Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no mysle ze jest bo czemu ma nie byc ;)

jakaś miejscówka :mysli: Kłysiowi muszę puścić esesmana :cool1:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no nie wiem wybieraj :D skoro nikt nic nie pisze to decyduj :D

Opublikowano

no nie wiem wybieraj :D skoro nikt nic nie pisze to decyduj :D

ja nie mogę decydować bo mnie nie będzie :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

no mysle ze jest bo czemu ma nie byc ;)

jakaś miejscówka :mysli: Kłysiowi muszę puścić esesmana :cool1:

:hi:

Ja też dostałam zadanie : pilna obserwacja forum w celu dostarczenia informacji o miejscu spotkania :cool1:

także nie martw się mam wszystko pod kontrolą :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:good: :good: :good::decayed:
Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

no nie wiem wybieraj :D skoro nikt nic nie pisze to decyduj :D

ja nie mogę decydować bo mnie nie będzie :confused4: :confused4: :confused4:

Coś ostatnio się opuszczasz Panie Misiu :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
:naughty: złapałem łacze na wykladzie jestem in tacz
Opublikowano

Powitać dla mnie odpowiedź jest jasna leje port sypie śnieg real nie leje real, śnieg z deszczem yyyyyy...????? tu czekam na propozycje :)

Opublikowano
  • Autor

no to port nie wystoi sie w tej plusze :/[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 15:46_________________________________________________dobra ja lece na 18 na port takze tam sie widzimy

Opublikowano

port port;)

Opublikowano

Ja postaram pojawić się w następnym tygodniu na spociku, teraz niestety praca

Opublikowano

ja również będę za tydzień :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Ale nas dziś było ho ho ho 2 bandy Lanos v Audi +vw 1 sztuka :>

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash::kwasny: :kwasny: :kwasny::rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

%@#$&^@#%$&^%@$! ojebali mi dziś Matizika :kwasny: :kwasny: :kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash:

zamki wyjebane, CB za***ane :wallbash::disgust::kwasny::angry: tylko troszkę głupki bo czołówka od radia w schowku + radio zamontowane a nie ruszyli :blink: najgorsze to zamki bo po prostu dziury w klamkach :kwasny: :kwasny: :wallbash: :wallbash: :angry: :angry: :disgust: :disgust:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 20:23_________________________________________________i antena od CB na dachu ale jej też nie wzięli :blink::chytry::blink::chytry::blink::chytry:

Opublikowano
co lipton edzie
Opublikowano

zapraszam do dyskusji :)

Log (0 - 003,004,003,004) te drugie :tongue4:

Log (1 - 006,007)

Log (2 - 001,002,001,002)

Log (3 - 010,012)

Log (4 - 008,009)[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 20:52_________________________________________________

:wallbash: :wallbash: :wallbash::kwasny: :kwasny: :kwasny::rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

%@#$&^@#%$&^%@$! ojebali mi dziś Matizika :kwasny: :kwasny: :kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash:

zamki wyjebane, CB za***ane :wallbash::disgust::kwasny::angry: tylko troszkę głupki bo czołówka od radia w schowku + radio zamontowane a nie ruszyli :blink: najgorsze to zamki bo po prostu dziury w klamkach :kwasny: :kwasny: :wallbash: :wallbash: :angry: :angry: :disgust: :disgust:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 20:23_________________________________________________i antena od CB na dachu ale jej też nie wzięli :blink::chytry::blink::chytry::blink::chytry:

to nie złodzieje tylko młode dzikusy, łapy przy d*pie powinno się takim ucinać

Opublikowano

Co sie tam dzieje u was z tymi złodziejami trzeba chyba lincz zrobi :chytry:

Opublikowano

Co sie tam dzieje u was z tymi złodziejami trzeba chyba lincz zrobi :chytry:

zajebiesz "gówno" a pójdziesz siedzieć za człowieka :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.