Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej:) Seba - slonce tak jasno swieci, czy zapaliles hidy od rana? :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

siema siema ;) hehe nie zapalalem bo dopier wstalem niedawno ;)

w sumie to bym spal jeszcze ale obudzil mnie Tomek ;) ale wczoraj wszystkim to mowilem jakie mam boskie swiatla :P

chlopaki polecieli na ten strykow chyba :)

Opublikowano

dobra, to ja ide rezac :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:) powodzonka :)[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 11:32_________________________________________________-nosisz gacie w księżyce?

-nie, a dlaczego pytasz?

-bo masz dupe nie z tej ziemi

:polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 11:51_________________________________________________nosz w dupe no 100 postow zeby ogloszenie zamiescic w dupe jeza

a moze bym wystawil te graty swoje

jakies tam pierdolki mam kto pomoze ?? :)

Opublikowano
:hi: Panowie i Panie jest sprawa, ma ktoś z Was elsę? Potrzebuję pożyczyć jeden plik, bo mam uszkodzony i nie mogę oglądać schematów.
Opublikowano
  • Autor

ja nie mam a cala reszta chlopakow jest na strajku blokuja a2

Opublikowano

a ja juz wrocilem ale tylko na chwile

Opublikowano
  • Autor

i jak tam bylo ?? duzo autek ?? w tv mowili ze okolo 40 bylo

Opublikowano

i jak tam bylo ?? duzo autek ?? w tv mowili ze okolo 40 bylo

nie no wiecej raczej bylo od nas bylo 8 osob, tiry z ukrainy chcieli nas poboczem na autostradzie wyprzedzac.

Seba, Miskowi dalem fakturke dla Ciebie

Opublikowano
  • Autor

oki doki dziekuje :):good: :good: :good:

Opublikowano

i jak tam bylo ?? duzo autek ?? w tv mowili ze okolo 40 bylo

jak nie więcej :decayed::good::decayed::good:

Było git majonez :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 15:43_________________________________________________

i jak tam bylo ?? duzo autek ?? w tv mowili ze okolo 40 bylo

nie no wiecej raczej bylo od nas bylo 8 osob, tiry z ukrainy chcieli nas poboczem na autostradzie wyprzedzac.

Seba, Miskowi dalem fakturke dla Ciebie

Panu Miśkowi :!: Sobota dzisiaj :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:kox: :kox: :kox: dzien dobry Panie Misiu :D:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

oj przepraszam za taka gafe :) Seba dalem PANU MIŚKOWI fakture :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:good: :good: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Opublikowano

:kox: :kox: :kox: dzien dobry Panie Misiu :D:decayed: :decayed: :decayed:

:hi::wink4:

Opublikowano

- Co robi murzyn na śniegu??

- Rzuca się w oczy :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Co robi Zalotka w Domu :?: :?: :?:

Zawija rzęsy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Co robi Zalotka w Domu :?: :?: :?:

Zawija rzęsy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :good:

Opublikowano

Ale wymarzłem i szkoda ze z a4 bylo tak mało wiary ale cuuuu .ja ledwo dojechałem do domu rezerwa mi oczy wybiała :)Ale git oby spadły te ceny my nie niemcy i nie zarabiamy 10 czy15 euro na 1ha [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 16:20_________________________________________________A2 dziś zarobiła [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 16:22_________________________________________________http://www.tvp.pl/lodz/informacja/lwd/dzis-w-wydaniu Teraz czekamy tylko na filmik i na Pantona w roli mowcy :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.