Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy, uświadomcie mnie jak wymontować przednie lampy w B5fl?

Tzn, co je trzyma od dołu? Nie chcę nic połamać ani zniszczyć, stąd moje pytanko.

Może jakieś foty?

Kuba

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

one sie tam trzymaja sila woli i grawitacji :D;)

a powaznie to nie wiem :)

Nadworny Magik Mr DJ Ci zapewne podpowie ;)

tak czy owak autopotegator mocy aka mlotek zawsze pomaga :)

Opublikowano

:siema:

---------- Post dopisany at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ----------

szkoda, że fajne forum zupełnie nie funkcjonuje na zlotach/spotach w Łodzi :/

dzisiaj również byłem na rozpoczęciu sezonu vag-ów , a tutaj ciężko nawet o mini zlot raz w tygodniu przy ładnej pogodzie :) no, ale cóż

pozdrawiam

bardzo słuszna uwaga :decayed:

---------- Post dopisany at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ----------

:siema:

---------- Post dopisany at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ----------

szkoda, że fajne forum zupełnie nie funkcjonuje na zlotach/spotach w Łodzi :/

dzisiaj również byłem na rozpoczęciu sezonu vag-ów , a tutaj ciężko nawet o mini zlot raz w tygodniu przy ładnej pogodzie :) no, ale cóż

pozdrawiam

bardzo słuszna uwaga :decayed:

To kiedy otwieramy sezon grillowy ?

Opublikowano

dzisiaj

Opublikowano

...

To kiedy otwieramy sezon grillowy ?

o to to to :grin:

Opublikowano

:hi:bry, no nic trzeba będzie chyba znów zrobić spontaniczną akcję grillowową

Opublikowano

:hi:a ja się pisze chętnie na grilla. Karczki, kielbasa, szaszlyki, piwo, kaszanka, piwo i moglbym tak jeszcze piwo wymieniac w nieskonczonosc :decayed:

Opublikowano

to ja z chęcią mogę nawet z Wrocka przyjechać na taką impreże :decayed::hi:

Opublikowano

i ja z łodzi też;D

Opublikowano

Amster z Krk też by pewnie podleciał :grin: :grin: :grin: tylko TERMIN - JAKI TERMIN :question: :question: No i w jakich okolicznościach przyrody :decayed::question:

Opublikowano

Termin .....sobota ? :D:hi:dzien dobry, Marian mogą być nasze krzaczory zgierskie

Opublikowano

póki co to terminy napięte :) może coś gdzieś bym wcisnął -ale grubo po świętach:) wracam dopiero 18-go a potem święta a potem majówka:)

Opublikowano

Byle gdzie, byle kiedy, byle sie najebac :P

Dostalem kosztorys naprawy, jest "troche" roznicy. Teraz tylko tworzyc odwolanie. Ktos to gdzies napisal na forum ze dzwon matka modow czy jakos tak :)

Opublikowano

:hi:

Bartas czy ty juz??? czy jeszcze oczekujesz??? :naughty:

Opublikowano

zna się ktoś na rowerach :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Pytaj ;)

Opublikowano

Dzień dobry. Czy byliby chętni jutro na grilla? Jestem przez kilka dni na gościnnych występach i fajnie byłoby się spotkać :decayed:

Opublikowano

Kurna czemu ja sie zamienilem na sluzby na jutro... :facepalm:

Opublikowano

czyli jutro grill:) I nie pierd****cie, że pogoda słaba - niech bartas wpada z kierowcą;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.