Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: witam

możecie polecić jakiś zakład w którym mógł bym wykonać przegląd audi bo nie długo mi się kończy a obawiam się że na tej stacji na której do tej pory robiłem przeglądy może mi nie przepuścić bo mam szyby z przodu lekko przyciemnione :facepalm:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ksawerów;D

Opublikowano

Epa001 ;)

Opublikowano

a tam bankowo się do tego nie czepiają ?

Opublikowano

ja pitole ale stron sie naczytalem jak nigdy, to moze i ja podlece jak bedziecie cos modzic :D

Opublikowano

No wlasnie az sie zdziwilem ze tyle stron do czytania [emoji14] co jakis czas niedziela jak najbardziej pasuje zalezy tez ktora godzina ;)

send by GT-I9505

Opublikowano

:hi: w nowym roku ;)

Opublikowano

Kufra ile jeszcze muszę papierów załatwić panie Tomek :P

Już chyba nie chce budować domu :D

Opublikowano

Kufra ile jeszcze muszę papierów załatwić panie Tomek :P

Już chyba nie chce budować domu :D

Panie bo to wiesz bez flaszki to tak ciężko, w sumie 4 dni piliśmy a tego wątku nie poruszyliśmy :D

Opublikowano

Kufra ile jeszcze muszę papierów załatwić panie Tomek :P

Już chyba nie chce budować domu :D

Panie bo to wiesz bez flaszki to tak ciężko, w sumie 4 dni piliśmy a tego wątku nie poruszyliśmy :D

Bo to był czas rozmyślania :D a nie zawracania doopy pierdołami :P
Opublikowano

Siema ziomale :) Panton nr tel. 692046502 Hubert o ile pamiętam to Szynkielew :)

:hi: w nowym roku ;)

Najlepszego :)

Opublikowano
Opublikowano

siema był ktoś z was na Illegal Night łódź bo dzisiaj się odbywa i nie jestem pewien czy warto jechać i po patrzeć co tam się dzieje

Opublikowano

Siema, ma ktoś z was coś podłubane z wydechem ? Chętnie bym posłuchał co i jak bo przymierzam się do modów ;) może być tez PW

Opublikowano

u nas wszyscy maja serie, najczesciej 1Z a czasami AFN sie trafi :decayed:

Opublikowano

pasiak43 - jak zaczynasz mody to zacznij od quattro..... najlepszy update :decayed:

Opublikowano

Siema, ma ktoś z was coś podłubane z wydechem ? Chętnie bym posłuchał co i jak bo przymierzam się do modów ;) może być tez PW

Ja mam przelot zrobiony:)

Opublikowano

pasiak43 - jak zaczynasz mody to zacznij od quattro..... najlepszy update :decayed:

owszem takie już mamy w klubie :D

:hi: witam

możecie polecić jakiś zakład w którym mógł bym wykonać przegląd audi bo nie długo mi się kończy a obawiam się że na tej stacji na której do tej pory robiłem przeglądy może mi nie przepuścić bo mam szyby z przodu lekko przyciemnione :facepalm:

Zgierz PZMOT Rembowskiego :) w razie czego - A4 Klub ;)

:hi:

Opublikowano

:hi: witam

możecie polecić jakiś zakład w którym mógł bym wykonać przegląd audi bo nie długo mi się kończy a obawiam się że na tej stacji na której do tej pory robiłem przeglądy może mi nie przepuścić bo mam szyby z przodu lekko przyciemnione :facepalm:

Zgierz PZMOT Rembowskiego :) w razie czego - A4 Klub ;)

dziękuję :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.