Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Zamiennik jest z identycznymi numerami jak mój stary oryginał, więc pod ten model. Ale interesuje mnie inna sprawa, która pokazała się po ostatniej regulacji gazu, a mianowicie na zimnym silniku auto po odpaleniu buja na obrotach od 1100 do 1200 plus minus. Następnie w związku z tym, że jest na dworze ciepło jakoś szybko przełącza się na gaz (ponoć jak silnik osiągnie 30 stopni). ALe obroty są cały czas jak by ssanie chodziło, z tym że już nie falują tylko trzymają powiedzmy 1100. Po chwili obroty spadają na zwykłe i jest już ok. Pytanie, czy może mieć to jakiś związek z tymi błędami i czy ja tu czegoś nie czaję czy coś z ssaniem jest nie tak? Sory że nie szczegółowo ale to relacja mojej kobity ja niestety ostatnio MPK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeplywka mogla byc dobierana nawet i do koloru auta ale nie zmieni to faktu ze sam element dokonujacy pomiaru nie jest identyczny z tym ktory jest w ori przeplywce i najprawdopodobniej podaje zawyzone wartosci.

powiedzialbym przeczysc i zaadaptuj przepustnice i zobacz co wtedy sie stanie z obrotami ale to bedzie tylko i wylacznie zgadywanie. podtrzymuje rowniez zdanie ze najpierw nalezy doprowadzic do ladu auto na benzynie a pozniej mozna sie bawic w regulacje lpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czaje we czwartek jestem umówiony na regulację gazu zobaczymy co wyjdzie po niej. Jak na razie check się nie zapalił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruno_74 powiem ci ze to Twoje auto nie daje mi spokoju :)

przyjelismy zalozenie ze przeplywka ktora masz powoduje problemy. ale co jezeli pokazuje prawidlowe wartosci ? z gory zostalo przyjete ze reszta osprzetu dziala prawidlowo i moze wlasnie tutaj nalezy szukac przyczyny ?

uboga mieszanka moze miec inne przyczyny - brudny filtr paliwa, pompa paliwa, lambda i cos o czym nie pomyslelismy a od czego nalezalo zaczac szukanie - NIESZCZELNE PODCINIENIA. jest tego sporo do sprawdzenia - sterowanie podcinieniowe turbina, sterowanie dv, odma, SAI. wydaje mi sie ze logowanie ktorejs z grup w zakresie 30-35 i wypatrywanie konkretnych wartosci pozwala zdiagnozowac w pewnym stopniu podcisnienia.

z drugiej strony miales tez wypadajace zaplony. zaplony i uboga mieszanka wskazuja na przeplywke :/

i pomyslec ze mogles kupic wolnossace 3.0 i nie byloby tyle gratow do sprawdzenia ;)

zrob chipa i popros tunera zeby wysterowal auto na MAP z pominieciem przeplywomierza - to rozwiaze problem przeplywki ! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wieczora :hi:

ja już PYKnąłem :polew: bo byłem "u cioci na imieninach" :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mamy jakieś zaprzyjaźnionego mechanika?

bo mi mechanik powiedział 200 zł za bieg jałowy plus czesci a ile za przeputnice i silnik krokowy to nie wie ale podejrzewam ze duzo :P

Ja się przyjaźnię z moim :) hyhyhy mogę dać telefon i można spróbować "zagadać" że z polecenia mojego. Mieszka w Łodzi a warsztat ma w Zgierzu w centrum, prosto trafić, kwestia jakie ma obłożenie obecnie.[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 22:41_________________________________________________ :slina: chętnie bym pyknęła cosik ale mam tylko jakiegos łyskacza a niespecjalnie mam ochotę, ale co tam pykne wirtualnie \_/ :) i dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak to tak jak jest lyskacz to kurde :D trzeba pykac :D ja bym pyknal :)

no a tak z innej beczki ma ktos numer w playu ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja mam numer w play'u :> Seba, PYK'am piwko, wiec mogę potowarzyszyć;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam PLAY a co chcesz wysylac pikantne sms-y :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ba niech ktos mi poda na pw oczywiscie nr w playu musze przetestowac jedna opcje

:P

[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 23:24_________________________________________________ok podziekowal za playa juz sprawdzilem wsio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...