Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema :hi:

Ja mam jak by co autko do sprzedania:naughty: .

FORD FIESTA FUN

rok - 1998

silnik - 1.25 16v

przebieg - 109tyś

Autko kupione w Polsce (salon Forda)

Jak by co pisać udziele wiecej info .

Cena do uzgodnienia .

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niestety Dzidek ale szukam dla brata czegoś mlodszego niż 2008 :)

Opublikowano

Siema:)) jaka cisza......piją wszyscy czy śpią?

Opublikowano

piją...

Opublikowano

Jak wygląda frekwencja na spotach? Chciałbym w końcu podjechać się z Wami poznać ;)

Opublikowano
Siema:)) jaka cisza......piją wszyscy czy śpią?

ja trzezwieje :decayed:

Opublikowano
Jak wygląda frekwencja na spotach? Chciałbym w końcu podjechać się z Wami poznać ;)

czy jak beda 3 samochody albo 33 to zrobi ci jakas roznice zeby podjechac :facepalm:

---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ----------

Siema:)) jaka cisza......piją wszyscy czy śpią?

ja trzezwieje :decayed:

+1 :decayed:

Opublikowano
Jak wygląda frekwencja na spotach? Chciałbym w końcu podjechać się z Wami poznać ;)

czy jak beda 3 samochody albo 33 to zrobi ci jakas roznice zeby podjechac :facepalm:

---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ----------

Siema:)) jaka cisza......piją wszyscy czy śpią?

ja trzezwieje :decayed:

+1 :decayed:

+2 :facepalm::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tiaaa powitac moja patologiczna rodzino :) ma ktos kontakt z grazyna ???? ;D

Opublikowano

Siema Chłopaki, zna może ktoś te auto? bo potrzebny mi jest bus do 5-ciu koła Fiat Ducato 2.5D Zgierz ? Tablica.pl

Opublikowano
Tiaaa powitac moja patologiczna rodzino :) ma ktos kontakt z grazyna ???? ;D

a moze i grazyna byla ale szczegolow Ci nie powiem :D wlasnie liczylem wodke i wyszlo mi 6 litrow ze peklo :decayed:

Opublikowano
Tiaaa powitac moja patologiczna rodzino :) ma ktos kontakt z grazyna ???? ;D

a moze i grazyna byla ale szczegolow Ci nie powiem :D wlasnie liczylem wodke i wyszlo mi 6 litrow ze peklo :decayed:

:grin: ty sie mosisz z jakimis alkoholiksmi zadawac :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
Tiaaa powitac moja patologiczna rodzino :) ma ktos kontakt z grazyna ???? ;D

a moze i grazyna byla ale szczegolow Ci nie powiem :D wlasnie liczylem wodke i wyszlo mi 6 litrow ze peklo :decayed:

:grin: ty sie mosisz z jakimis alkoholiksmi zadawac :decayed:

wiesz jaka wczoraj mielismy pompe jak pojechalismy na dzialce i sobie opowiadalismy kto co pamietal :decayed:

Opublikowano
Tiaaa powitac moja patologiczna rodzino :) ma ktos kontakt z grazyna ???? ;D

a moze i grazyna byla ale szczegolow Ci nie powiem :D wlasnie liczylem wodke i wyszlo mi 6 litrow ze peklo :decayed:

:grin: ty sie mosisz z jakimis alkoholiksmi zadawac :decayed:

wiesz jaka wczoraj mielismy pompe jak pojechalismy na dzialce i sobie opowiadalismy kto co pamietal :decayed:

:decayed: ja moge wam duzo opowiedziec :grin:

Opublikowano
Tiaaa powitac moja patologiczna rodzino :) ma ktos kontakt z grazyna ???? ;D

a moze i grazyna byla ale szczegolow Ci nie powiem :D wlasnie liczylem wodke i wyszlo mi 6 litrow ze peklo :decayed:

:grin: ty sie mosisz z jakimis alkoholiksmi zadawac :decayed:

wiesz jaka wczoraj mielismy pompe jak pojechalismy na dzialce i sobie opowiadalismy kto co pamietal :decayed:

:decayed: ja moge wam duzo opowiedziec :grin:

moze lepiej nie :grin: wolimy zyc w stanie ze wszystko bylo ok

Opublikowano

To byliście pić ?:\

AAA ja tu siedze i się nudzę no ładnie:facepalm::grin: bry:hi:

---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ----------

Nie spać :decayed:zwiedzać....jakieś ogródki działkowe czy lasy:grin:

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ----------

?Haloo Seba i Tomasz widać was:decayed: robimy cos jutro?

Opublikowano

Siema! Udało się coś tam coś tam w mojej sprawie? :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.