Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Ale fakt faktym fura miażdzy jaja :slina::slina::slina:

Musisz mieć malutkie orzeszki :naughty:

Fura zwyczajna z podróbkami alu. Podobno opony też nalewki. A do navi dorzucała się kochanka* Mirona :whistling:

*) siemian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale fakt faktym fura miażdzy jaja :slina::slina::slina:

Musisz mieć malutkie orzeszki :naughty:

Fura zwyczajna z podróbkami alu. Podobno opony też nalewki. A do navi dorzucała się kochanka* Mirona :whistling:

*) siemian

a mnie powiedział że Ty mu za gałeczke dołożyłeś do navki... :wink: cwaniak pewnie chciał wyłudzić :decayed: przy okazji wyszło bo chwalił się że za młodu na plebani snikersy dostawał a teraz to nawet na nawigacje od Pozia dostaje bo tak się wyrobił... Troche narzekał na Krakusów bo podobno obiecali mu felgi rotory, ale dopiero po fakcie okazło się że to chińskie podróby... podobno mu się do dzisiaj czkawką odbija ( i pewnie nie tylko czkawką :grin:)... jezdzi jako ślubny driver żeby na nowe ori zarobić... skubaniec najszybciej dolatuje do tych grosików które się rzuca pod nogi Pary Młodej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny sedanik, wydech robi robote, szacunek za wkład, zderzaczki kupowałeś nówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew: dobrze, że nikt tego wątku na poważnie nie czyta :kox:

Jak to nie ... oni nie żartują .... :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny sedanik, wydech robi robote, szacunek za wkład, zderzaczki kupowałeś nówki?

używki allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopie trochę :decayed: nie mów że pracujesz w tej branży ?:wink:

i tak i nie - tak bo faktycznie mam z tym coś wpólnego

nie - bo nie jest to moje główne źródło utrzymania (pomagam tylko w tej kwestii kuzynowi)

A foto w tym kontekście było robione celowo dla dodania efektu i klimatu zdjęciu

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:12 ----------

A co do modyfikacji autka - bo za dużo już mi nie przychodzi do zrobienia to ostatnio pomyślałem nad delikatnym spojlerkiem tylnej klapy (taki jak ma S6 C7 Szymenia) oraz blendą tylnej szyby.

Do B8 nic takiego nie mogą znaleźć - jedna firma widziałem robi coś takiego ale za sam spojlerek chcą ponad 700zł - oujeli chyba - za troszke plastiku

---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ----------

w całych masach avant'ów w b8 miło popatrzeć na sedanika i to ladnego :) Pozd.

dzięki "mnie też się podoba" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopie trochę :decayed: nie mów że pracujesz w tej branży ?:wink:

i tak i nie - tak bo faktycznie mam z tym coś wpólnego

nie - bo nie jest to moje główne źródło utrzymania*1 (pomagam tylko w tej kwestii kuzynowi*2)

A foto w tym kontekście było robione celowo dla dodania efektu i klimatu zdjęciu

1*. Podobno z gwałtów na zlecenie jest lepsza kasa i to jest głowne źródło utrzymania

2*.Miron jest przedstawicielem handlowym...załatwia klientów, dba żeby zamówień nie było za mało. Ale to tak hobbystycznie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do modyfikacji autka - bo za dużo już mi nie przychodzi do zrobienia to ostatnio pomyślałem nad delikatnym spojlerkiem tylnej klapy (taki jak ma S6 C7 Szymenia) oraz blendą tylnej szyby.

Do B8 nic takiego nie mogą znaleźć - jedna firma widziałem robi coś takiego ale za sam spojlerek chcą ponad 700zł - oujeli chyba - za troszke plastiku

Też się zastanawiam nad spojlerkiem na klapę - taki jaki był w b6 s-line sedan - nie widzieliście czegoś takiego do b7 s-line (do zwykłej klapy znalazłem ale w slinie klapa jest delikatnie wypukła)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do modyfikacji autka - bo za dużo już mi nie przychodzi do zrobienia to ostatnio pomyślałem nad delikatnym spojlerkiem tylnej klapy (taki jak ma S6 C7 Szymenia) oraz blendą tylnej szyby.

Do B8 nic takiego nie mogą znaleźć - jedna firma widziałem robi coś takiego ale za sam spojlerek chcą ponad 700zł - oujeli chyba - za troszke plastiku

Też się zastanawiam nad spojlerkiem na klapę - taki jaki był w b6 s-line sedan - nie widzieliście czegoś takiego do b7 s-line (do zwykłej klapy znalazłem ale w slinie klapa jest delikatnie wypukła)?

Takie coś?

spoiler.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do modyfikacji autka - bo za dużo już mi nie przychodzi do zrobienia to ostatnio pomyślałem nad delikatnym spojlerkiem tylnej klapy (taki jak ma S6 C7 Szymenia) oraz blendą tylnej szyby.

Do B8 nic takiego nie mogą znaleźć - jedna firma widziałem robi coś takiego ale za sam spojlerek chcą ponad 700zł - oujeli chyba - za troszke plastiku

Też się zastanawiam nad spojlerkiem na klapę - taki jaki był w b6 s-line sedan - nie widzieliście czegoś takiego do b7 s-line (do zwykłej klapy znalazłem ale w slinie klapa jest delikatnie wypukła)?

Takie coś?

http://aviatorscustoms.files.wordpress.com/2012/05/spoiler.jpg

Podałeś wersje "na bogato". Ja widziałem w odchudzonej wersji:

a8qn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, nic nie pisz! miron robi dramatyczną atmosferę przed wejściem na ambonę i ogłoszeniu parafialnym :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...