Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bardzo mi sie podoba to wnetrze :good:

Opublikowano
  • Autor

no cóż zobaczymy jak ze ścieralnością

to prawdziwa skora nie żadne EKO nie wiadomo co

co do nr do firmy niestety koleś zakazał podawać narazie

ale jak pojadę po elementy II etapu (konsole tunel , podłokietnik) pogadam z nim na ten temat :wink4:

Opublikowano

no wlasnie o to chodzi ze na fotele i reszte prawdziwa skora kosztuje sam material, a gdzie robota do tego...cenka bardzo fajna ale ciekawe jak bedzie z ta skora na dluzszy czas...a te klameczki czym malowales

Opublikowano
  • Autor

nie malowałem kupiłem już takie ale chyba przemaluje na białe w macie dość to fajnie wygląda z biała skora w boczkach

Opublikowano

Wszystko bardzo fajnie wyszło :good::kox: Tylko dałbyś lepsze foto skór..ale z tego co widzę to czarna jest ta miękka z widocznymi żyłkami :naughty:

no wlasnie o to chodzi ze na fotele i reszte prawdziwa skora kosztuje sam material, a gdzie robota do tego...cenka bardzo fajna ale ciekawe jak bedzie z ta skora na dluzszy czas...a te klameczki czym malowales

przy dobrej jakościowo skórze to sam materiał przeskoczy kwotę , która tu padła :wink4: Oczywiście nie twierdzę, że jest ona gorsza czy coś w tym stylu..ale patrząc na sam fakt zakupu surowca to jest mała cena :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no koleś wzia tylko za materiał robota free ponieważ chce z mojego auta zrobić swój produkt flagowy ; )

Opublikowano

no koleś wzia tylko za materiał robota free ponieważ chce z mojego auta zrobić swój produkt flagowy ; )

Bardzo dobra robota :good:

Sufit też robisz ?

Opublikowano
  • Autor

Tak sufit tez będzie robiony ogólnie cały środek będzie robiony na nowo

podzieliłem tona etapy

Etap I

-fotele przednie

-kanapa tylna

-boczki

-mieszek

-gałka zmiany biegów

-hamulec ręczny

Etap II

-konsola środkowa

-tunel środkowy

-podłokietnik

-obici foteli przednich to z tylu

Etap III

-schowek pasażera

-wszystko od dekora w dol

-obudowa kierownicy

Etap IV

-podsufitka

-słupki

-tylna polka

i to chyba tyle reszta wyjdzie w praniu :wink4:

Opublikowano

A kierownica :mysli: mam nadzieje że zmieniasz ją na jakaś ładniejszą :mysli:

Opublikowano
  • Autor

oczywiście od Eski tylko z lat 95-96 mnie interesuje

ale najpierw chce skończyć z tapicerem później inne mody

wszystkiego na raz nie zrobię za szybko by poszło :wink4:

Opublikowano

A deska ?

Opublikowano
  • Autor

deska zostaje w czarnym kolorze podoba mi sie taka jaka jest wszystko pod dekorem w białej skórze zrobi swoje ;)

Opublikowano

To deska czarna skóra i biała nić :kox:

Opublikowano
  • Autor

nie nie jedyne co jeszcze to dekory będę próbował robić w carbonie tylko zastanawiam sie w jakim bialym czy czarnym :mysli:

Opublikowano

Czarny. Białe to za jasne już do Twojego autka :good:

Opublikowano

Ja koło poniedziałku-wtorku będę robił dekory w srebrny karbon, to sobie na spocie obejrzysz czy Ci spasi :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale ori czy folia?

Opublikowano

E no niestety folia (DI-NOC 3M 3D- ta słyszałem jest najlepsza)

Opublikowano
  • Autor

no cóż ale i tak będzie na co popatrzeć ;)

ja jak będę robił to tylko z włókna węglowego :cool1:

Opublikowano

Wiem folia to nie oryginał............ :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.