Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To co mam teraz zrobić? ?

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zobacz gdzie sie opiera, pilnikiem zebrać część materiału aby dało sie wcisnąć

Opublikowano

No a jak będę chciał podpiąć kabel do brata to tez mam mu tak zrobić? ? A da się dokupić jakąś przedłożenie gniazda??

Opublikowano

wciśnij na siłę;] Praktykowałem to.

Opublikowano

u siebie też miałem ten problem niestety nie ma co wymagać za takie pieniądze ja u siebie nie robiłem na siłę bo się bałem że coś połamę tylko patrzyłem w którym miejscu nie pasuje i wtyczkę w kablu w tym miejscu można zeszlifować ja u siebie wyciąłem kawałeczek i wchodzi

Opublikowano

No tak tylko pytanie czy napewno będzie mi działało czy nie. Jutro zadzwonie do sprzedawcy i zobaczymy co on mi powie. Wolę oddać i kupić lepszy ale żeby było pewne.

Opublikowano

jak chcesz to możesz podjechać do mnie i ci udostępnie swój kabelek żebyś mógł zobaczyć czy ci zadziała na twoim kompie i w twoim aucie

Opublikowano

siemka pany. Nie chce ktos kupic czerwonego szatana ?:)http://a4-klub.pl/index.php?/topic/301408-red-sedan-2004-18t-bfb-s-line-19-przelot-stozek/?hl=%2Bly3j+%2Blinedo oddania za 24k s line przelot 1.8T dolozone skory tepomat fis rnse led rozrzad 17tys temu robiony olej 3tys temu wymieniony

Opublikowano

a to co teraz masz w planach zakupić ?

Opublikowano

tez 4 ale kombiaka chce bo mecze sie z paczkami jak mam cos wiekszego wyslac :)

Opublikowano

Teraz to b10:D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

kogo stać na takie cudo

Opublikowano

dj jesli u ciebie jest taki cud techniki to jestem w stanie opylic nawet nerke :D

Opublikowano

na taki cud to myślę że nie tylko nerkę byś musiał opylić

Opublikowano

No i kabelek ogarnięty. Dzieki piotrek.

Opublikowano

Siemka :) kto miałby czas pojechac obejrzec to auto fachowym okiem ?

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-cabrio-full-opcja-s-line-ID6yb6Lr.html- PANTON ?

Przyjezdzaja Audi maniacy z północy jeśli ktoś miałby ochote na spota z Truskawką i nie tylko ;)

Opublikowano

zmieniasz auto?

Opublikowano

Siemka :) kto miałby czas pojechac obejrzec to auto fachowym okiem ?

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-cabrio-full-opcja-s-line-ID6yb6Lr.html- PANTON ?

Przyjezdzaja Audi maniacy z północy jeśli ktoś miałby ochote na spota z Truskawką i nie tylko ;)

Kiedy i gdzie przyjeżdzają
Opublikowano

Siemka :) kto miałby czas pojechac obejrzec to auto fachowym okiem ?

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-cabrio-full-opcja-s-line-ID6yb6Lr.html- PANTON ?

Przyjezdzaja Audi maniacy z północy jeśli ktoś miałby ochote na spota z Truskawką i nie tylko ;)

siemka zmieniasz autko czy szukasz dla kogoś ?

Opublikowano

Siemka :) kto miałby czas pojechac obejrzec to auto fachowym okiem ?

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-cabrio-full-opcja-s-line-ID6yb6Lr.html- PANTON ?

Przyjezdzaja Audi maniacy z północy jeśli ktoś miałby ochote na spota z Truskawką i nie tylko ;)

siemka zmieniasz autko czy szukasz dla kogoś ?
Dla kogoś szuka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.