Spociki Łódzkie

• Kimi

Top użytkownicy w tym temacie

frugodh za dział "sprzedam" Cie uciszyli? :naughty:

sprzedawać to pewnie sprzedawał to co ostatnio :wink4: tylko trochę zmieniło się w dziale sprzedam

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=199986.0 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

a co on tam w takim razie chciał sprzedawać ? :naughty:

sprzedawał pewnie to co ostatnio :wink4: tylko trochę zmieniło się w dziale sprzedam

a co on tam w takim razie chciał sprzedawać ? :naughty:

Z tego co widzę , to dostał uciszenie za nabijanie postów , aby mieć dostęp do działu sprzedam. Po zmianie regulaminu działu sprzedam coraz więcej takich nabijaczy się trafia. Niektórzy robią to kulturalnie po kilka postów dziennie , a inni jadą pełną piz.. i potarafią w ciągu godziny napisać 50 postów , a wcześniej pisali jeden post na tydzień albo dwa. Nie oszukujmy się , ale bardzo dużo ludzi jest na forum tylko po to aby trzepać kasę na forum :kox:

:thumbup: mnie już po 2 dniach tyłek boli do samej kości :polew: umykam popracować i życzę wszystkim wesołego i mokrego jajka w gronie rodzinnym i proszę w niedziele pod Tesco nie przyjeżdżać ( to tak jakby ktoś w amoku :drunk: miał pomysła) :buziak: :buziak: :buziak:

no to dostal klapsa czy jak to sie ostatnio dowiedzialem wylapal plaskacza na jape :):D

hyh Madziu Tobie rowniez mokrego jaja i smacznego dyngusa :kox::naughty::decayed:

Sebciu chyba miało być mokrych jajek :polew: :polew: :polew: :polew:

To i ja się przywitam :wink4: Jak widać, Prezes już do świąt przygotowany i teraz na łódzkich siedzi :decayed: W sobotę będzie chyba rezanko na spocie, bo muszę tomkowi rezystory do świateł dziennych wmontować, żeby fis wreszcie wyświetlał RDS, a nie komunikat o spalonych dziennych;p Furę jutro trzeba będzie umyć, bo widzę, ze inaczej się zakurzy - tak to jest z ciemnymi lakierami. Korzystając z chwili wolnego, trzeba coś napisać, bo zaraz autko przyjeżdża i trzeba robić :decayed: Na szczęście A6 C6, więc i milej się robi :good: Dobra - nie spamuję więcej i biorę się za robotę, bo coraz mniej czasu do świąt, a ja w ciemnej d*pie chociażby z porządkami :tongue4:

a co on tam w takim razie chciał sprzedawać ? :naughty:

Dlatego uważam, że pomysł z limitem postów był zupełnie nie trafiony. Efektem tego jest wysyp nabijaczy, którzy zamiast napisać coś merytorycznego co byłoby kiedyś użyte/wykorzystane zaśmiecają forum co w efekcie prowadzi do obniżenia jego użyteczności. Co za problem nabić 100 postów - to jakieś ograniczenie ma być dla nieuczciwych ludzi?

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłoby tzw. polecenie... przez ten mechanizm osoba, która chce coś sprzedawać musi być wiarygodna (chyba nabiciem 100 czy 10000 postów tego się nie uzyska tym bardziej, że można pisać w kosmos byle tylko licznik się zwiększał). Osoba z poleceniami np. 50osób może handlować... Osoby nowe, które mają konto np. od miesiąca lub 3 miesięcy nie mogą dawać polecenia... do tego dodać polecenie od 2 osób ze statusem Klubowicz i myślę, że mamy szczelniejszy system niż jakaś śmieszna ilość postów, które można generować masowo.

Logicznym jest, że ja jeżeli kogoś nie znam to mu nie dam tzw. "polecenia" - taki mechanizm zdecydowanie lepiej przesieje krętaczy i chuujów co chcą robić wałki.

:rolleyes:

to mi sie najbardziej podobalo :D takie kulanie ale zeby odrazu wyzywac :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bardzo dużo dziadostwa ostatnio jest na forum

przeglądzik :gwizdanie:

do zrobienia :naughty:

przeglad mam za jakies 2 tys km albo i wiecej, ale jak skasuje serwis to mowicie ze ten blad od paliwa zniknie...??

hmm jaki blad od paliwa ?? a to Tobie wyswietla na fisie ze na tym co masz w baku mozesz zrobic 0 km ??[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 10:28_________________________________________________

bardzo dużo dziadostwa ostatnio jest na forum

nom czytalem cos tam no ale zawsze sie ktos znajdzie niestety :/

kufa coś mnie przewiało ;(