Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

o podchwyt mi chodziło :decayed:

no to ładnie doyebałeś :good::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

spróbuj tyle zrobić nachwytem i wtedy zobaczymy kto sie bedzie śmiał :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i złap się szerokim chwytem.

image022.gif

o podchwyt mi chodziło :decayed:

Zastanawiam się nad rozpoczęciem treningów.

Myślicie,że to ma sens w moim wieku??

A co Ty masz 100 lat ? :decayed:

Bez problemu wrócisz do formy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o podchwyt mi chodziło :decayed:

no to ładnie doyebałeś :good::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

spróbuj tyle zrobić nachwytem i wtedy zobaczymy kto sie bedzie śmiał :polew: :polew: :polew:

no..ale wtedy już na dwóch rękach mogę ? :naughty::decayed:

o podchwyt mi chodziło :decayed:

Zastanawiam się nad rozpoczęciem treningów.

Myślicie,że to ma sens w moim wieku??

A co Ty masz 100 lat ? :decayed:

Bez problemu wrócisz do formy :good:

to będzie trzeba zacząć :wink4:

rozglądałem się na kilku stronach z linków,które tu wrzucaliście i mogę normalnie ćwiczyć, tylko potrzebna będzie dłuższa rozgrzewka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GILI - spokojnie możesz się załapać dwoma (nikomu nie powiemy :gwizdanie:)

Co do dłuższej przerwy, to mam pytanko Panie i Panowie:

dawno temu, za górami, za lasami :naughty:, gdy bylem kawalerem i czasu było sporo wolnego ćwiczyłem intensywnie na siłowni z dość dobrymi wynikami:

wzrost - 178 cm

waga (na masie) - 83 kg

klatka - 128 cm

pas - 76 cm

biceps - 46 cm

ławeczka prosta - 149 kg (życiowy max :confused4:)

Ćwiczyłem bardzo chaotycznie przez około 6 lat, ale szczerze powiedziawszy nigdy nie mogłem zrobić dobrej sylwetki. Ostatnio i tak już lekko sfatygowane plecy opadły mi w okolice pasa :bag: i zrobiła się oponka, którą cięęęęęęężko zgubić :gwizdanie:

Plany krzyżuje mi strasznie brak snu, raczej nieregularne odżywienie, itp - wiadomo jak to jest. Siedzący styl pracy robi swoje.

Niedawno postanowiłem znów zacząć ćwiczyć - głównie dla poprawy kondycji, sylwetki i ogólnego samopoczucia.

Obczajałem właśnie stronę www.plany.sfd.pl i znalazłem kilka gotowych planów na różne okazje.

W związku z tym, mam małe pytanko - czy ktoś może stosował gotowe plany z ich strony? Szczerze powiedziawszy, na siłce na którą zacząłem chodzić trenera wolałbym nie słuchać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Possible - gdzieś w mieście w którym mieszkałem znalazł by jeszcze zdjęcia jak wyglądałem[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 22:19_________________________________________________Niestety to wszystko zlane jak cholera - zero rzeźby i ćwiczone na pałę jak napisałem.

Bardziej figura przypominałem ciężarowca niż kulturystę. Poza nóżkami jak u komara :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jest nie tak z trenerem na Twojej siłce? :cool1:

powinien Ci ułożyć jakiś przyzwoity plan, za to mu płacą przecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety to młody chłopak, który bardziej patrzy na siebie i swoje prężenia, niż na to co robią inni :kwasny:

Ja nigdy nie ćwiczyłem z trenerem, tylko na wariata, ale że mam problemy z kręgosłupem małe, to wolę nie robić tego, co robiłem kiedyś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

określ sobie cel i dopasuj do niego jakiś plan z sfd, tam jest sporo kumatych ludzi :wink4: ewentualni skonsultuj go z kimś kto ma większy staż i zmodyfikuj pod kątem Twoich problemów z kręgosłupem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba tak będzie trzeba zrobić - do tego jakaś dieta dobra i mięśnia przybędzie i opona spadnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzrost - 178 cm

waga (na masie) - 83 kg

klatka - 128 cm

pas - 76 cm

biceps - 46 cm

impossible :tongue4:

ja rowniez w to nie wierze

na 5 stronie tego tematu masz fotke ... na ktorej wazylem niecale 90kg przy wzroscie 175-176cm i mialem w lapie mniej niz ty....[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 23:28_________________________________________________

Possible - gdzieś w mieście w którym mieszkałem znalazł by jeszcze zdjęcia jak wyglądałem[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 22:19_________________________________________________Niestety to wszystko zlane jak cholera - zero rzeźby i ćwiczone na pałę jak napisałem.

Bardziej figura przypominałem ciężarowca niż kulturystę. Poza nóżkami jak u komara :polew:

zlane przy wadze 83kg ? hm conajmniej dziwne[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 23:30_________________________________________________pokaz foto KOval81 ;)[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 23:31_________________________________________________ps. a teraz do ogolu prosze na nastepnych stronach tego watku nie wymyslajcie juz wynikow z silki wyssanych z palca ;) bo i tak nikomu nie zaimponujecie ... piszcie prawde, przeciez nikt was nie wysmieje bo narazie z tego co przeczytalem to wiekszosc tutaj by sie kwalifikowala conajmniej na strongmana amatora przy wagach piorkowych

wiec cos tu nie halo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. a teraz do ogolu prosze na nastepnych stronach tego watku nie wymyslajcie juz wynikow z silki wyssanych z palca wink bo i tak nikomu nie zaimponujecie

hmmm a więc to wątek do imponowania innym? :mysli: Twoim zdaniem np 8x110kg na płaskiej przy wadze 85kg to jakieś niewykonalne brednie? Powiem tak... gdybym nie widział na własne oczy jak gość ważący 52kg podnosi na klatkę niecałe 100kg, w życiu bym nie uwierzył. Także kto wie, może forum roi się od takich właśnie przypadków... :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak - ale ja nie widzę w swoich wymiarach nic dziwnego.

Nie jestem Adonisem i nie mam 16 lat, żeby się przechwalać swoimi wynikami.

1. Na chwilę obecną nie ćwiczę od ponad 6 lat, a dalej mam biceps 41 cm - to chyba raczej przez 6 lat ćwiczeń musiał podskoczyć :wink4: 46 cm podane przeze mnie to pompowany wynik po treningu - mój błąd, bo na sucho na max miałem 44,5 cm mierzone nie przeze mnie, żeby nie było, że sam sobie zawyżam.

2. Zlane, bo ja nie ćwiczyłem wcale nóg, tylko górę - moja normalna waga wahała się wtedy na poziomie 72-75 kg - 83 kg to już była naprawdę jak na moje warunki duża masa.

3. Na stronie 5 jak napisałeś masz swoje zdjęcie, które dobrze widziałem - tylko Ty byłeś na nim ogólnie masiak, a ja mam raczej drobną budowę ciała (szczególnie odkąd nie ćwiczę)

4. Ze wspomagaczy kreatyna, hmb oraz białko. Przez lato również l-karnityna oraz thermo speed na spalenie sadła, piłka, bieganie, basen, rower i ogólnie dużo ruchu

Niestety mam taki organizm, że szybko nabiorę masy (szczególnie tłuszczowej, bo mięsień ciężko mi zrobić bez diety) oraz potrafię szybko ją spalić. Mój rekord to 13 kg w ciągu 2 tygodni ruchu podczas wakacji (bez głodzenia się, diety, itp)

Uffffff ale esej :naughty:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 23:52_________________________________________________PS dodam tylko, że nie wyglądałem, jak ćwiczyłem oczywiście, jak Piotrek98igo na swoim zdjęciu - dlatego napisałem, że byłem zlany i miałem bardziej sylwetkę ciężarowca.

To żeby sobie ktoś nie wyobrażał i nie śnił o mnie po nocach po tym, co napisałem :polew:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 23:54_________________________________________________A co do fotek, to muszę się niestety przejechać do starych kamratów, z którymi ćwiczyłem - jeśli coś się znajdzie, to na pewno wrzucę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOval81 dzieki za wyjasnienie

ps. zeby nie bylo ja sie nie czepialem ale chcialem rozwiac pewne watpliwosci

ps2. z tym przechwalaniem sie nie chodzilo mi akurat o ciebie ale o ogol ludzi ktorzy lubia troche dodac do swoich prawdziwych wynikow chociaz sam przyznales ze podales wymiar bicepsu po trenigu[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 00:06_________________________________________________

ps. a teraz do ogolu prosze na nastepnych stronach tego watku nie wymyslajcie juz wynikow z silki wyssanych z palca wink bo i tak nikomu nie zaimponujecie

hmmm a więc to wątek do imponowania innym? :mysli: Twoim zdaniem np 8x110kg na płaskiej przy wadze 85kg to jakieś niewykonalne brednie? Powiem tak... gdybym nie widział na własne oczy jak gość ważący 52kg podnosi na klatkę niecałe 100kg, w życiu bym nie uwierzył. Także kto wie, może forum roi się od takich właśnie przypadków... :naughty::decayed:

widzisz zle przeczytales to co napisalem.... bo wlasnie chodzi mi o to zeby pisac tutaj tak jak jest naprawde

ja tez widzialem lekkich silnych ludzi ale ... wiem jakie sklonnosci maja ludzie ( wiekszosc ) do dodawania sobie plusow w swoich wynikach jesli nie ma mozliwosci ich zweryfikowania

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOval81 dzieki za wyjasnienie

ps. zeby nie bylo ja sie nie czepialem ale chcialem rozwiac pewne watpliwosci

ps2. z tym przechwalaniem sie nie chodzilo mi akurat o ciebie ale o ogol ludzi ktorzy lubia troche dodac do swoich prawdziwych wynikow chociaz sam przyznales ze podales wymiar bicepsu po trenigu

No problemo Nowak :wink4:

Bica podniosłem, bo mialem przyzwyczajenie mierzyć po treningu :kox: - poprawione również na sucho.

Powiem tak - moje wyniki/wymiary wynikały z tego, że ja dawałem sobie popalić 6x w tygodniu, nie opuszczając prawie w ogóle treningów. Bica podniosłem, bo mialem przyzwyczajenie mierzyć po treningu :kox:

Potrafiłem zrobić rzeczy do budy i iść o 23 ćwiczyć :confused4: tak miałem wszystko wyregulowane. Ćwiczyłem niewłaściwie, czego teraz jestem świadomy i stąd pewnie brak odpowiedniej sylwetki, ale za to byłem zajebyście sprawny fizycznie :decayed:

Na zawołanie trzaskało się po 20 wymyków, a teraz bym się osrał pod siebie jak bym pewnie miał 10 zrobić :polew:

Brakuje mi tej regularności i samodyscypliny, ale wiem, że inaczej jest już, jak się ma żonę i dziecko.

Teraz muszę się jednak wziąć za siebie - postanowione, dlatego potrzebuję dobry trening :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem jakie sklonnosci maja ludzie ( wiekszosc ) do dodawania sobie plusow w swoich wynikach jesli nie ma mozliwosci ich zweryfikowania

zgadzam sie w 100%

dlatego bardzo rzadko zaglądam na fora kulturystyczne, te wszystkie wspaniałe wyniki działają demotywująco :decayed:

ale dalej uważam że 8x110kg przy 85kg jest wykonalne... własnymi rencami tak zrobiłem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem jakie sklonnosci maja ludzie ( wiekszosc ) do dodawania sobie plusow w swoich wynikach jesli nie ma mozliwosci ich zweryfikowania

zgadzam sie w 100%

dlatego bardzo rzadko zaglądam na fora kulturystyczne, te wszystkie wspaniałe wyniki działają demotywująco :decayed:

ale dalej uważam że 8x110kg przy 85kg jest wykonalne... własnymi rencami tak zrobiłem :wink4:

ale ja nie pisalem ze to niewykonalne :)

srednio-silna osoba cwiczaca na silowni powinna tyle podnosic ;)

jak juz pisalem kolega przy wadze 85kg wycisnal 230 lub 240 kg ;) ( jest obecnie wicemistrzem Polski ) ....

kwestia genetyki / suplemacji / diety / treningow / snu / stazu treningowego etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia genetyki / suplemacji / diety / treningow / snu / stazu treningowego etc...

:gwizdanie: jakby to powiedzieć, u mnie to chyba tylko trening i staż miał miejsce z wymienionych :naughty: Cała reszta to jakieś nieudane eksperymenty, że o śnie nie wspomnę, bo nie pamiętam co to jest :kox:

Panowie - to podpowie ktoś, czy na wymienionej przeze mnie stronie - www.plany.SFD.pl są jakieś warte uwagi treningi ? Może ktoś już próbował coś z gotowców proponowanych przez nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8x 110 przy masie 85kg jest normalnym wynikiem. Przy masie 81kg podnosilem taki ciezar 10,12 razy a nie tratkuje silowni jako miejsca gdzie musze byc najsilniejszy i najwiekszy :naughty: , sa duzo wieksi zapalency odemnie.

Co do wynikow tu podawanych czytam z ciekawoscia i np. wyniki GILI'ego mnie calkowicie zaskoczyly ... nie cwiczacy facet wazacy 98kg robi 17 podciagniec na drazku - jak dla mnie jest to niecodzienny przypadek silowo -sprawnosciowy :decayed: ale nie znam goscia i zakladam ze ma wrodzona sile(lub pracuje duzo fizycznie) i daje rade, choc mam tu spore watpliwosci ... :gwizdanie:

A gosc podnoszacy powyzej 2.5x swoja mase na silowni to juz raczej wyzsza polka i ... koksem mi to zapachnialo :naughty: :naughty: bo juz widzialem takich magikow .

2.0 - 2.2x wierze ze da sie zrobic bez grama koksu , potem ... hmmm no moze rzeczywiscie ta genetyka i sposob podnoszenia ciezaru (mostkowanie itp itd) - chociaz to na zawodach zabronione.

co do reki Kovala.... 44.5cm przy 83kg ... da sie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia genetyki / suplemacji / diety / treningow / snu / stazu treningowego etc...

:gwizdanie: jakby to powiedzieć, u mnie to chyba tylko trening i staż miał miejsce z wymienionych :naughty: Cała reszta to jakieś nieudane eksperymenty, że o śnie nie wspomnę, bo nie pamiętam co to jest :kox:

Panowie - to podpowie ktoś, czy na wymienionej przeze mnie stronie - www.plany.SFD.pl są jakieś warte uwagi treningi ? Może ktoś już próbował coś z gotowców proponowanych przez nich?

nie bierz gotowych planow ... uloz pod siebie

napisz jakie masz oczekiwania i kiedy mozesz cwiczyc

co chcesz osiagnac i co rozwinac

co ci idzie najlepiej a co najgorzej

jak z twoja dieta i godzinami w ktorych mozesz cwiczyc

to pomoge ci ulozyc jakis prosty plan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...