Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Seba a gdzie jest jakaś fajna "łódka" ? :D:D:hi:

Opublikowano

Nie przeszkadzać dzisiaj Bartoszowi. Reza... ;]

Opublikowano
  • Autor

A to musialbym Ci osobiscie pokazac :):D:D:D:D:D:D:D

---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

Chyba Batlomiejowi :) chyva ze Bartas cos reza :D

Opublikowano

No dobrze. Bartłomiej reza tylne szyby, lampki, diody, stroboskopy i przegląd techniczny ; P

Opublikowano
  • Autor

Ehhh widze ze chyba Cie kocha :)

Opublikowano

Ja go kocham. Szkoda że bez wzajemności ;] Ciągle gada o dziwkach, saksofonie i Oli...

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed:

a o mnie nic ??? :shock3::embarrassed::cry::cry::cry::cry: :decayed:

Opublikowano
:siema: najgorzej jak sie okarze ze Ola ma jaja :grin:
Opublikowano
:siema: najgorzej jak sie okarze ze Ola ma jaja :grin:

baba z jajami jest najfajniejsza.... wiem bo mam taką :grin::decayed:

Opublikowano

Po pierwsze - Bartłomiej. Po drugie - reza. Po trzecie - Seba, Ciebie też miłuję, jak bliźniego i wiem, że nie grzeje Ci tylna szyba. Po prostu pozwoliłem Ci wykonać sobie jej naprawę samodzielnie, żebym potem mógł ją naprawić w chwale. Po czwarte - Ola nie ma żadnej niespodzianki między nogami. Po piąte - zaraz drukuję schematy i pruję pół auta pocasa. Po szóste - Dziś jest próba w Kurowicach- być może na nią zdążę, ale muszę dostać cynk, że Ola będzie. Po siódme - idę po obiadku na pocztę, celem wysłania emulatorów. Po ósme - Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu. Po dziewiąte - Nie pożądaj żony bliźniego swego. Dziesiąte - ani żadnej rzeczy, która jego jest;]

Ok - back 2 work

Opublikowano
:siema: najgorzej jak sie okarze ze Ola ma jaja :grin:

baba z jajami jest najfajniejsza.... wiem bo mam taką :grin::decayed:

byłeś w Tajlandi :whistling:

Opublikowano
Po pierwsze - Bartłomiej. Po drugie - reza. Po trzecie - Seba, Ciebie też miłuję, jak bliźniego i wiem, że nie grzeje Ci tylna szyba. Po prostu pozwoliłem Ci wykonać sobie jej naprawę samodzielnie, żebym potem mógł ją naprawić w chwale. Po czwarte - Ola nie ma żadnej niespodzianki między nogami. Po piąte - zaraz drukuję schematy i pruję pół auta pocasa. Po szóste - Dziś jest próba w Kurowicach- być może na nią zdążę, ale muszę dostać cynk, że Ola będzie. Po siódme - idę po obiadku na pocztę, celem wysłania emulatorów. Po ósme - Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu. Po dziewiąte - Nie pożądaj żony bliźniego swego. Dziesiąte - ani żadnej rzeczy, która jego jest;]

Ok - back 2 work

33096369.jpg

Opublikowano
:grin::decayed:
Opublikowano
:siema: najgorzej jak sie okarze ze Ola ma jaja :grin:

baba z jajami jest najfajniejsza.... wiem bo mam taką :grin::decayed:

:polew::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

heheheh DJ pocisnal :D

hehehehe :) chwala Ci za to Bartlomieju :D

pruj atuo pocasa :P tylko mi czesci odkladaj :D szybe na poczatek tylna :D

---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:48 ----------

Michael Winslow! - Sadistic.pl

czlowiek mistrz po prostu

Opublikowano

Na razie jest progres - działają tylne drzwi, tylko nie wiem, czy szyba również, a nie przekonam się , póki nie założę wszystkich przycisków w drzwiach kierowcy;) kolacja i druga strona czeka:) Jeszcze się dowiem, czy dziewoja na próbie dzisiaj jest i zobaczymy, czy pojadę:D

Opublikowano
  • Autor

jedz jedz kuj :D:decayed::decayed::decayed: zelazo znaczy sie ;)

Opublikowano

Dj wez sie w garsc i w koncu przetrzep jej sakwe :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.