Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Co sądzicie o tych felgach????

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam oto kilka fotek felg to mojej i waszej niuni.Dzwoniłem do tej hurtowni dają roczną gwarancje-trochę małą. Felgi które wyglądaja jak orginalne (poniżej) to firmy BBS tak mi powiedzieli a reszta nie wiem bo nie pytałem

http://bopss.gratka.pl/ogl/1604.html

http://bopss.gratka.pl/ogl/1223.html

http://bopss.gratka.pl/ogl/1464.html

http://bopss.gratka.pl/ogl/1484.html

Co myślicie o tych felgach , firma która to sprzedaje jest pewna a reszta - Sami oceńcie

Ja planuje wstawić 17 cali. a oponki przód 225x45 tył 235x45 jakiej polecacie firmy? preferuje ostry styl jazdy. myślałem takze o takim razmiarze na nasze polskie drogi , przód i tył 225x50

pozdrowionka :a4fan:

Opublikowano

Strasznie podoba mi sie nr 3. Ale to chyba miecioch jest.. :mysli:

Opublikowano

podoba mi się pozycja 3 i 4 ale ogólnie wszystkie są oki :thumbup:

Opublikowano

jedynka :th: ale trojki:))) :thumbup: nieziemskie jeszcze 17` i ladna guma no to juz marzenie :th:

Opublikowano

nr.3 ładny wzór, tylko firma nic mi nie mówi :mysli:

Opublikowano

podoba mi się pozycja 3 i 4 ale ogólnie wszystkie są oki :thumbup:

:thumbup: 3 lub 4 - wg mojego gustu.

Opublikowano

ogolnie to wszystkie 4 wzory sa fajne ale nad 2 bym sie zastanowil :mysli:

Opublikowano

1 i 2 mi sie najbardziej podobają :decayed:

Opublikowano

Jesli chodzi o wzór felg to opcja nr 3... ale producent mało znany i nie wiadomo jak jest z jakoscią materiałów... biorąc pod uwage nasze drogi jakośc to wazny aspekt...

Opublikowano

3 są ładne ale nie wiadomo jak z ich wytrzymałością :mysli:

Opublikowano

A to cena za 1szt, czy za 4?:P Bo jak za 1szt, to niech sie wypchaja :D

Opublikowano

jesli sie nie myle to jest niemiecka firma.

Opublikowano
  • Autor

ceny są podane za komplet 4 szt.

Opublikowano

dla mnie z wygladu ujda tylko te podroby OZ`etow z linku nr 2

ceny sa za komplet 4 sztuk bo to nie sa jakies markowe felgi

ta opcja nr 3 dla mnie za bardzo allegrowa jakas taka .... :)

Opublikowano

trojeczka za***ista

ale musi byc ladna gleba do tego;)

Opublikowano

te fele to jeden wielki shit , nie polecam, są bardzo miękkie, wieksza dziura i fela zgieta , tak samo kumpel chciał jakąś tam benzyną czy rozpuszczalnikiem przetrzeć felgę to normalnie lakier z nich zchodzi.jednym słowem ------Porażka.

Opublikowano
  • Autor

pierwsze fele to bbs tak mówią w tej hurtowni i jeżdzi na nich ich auto służbowe vw. ja widziałem te fele już na kilku autkach prezentują sie czadowo.

chyba że wy coś innego polecacie :)

Opublikowano

Mi sie 4 bardzo podoba.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.