Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dołączam się do Magdowych życzeń;) P.S. - Motul'a mają moi znajomi w sumie ja też mam, tylko nie wiem, czy po takiej cenie:)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:żyjecie ?:dziura:
Opublikowano

Bartek, a uszczelki pod pompę oleju do LT nie posiadasz?:P dziś się wziąłem za rozrząd i trzeba ściągać pompę bo ciecze...

Opublikowano

zaraz sprawdzę:)

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

jest - ok 20zł, tylko nie wiem, czy to ta:) który rok LT i jaki silnik?

Opublikowano

Siemka to ja :D:D

Mam sprawę może ktoś sprawdzić autko po numerze VIN ?

Jakby co to podaje numer: WAUNF79P97A139396

DJ a Ty w tym sklepie nie masz sprężarki od klimy czasem? i pompowtryskiwacza :D:D:D

Opublikowano

Pandzior napisz do stanley-a z tym VINem :wink:

Opublikowano
  • Autor

Panda zjebales VIN :D albo tam jest zjebany :) bo powinno byc raczej 78P9 jesli jest to audi a3 :D 2.0 z 2007 roku :)

Opublikowano

qrde Panie Sebastianie nie poznaje Pana widze na ten temat :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nioch nioch nioch a jak ;) sie ma tom wiece nie ? ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Już zakupiłem dziś w brzezinach. Cały Boży dzień dziś przeleżałem pod busem. Co za debil wymyślił, że żeby zdjąć miskę olejową to trzeba wyciągać skrzynie biegów i dwumas:-/

Opublikowano

jakiś Hans;p

Opublikowano

koledzy, potrzebuje opinie o komisie Auto Fibak w Konstantynowie Łódzkim, wyszukiwarka wywala mi ten temat ale nie zdążę przekopać 2800 stron... Proszę o jakieś opinie..

Opublikowano

Wszystkiego Najlepszego Dla Was Wszystkich Dziewczynki i Chłopczyki od Marianka i Kachny :wink: :wink: :wink:

Opublikowano

dziękujemy :* od nas również najlepszego na Nowy Rok

Opublikowano
koledzy, potrzebuje opinie o komisie Auto Fibak w Konstantynowie Łódzkim, wyszukiwarka wywala mi ten temat ale nie zdążę przekopać 2800 stron... Proszę o jakieś opinie..

Szkoda czasu na ten komis.

Opublikowano
koledzy, potrzebuje opinie o komisie Auto Fibak w Konstantynowie Łódzkim, wyszukiwarka wywala mi ten temat ale nie zdążę przekopać 2800 stron... Proszę o jakieś opinie..

Szkoda czasu na ten komis.

potwierdzam :) sama szukałam niedawno auta i sprawdziłam, nie polecam

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ----------

Wszystkiego Najlepszego Dla Was Wszystkich Dziewczynki i Chłopczyki od Marianka i Kachny :wink: :wink: :wink:

Wzajemnie Misie i cholera kalendarz u mnie czeka i czeka....:grin:

Opublikowano

Madzia do dziś nie był mi jeszcze potrzebny :grin: :grin: :grin:

Ale jutro podlecę - obiecuję :wink:

Opublikowano

Powitac w nowym roku :hi:

Widzę ze ostro bylo skoro nikt dzien dobry jeszcze nie napisał. ..:whistling:

Opublikowano

Czy dobry to sie okaze ;) ale witaj :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.