin:

Zapomniałeś o nowych żarówkach w halogenach :decayed:

Co to na Mirka 3 dni robocze :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

...........i obiecane foty kosmetycznych zmian wnętrza.............ale jak wszyscy rezacze wiedzą, nawet te najmniejsze mody potrafią cieszyć :wink:

kierownica S4, gałka+mieszek S4, listwy progowe wewnętrzne S4

c9c1ecea0581dc04m.jpg

f231911097f67683m.jpg

cb3f091198c75198m.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.