Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
9 godzin temu, mariuszolek napisał:

http://metalhunters.pl/ z Inflanckiej. Malowali mi ramę rowerową, widziałem felgi od nich. Dobra robota

dzięki na pewno ich przetestuję tylko na chwilę obecną jestem na etapie szukania jakiś felg

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wpadnij jutro do mnie na dzialke to pokaze ci jakie felgi mam na opchniecie.

Opublikowano

będę raczej z rana do 12-13

Opublikowano

A masz jakies w 19"? ;)

Opublikowano

mam bbs speedline do prywatnego auta ale na razie nie mam pomysłu co bym mogl kupic na zamianke.

Opublikowano

2tlg jak dobrze pamietam?

Opublikowano

tak 2 częściowe.

Opublikowano

Jakie parametry i ile ewentualnie byś kiedyś za nie sobie krzyczał? ;) masz już z oponą?

Opublikowano

to sa fele pod a5 wiec z dystansami 20mm które mam. Chyba 8cali nie pamiętam et cos ok 35. Mam opony na nich 2500 bez dystansow z nimi 2700 bez neg bo nie musze ich sprzedawac:)

Opublikowano

To ja sie jeszcze wstrzymam :D

Opublikowano

Panowie i Panie przypominam o niedzielnym spocie. Pogoda chyba nam dopisze i nie powinno padać wiec spotkamy się chyba w tym miejscu co kiedyś

Opublikowano
Dnia 23.02.2017 o 10:52, mariuszolek napisał:

http://metalhunters.pl/ z Inflanckiej. Malowali mi ramę rowerową, widziałem felgi od nich. Dobra robota

ja robiłem w metalhunters felgi w graficie. Polecam. Robota pierwsza klasa

Opublikowano
9 godzin temu, turek 73 napisał:

ja robiłem w metalhunters felgi w graficie. Polecam. Robota pierwsza klasa

dzięki właśnie tak myślałem że zaryzykuję u nich bo byłem w kilku inych miejscach to albo jak mi pokazali swoje wykonania to nie wszystkie były perfekcyjne a zaś w innych może troszke taniej ale za to nie dają gwarancji.

Opublikowano

Ja jestem mega zadowolony. Doradzili mi super lakier, fele wyglądają lepiej niż orginał i są idealnie zrobione. Nie są tani ale warto .

Opublikowano
36 minut temu, turek 73 napisał:

Ja jestem mega zadowolony. Doradzili mi super lakier, fele wyglądają lepiej niż orginał i są idealnie zrobione. Nie są tani ale warto .

A powiedz czy u nich cena w jakiś sposób wzrasta jak felgi mają podrapane ranty bo nie wiem czy to wtedy muszą coś jeszcze z tym robić czy po prostu po piaskowaniu i malowaniu pokryje to lakier

Opublikowano

czy jutro sie spotykamy o 16 na Jana Pawla czy w Sukcesji?

Opublikowano

Zalezy od pogody. Ma byc max 13° z lekkim sloncem wiec sadze ze Auchan bedzie ok ;)

Opublikowano

pewnie jezeli nie będzie padać to spotkamy się na Auchan ?

Opublikowano

Znacie kogos w Lodzi kto zajmuje sie regeneracja gwintow? Musze zregenerowac mojego kw v1 a wiosna coraz blizej [emoji14]

Opublikowano

O Lodzi nic nie slyszalem ale popytaj szafy. On ma jakiegos sprawdzonego ziomka od tych spraw ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.