Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panie i Panowie szukam jakiegos dobrego zakladu zajmujacego sie regeneracja zaciskow bo moje odmawiaja juz posluszenstwa[emoji14]polecice cos?

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w czym problem? kupujesz tloczki gumki zaciski piaskujesz samemu pomalujesz i masz nowy zestaw :)

Opublikowano

w czym problem? kupujesz tloczki gumki zaciski piaskujesz samemu pomalujesz i masz nowy zestaw :)

moze i nie problem ale czasu brak na takie operacje ;p

Opublikowano

Przerywając wasza rozmowę, są w Łódźkim jacyś użytkownicy S4 B6/B7? Fajnie by wymienić sie jakimiś doświadczeniami związanymi z tymi silnikami.

Opublikowano

Przerywając wasza rozmowę, są w Łódźkim jacyś użytkownicy S4 B6/B7? Fajnie by wymienić sie jakimiś doświadczeniami związanymi z tymi silnikami.

Sorry nie ma .

Opublikowano

Hmm... Rozumiem.

Jakby jednak sie ktoś znalazł, to PW. Próbuje z innym użytkownikiem ogarnąć jakiegoś spota miedzy Lodzia a Poznaniem naszych BBK.

Edytowane przez Slizu

Opublikowano
  • Autor

ja kiedys widzialem w google grafika taka :D

ale to chyba nie będe miał nic do powiedzenia :) czerwona byla :)

a Hoj Gejuchy :P

Opublikowano

ja kiedys widzialem w google grafika taka :D

ale to chyba nie będe miał nic do powiedzenia :) czerwona byla :)

a Hoj Gejuchy :P

Witam pana Cygana :polew:
Opublikowano

A ja myslalem ze Cygan jest tylko jeden :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Cześć Panowie, potrzebuję pożyczyć na wyjazd/kupić płytę z jakimiś w miarę nowymi mapami do RNS-e. DVD 1, mająca mapę na Francję, Szwajcarię, Niemcy... Nasza płytka z PL to DVD 3. Może ktoś pomóc?

Edytowane przez mariuszolek

Opublikowano

Cześć Panowie, potrzebuję pożyczyć na wyjazd/kupić płytę z jakimiś w miarę nowymi mapami do RNS-e. DVD 1, mająca mapę na Francję, Szwajcarię, Niemcy... Nasza płytka z PL to DVD 3. Może ktoś pomóc?

Napisz do gościa o nicku H4mm3R on takimi gadżetami handluje :decayed:

Opublikowano

Cześć Panowie, potrzebuję pożyczyć na wyjazd/kupić płytę z jakimiś w miarę nowymi mapami do RNS-e. DVD 1, mająca mapę na Francję, Szwajcarię, Niemcy... Nasza płytka z PL to DVD 3. Może ktoś pomóc?

Napisz do gościa o nicku H4mm3R on takimi gadżetami handluje :decayed:

dzięki, napisałem, zobaczymy czy da radę mi na szybko dopomóc ;)

Opublikowano

Hey :) Ma ktos pozyczyc na tydzien lampy przednie do b5 lift?

Opublikowano
  • Autor

1e3b986526_a_co_tu_sie_odpierdala.jpg

Opublikowano

1EDUeKD.jpg

:decayed::decayed::decayed::grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

642a0400b342b9c5b3d83b74404e249c.jpg

:decayed:

Opublikowano

Witam

do kogo z forum odezwać się w sprawie kupna kabla do B7 ? polecicie kogoś?

Opublikowano

gdzie w Łodzi można wykonać próbę twardości ? :eusathink: :eusathink: :eusathink: :eusathink: :eusathink:
mam kawałek metalu i chciałbym zmierzyć jaki jest twardy :whistling:

Opublikowano

PŁ ul. Stefanowskiego 1/15

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.