Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

Moje auto jest chyba w najgorszym stanie ze wszystkich na forum, także dla mnie 90% b5 jest w stanie niemalże idealnym. :embarrassed: Nie mam środków póki co, żeby ogarnąć, a i nie wiem, czy nie opłaca mi się bardziej mojego sprzedać i drapnąć jakiegos 1.8T Quattro. Twoje jest naprawdę w porządku, a do PB przywykniesz i Ci się będzie dobrze jeździć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba kolega nie widział mojego audi jak wyglądało jak kupiłem :decayed: łobdarciuch był taki że nawet zdjęć nie pokazywałem.

Powoli do celu :good: nie odrazu Warszawę odbudowali :wink4:

Jak chcesz to mogę Ci podrzucić fotki jak wyglądało moje zanim je ogarnąłem :)

A co do autka micha to ładna seria... Idealna do modów :wink4: Dobry wybór jak na pierwsze autko :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podesłać na pw, ale zajrzyj wcześniej do mojego w podpisie. I tak już trochę ogarnąłem, a to dopiero wierzchołek wierzchołka góry. U mnie do zrobienia jest kompletnie wszystko, włącznie z potarganą tapicerką na siedzeniach, luźnymi plastikami (można je bez wysiłku całkowicie ściągnąć.) No ale to nie temat o mojej a4, więc koniec offtopa, zapraszam na pw/do mojego tematu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michu, weź no mnie tam w kalendarz wrzuć na pranie tapi, bo już patrzeć na moje wnętrze nie mogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki kolorek już miałeś bo to taki jak mój

no chyba tak :decayed:

michu, weź no mnie tam w kalendarz wrzuć na pranie tapi, bo już patrzeć na moje wnętrze nie mogę...

przyjacielu drogi.. ten weekend odpada, przyszły tak samo. chyba, że w tygodniu cię gdzieś wcisnę, ale to się zgadamy :decayed:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 17:00_________________________________________________dsc021821320x741.jpg

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak.

ground zero 2.150 mkii i kable Sound Quest VL 21mm2

chociaż nie jestem pewien czy ten wzmak podoła zadaniu...

sprzęt wybrany dzięki koledze Rysiuu

dsc021911320x741.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzyczka w aucie to podstawa, przynajmiej dla mnie,ale jednak lepiej odkładaj kase i zainwestuj w felgi no i nizej go posadź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi już miałem na oku - 17" od a8 d2, ale wybrałem to.. :gwizdanie:

zobaczymy jak będzie z robotą w wakacje i ogólnie. :decayed:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 21:13_________________________________________________w przyszłym tygodniu prawdopodobnie wlecą nowe graty :gwizdanie: narazie muszę skompletować wszystko, ale coś już będzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc dzięki kolejnej pomocy kolegi chico podłączyłem audio do kupy.

o 12 przyjechał kurier z głośnikiem.

a więc tak: jednostka sterująca to LG LAC 3800R

przód to seria Nokii podłączone tylko pod radio

tył był aktywny nokii, więc narazie nie gra, ale grać tam coś będzie

sub to JBL GT5 12" narazie bez skrzyni, ale ta ma dotrzeć do jutra (jeszcze nie wiem jaka)

suba zasila piecyk Ground Zero GZTA 2.150 mkII

a połączony zestaw jest kablami Sound Quest VL

nie mam jeszcze zaślepek do radia

a tutaj jakieś spy foto:

dsc021981320x741.jpg

dsc022001320x741.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że się udało :good:

Zrób tylko odpowiednią budkę do niego i będzie przyjemnie; ] Choć nie wiem czy wiesz ale pierwsze skrzypce w takim CA powinien grać przód..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie przód gra bardzo fajnie :decayed: zresztą nie wykorzystuję pełnej mocy i wykorzystywał nie będę także jest fajnie :decayed:

cieszę się jak dziecko z tego :kox:

p.s. skrzynia, którą miałem popołudniu dostać okazała się być tubą :wallbash: no ale narazie wsadziłem głośnik do tej tuby, żeby w czymś grał a skrzynka będzie w przyszłym tygodniu. [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 20:04_________________________________________________Audi a4 b5 - car audio A4-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink4: zacnie. Jak chcesz, to mam troche maratonów ze starej lotniczej. W sprinterze non stop napierdala, w B5 ostatnio też :kox: tam każdy miał swoje pół kafelka... :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja trochę inne rytmy słucham :gwizdanie: ale podobne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...