Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Seba w folcarze wyliczyli za całe auto 450 zł jeśli chodzi o powołanie się na ciebie to pan od razu zszedł na 400zł ale chyba przyciemnie na wróblewskiego 62 firma sun-grand czy coś takiego ale cena 350 zł za całe auto jeżeli nie bierzemy paragonu lecz gwarancję normalnie mamy 2 lata na montaż i 7 lat na folię. Może te 50 zł da się jeszcze zerwać z ceny zobaczymy a jak macie swoje a4 przyciemnione bo właśnie się zastanawiam na jaki procent tył i na jaki przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam super fachowców od folii wszelakiej maści:p

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Widzialem ten profesjonalny montaz i w dodatku dostales dodatkowe poduszki powietrzne ;)

send by GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile by mi krzykneli za avanta ;)

send by GT-I9505

Możliwe że jeszcze w tym tygodniu będę przyciemnial więc mogę się dowiedzieć ile za avanta by krzykneli

Ja znam super fachowców od folii wszelakiej maści:p

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Dj no to pochwal się tymi fachowcami może mają lepsza ofertę niż znalazłem do tej pory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcesz tego kontaktu na prawde :)


Seba w folcarze wyliczyli za całe auto 450 zł jeśli chodzi o powołanie się na ciebie to pan od razu zszedł na 400zł ale chyba przyciemnie na wróblewskiego 62 firma sun-grand czy coś takiego ale cena 350 zł za całe auto jeżeli nie bierzemy paragonu lecz gwarancję normalnie mamy 2 lata na montaż i 7 lat na folię. Może te 50 zł da się jeszcze zerwać z ceny zobaczymy a jak macie swoje a4 przyciemnione bo właśnie się zastanawiam na jaki procent tył i na jaki przód

:) ja u siebie mam tyl 80 % :) o ile dobrze pamietam ;)

przodu nie robiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany oklejał ktoś z Was kiedyś coś folią? Bo potrzebuję fachman-a żeby mi ktoś srebrne ramki od grilla okleił na czarno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcesz tego kontaktu na prawde :)

Seba w folcarze wyliczyli za całe auto 450 zł jeśli chodzi o powołanie się na ciebie to pan od razu zszedł na 400zł ale chyba przyciemnie na wróblewskiego 62 firma sun-grand czy coś takiego ale cena 350 zł za całe auto jeżeli nie bierzemy paragonu lecz gwarancję normalnie mamy 2 lata na montaż i 7 lat na folię. Może te 50 zł da się jeszcze zerwać z ceny zobaczymy a jak macie swoje a4 przyciemnione bo właśnie się zastanawiam na jaki procent tył i na jaki przód

:) ja u siebie mam tyl 80 % :) o ile dobrze pamietam ;)

przodu nie robiłem

Też właśnie myślałem nad 80 % tył a przód jakoś tak aby ładnie się skomponował z tyłem a za razem policja aż tak nie zwracała na to uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panie i Panowie znacie może tego handlarza :

http://otomoto.pl/volkswagen-transporter-8-os-vat-aso-salonpl-klima-T4428831.html

interesuje mnie to auto tylko mam kawał drogi, może ma ktoś bliżej, może jest ktoś z tego miasta i ma chwilę żeby podjechać :wink:

Edytowane przez jozek726
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany oklejał ktoś z Was kiedyś coś folią? Bo potrzebuję fachman-a żeby mi ktoś srebrne ramki od grilla okleił na czarno

Ja troszkę siedzę w oklejaniu więc jak masz jakieś pytania to wal śmiało :)

Ps. Powitać kolegów z Łódzkiego :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzisz troszke w oklejaniu mowisz

a mozesz bardziej rozwinac mysl :) w kilka zdaniach ;)

DJ Nie znasz Pana ? Twoje rejony :) mowię o transporterze ;)

Marcin <3 u Ciebie nie trzeba przyciemniac :D czasoprzestrzen i tak sie rozmazuje jak ruszasz ze swiatel :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


siedzisz troszke w oklejaniu mowisz
a mozesz bardziej rozwinac mysl w kilka zdaniach

Na co dzień zajmuję się wyklejaniem grafiki reklamowej. Posiadam ploter tnąc oraz wszystkie niezbędne narzędzia. Na dniach zabieram się za wyklejenie dekorów w mojej B7 folią typu "carbon"

po czym wszystko dla lepszego efektu zamierzam jeszcze polakierować bezbarwnym lakierem :) Służę pomocą jeśli ktoś ma pytania odnośnie folii bądź samego wyklejania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzisz troszke w oklejaniu mowisz

a mozesz bardziej rozwinac mysl w kilka zdaniach

Na co dzień zajmuję się wyklejaniem grafiki reklamowej. Posiadam ploter tnąc oraz wszystkie niezbędne narzędzia. Na dniach zabieram się za wyklejenie dekorów w mojej B7 folią typu "carbon"

po czym wszystko dla lepszego efektu zamierzam jeszcze polakierować bezbarwnym lakierem :) Służę pomocą jeśli ktoś ma pytania odnośnie folii bądź samego wyklejania.

no to mam wrażenie że możemy się dogadać :)

napisz do mnie na [email protected]

:)

Siema Kłysiu

pamiętasz że u mnie na półce czekają na Ciebie płyty ze zdjęciami chyba z bukowiny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...