Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

następny co się naśmiewa :decayed:

narazie jest wiocha z tą tubą, ale w tygodniu muszę mieć skrzynię BR :decayed:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 22:07_________________________________________________nowe szoty z przejażdżki :decayed:

dsc02291fhdr960x540.jpg

dsc02283fhdr960x540.jpg

dsc02285fhdr960x540.jpg

dsc02288fhdr960x540.jpg

z nowych gratów to kołpaki ori od wojciu0308 oraz zaślepki do radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jutro powinna być, tzn powiedziałem, że ma być jutro :naughty: i mam nadzieję, że tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj michu93 a już myślałem, że zakupisz jakieś fajne felgi :)

ja mam 2 głośniki basowe Focal 165 CA (kupiłem auto już zamontowane) i wystarczają jak dla mnie na taki full bass, że aż głowa później boli :lol1: jeszcze ludzie słyszą i patrzą :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie niżej :mysli:

na ten sezon na bank nie.. ciekawe skąd mam tysiaka wydrapać za gwint... bo nic innego nie wchodzi w grę :decayed:

oj michu93 a już myślałem, że zakupisz jakieś fajne felgi :)

ja mam 2 głośniki basowe Focal 165 CA (kupiłem auto już zamontowane) i wystarczają jak dla mnie na taki full bass, że aż głowa później boli :lol1: jeszcze ludzie słyszą i patrzą :polew:

felg też nie będzie narazie, chyba, że znajdę jakąś dorywczą robotę. mi ten jeden głośnik narazie styka, a skrzyni niestety jeszcze na dziś nie ma :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam basik w bagażniku ale jak tak pomyśle to wolał bym jakiś zestaw na 6x 16cm PB i do tego 6 kanałowy wzmak i chyba tak też kiedyś zrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michu, trzeba spota zrobić, podłącze Ci kompa i pologujemy trochę, ale ja na razie swojej nie mam, bo się maluje, jutro ma być na gotowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michu, trzeba spota zrobić, podłącze Ci kompa i pologujemy trochę, ale ja na razie swojej nie mam, bo się maluje, jutro ma być na gotowo :)

zobaczymy. daj znać jak będziesz miał kiedyś czas :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po świętach trzeba będzie. Dzwonisz i się zjeżdżamy na prostej. Jedyne miejsce u nas do logów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po świętach trzeba będzie. Dzwonisz i się zjeżdżamy na prostej. Jedyne miejsce u nas do logów.

dokładnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez święta będę vectrą latał, bo czarna nie da rady się zrobić... Ostatecznie we wtorek po polerce odbieram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez święta będę vectrą latał, bo czarna nie da rady się zrobić... Ostatecznie we wtorek po polerce odbieram :)

viki też jest dobra :decayed: a ja cię widziałem w środę chyba u fryzjera w Sośni :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma, na taką mordę jak moja to choćbym sobie ese zwieśniaczył to nie polecą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadza się z tym fryzjerem. No viki też fajna, bo też V6 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wpadła wkońcu upragniona skrzynia. płyta MDF miała być 22mm, ale dziś dostałem telefon, że jest ale 30mm więc ok, ale gdy ją dostałem okazało się, że jest 40mm :kox: wymiar bardzo fajny, pomijając ciężar skrzyni, neistety wymiary płyt dałem pod 22mm, więc małe problemy były, ale szybko sobie z nimi poradziłem, niestety tu i ówdzie wystaje 1-2mm no ale własnoręcznie robiłem, skręcałem więc i tak jestem zadowolony :decayed:

tunel 100mm głęboki na 25cm, skrzynia uszczelniona sylikonem oraz na tylnej ściance jakiś materiał z innego głośnika położyłem.

i teraz trzęsie autkiem bo taki miał być efekt, żeby grało i masowało :)

zdjęcie z lampą, więc trochę lipa.

dsc027071077x807.jpg

jutro ogarnę lepsze foto i film jakiś może.

czym to teraz obić? myślałem o alkantarze, nawet mam materiał ale nie wiem. to i tak latać nie będzie, bagażnik zawsze pusty a skrzynia będzie przykręcona, więc latać nie będzie. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że za jakiś czas będziesz chciał ją wywalić z bagażnika i zrobić coś bardziej praktycznego typu zabudowa głośnika w boczku. Też mam taką krowę i najchętniej to bym ją sprzedał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że za jakiś czas będziesz chciał ją wywalić z bagażnika i zrobić coś bardziej praktycznego typu zabudowa głośnika w boczku. Też mam taką krowę i najchętniej to bym ją sprzedał.

z tym, że ja nie używam bagażnika, więc nie przeszkadza mi to w ogóle. :wink4: jakbym mógł to bym drugą taką wpakował :decayed:

a jeżeli boczek - skąd miałbym tam wziąć 50l :gwizdanie: chyba sporo wysunięty by był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...