Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dokładnie trochę więcej roboty przy tym ale wygląd później :slina:

Opublikowano

No K2 dawno tu nie zaglądałem i prosze idziesz z modamy tak trzymac :good:

Opublikowano

Tak z ciekawości ile cię wyniosło obszycie?? :) Bo też myślę nad tym :D Tylkoo auto gratowe i nie wiem jakie kolory wybrać ?P

A mod bardzo fajnie zrobiony:)

Opublikowano
  • Autor

Etap I (koszt 1200)

-fotele przednie

-kanapa tylna

-boczki

-mieszek

-gałka zmiany biegów

-hamulec ręczny

Etap II (koszt 420)

-konsola środkowa

-tunel środkowy

-podłokietnik

-obici foteli przednich to z tylu

Etap III (okolo 200)

-schowek pasażera

-wszystko od dekora w dol

-obudowa kierownicy

Etap IV (jeszcze nie pytałem )

-podsufitka

-słupki

-tylna polka

Opublikowano
  • Autor

no nie powiem ale jak skończę to wtedy będzie wyglądać ;)

chyba jeszcze na tym forum nie ma takiego pakietu jak ja zaserwuje swojej :kox:

Opublikowano

Nowak zrobił sobie pełną skóre no ale to było w TT :)

Jak już ogarne tego swojego parcha to robie w nim pół skóre z czerwona nicią :decayed:

Opublikowano

Wszystko bardzo fajnie wyszło :good::kox: Tylko dałbyś lepsze foto skór..ale z tego co widzę to czarna jest ta miękka z widocznymi żyłkami :naughty:

no wlasnie o to chodzi ze na fotele i reszte prawdziwa skora kosztuje sam material, a gdzie robota do tego...cenka bardzo fajna ale ciekawe jak bedzie z ta skora na dluzszy czas...a te klameczki czym malowales

przy dobrej jakościowo skórze to sam materiał przeskoczy kwotę , która tu padła :wink4: Oczywiście nie twierdzę, że jest ona gorsza czy coś w tym stylu..ale patrząc na sam fakt zakupu surowca to jest mała cena :wink4:

Pewnie szył z "meblówki" bo najtańsza skóra samochodowa (włoska) kosztuje ok 80-90 zł za m2.

Opublikowano

Sorry ze tak sie podepne ale gdzi kupic te ramki a4klubu?

Opublikowano

Wszystko bardzo fajnie wyszło :good::kox: Tylko dałbyś lepsze foto skór..ale z tego co widzę to czarna jest ta miękka z widocznymi żyłkami :naughty:

no wlasnie o to chodzi ze na fotele i reszte prawdziwa skora kosztuje sam material, a gdzie robota do tego...cenka bardzo fajna ale ciekawe jak bedzie z ta skora na dluzszy czas...a te klameczki czym malowales

przy dobrej jakościowo skórze to sam materiał przeskoczy kwotę , która tu padła :wink4: Oczywiście nie twierdzę, że jest ona gorsza czy coś w tym stylu..ale patrząc na sam fakt zakupu surowca to jest mała cena :wink4:

Pewnie szył z "meblówki" bo najtańsza skóra samochodowa (włoska) kosztuje ok 80-90 zł za m2.

Racja..ale meblówka czy nie ważne że ładnie zrobiona i właścicielowi się podoba :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nie wiem z czego szył ale zapytam i dam odp ;)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187052.0 <----RAMKI [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 18:10_________________________________________________Panowie co zrobić z tym ?(sterowanie ele szybami )

p0106112019.jpg

3 opcje:

1. nie ruszać zostawić w czarnym połysku ?

2. pomalować na czarny mat ?

3 pomalować na biały mat

Opublikowano

Wszystko fajnie ale kiedy zmieniasz kiere od eski bo teraz niezbyt dobrze to wygląda z tą starą :sick3::kwasny:

Opublikowano

nie wiem z czego szył ale zapytam i dam odp ;)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187052.0 <----RAMKI [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 18:10_________________________________________________Panowie co zrobić z tym ?(sterowanie ele szybami )

p0106112019.jpg

3 opcje:

1. nie ruszać zostawić w czarnym połysku ?

2. pomalować na czarny mat ?

3 pomalować na biały mat

ja bym zdecydowanie zostawil,polysk mi sie podoba do czarno bialego srodka jak dla mnie pasuje :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kiere później

Obecnie mam do zrobienia :

wymiana tarcz i kolców tył przód

wymiana konsoli i tunelu + łokieć

pomalować all na czarno wszystkie plastiki w środku

zdjac naklejki z tylu i pomalowac znaczek audi tylny na black

masa tego :kox:

[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 21:29_________________________________________________boczekc.jpg

możne tak tez ladnie i pasuje do białej skory w boczku :kox:

Opublikowano

Tak lepiej :kox:

Ale z drugiej strony jak ktoś będzie otwierał drzwi brudnymi rękami to zaraz będzie ciemniejszy kolor rączki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wiec pójdą w biały mat

narazie brak czau z powodu zabawy w hydraulika na mieszkaniu :confused4:

ale jak pomaluje wrzucę foty :cool1:

Opublikowano

Musimy się kiedyś zgadać na spocie jak będzie większy spontan w Małopolsce, oblookam z bliska coś to wyrezał :kox:

Opublikowano
  • Autor

nie am problemu napewno poznasz to bedzie jedyna koza w stadzie :polew:

Opublikowano

nie am problemu napewno poznasz to bedzie jedyna koza w stadzie :polew:

:polew:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Żeby nie było że z modami stoję w miejscu oto kilka fot z 2 etapu obszywania :kox:

zdj281cie0008.th.jpg zdj281cie0009.th.jpg zdj281cie0010.th.jpg zdj281cie0011.th.jpg

zdj281cie0013.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.