Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zwykłe zabrudzenia czy jakieś plamy typu oleje, atrament itd? Za zwykłe czyszczenie dla Was chłopaki 80 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Siemanko z wieczora :hi:

Jak tam co tam? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

A Kolega jnx czemu na spoty nie zagląda? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zwykłe zabrudzenia czy jakieś plamy typu oleje, atrament itd? Za zwykłe czyszczenie dla Was chłopaki 80 zł

Frugo mam powycieraną kierę - da się coś z tym zrobić :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 21:50_________________________________________________Siemka Kimi :wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Mario, siema, jak tam z tym czwartkiem, podjedziesz do mnie? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko z wieczora :hi:

Jak tam co tam? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

A Kolega jnx czemu na spoty nie zagląda? :cool1:

bo się nic nie sypało :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Mario, siema, jak tam z tym czwartkiem, podjedziesz do mnie? :mysli:

koniecznie :good: :good: tylko w ciągu dnia zdryndamy się o której mogę być :wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Mario, siema, jak tam z tym czwartkiem, podjedziesz do mnie? :mysli:

koniecznie :good: :good: tylko w ciągu dnia zdryndamy się o której mogę być :wink4: :wink4: :wink4:

Spoko :good: :good: :good: :good: :good:

Ale generalnie gdzieś najwcześniej koło 18, bo tak z arbaita wracam :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frugo u mnie jest ładna skóra i czysta tylko bardziej chodzi o konserwację czymś dobrym :wink4: to ile się zejdzie z tym? Bo mogę któregoś dnia podskoczyć nią do szkoły i mi zrobisz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra stare oceany ja uciekam sobie Kac Vegas obejrzeć i wypic piffko:) Dobranoc[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 21:58_________________________________________________Seba godzinka góra dwie i będzie zrobione jeżeli jest tak jak mówisz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź frugodh :confused4: :confused4: :confused4: ;( ;( ;( :( :( :(

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 22:01_________________________________________________ale miłego oglądania i smacznego :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 22:04_________________________________________________ku....wa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: znawu jebie mi się net :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz sorrry przeoczyłem:) Pewnie że się da. Zobaczę na spocie w jakim jest stanie i Ci powiem czy samo dobarwienie wystarczy czy trzeba jakieś ubytki wypełniać w każdym razie tapicerki w takim stanie jak naprawiałem to nawet byście nie pomyśleli że się da coś z tego jeszcze zrobić więc glowa do góry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz sorrry przeoczyłem:) Pewnie że się da. Zobaczę na spocie w jakim jest stanie i Ci powiem czy samo dobarwienie wystarczy czy trzeba jakieś ubytki wypełniać w każdym razie tapicerki w takim stanie jak naprawiałem to nawet byście nie pomyśleli że się da coś z tego jeszcze zrobić więc glowa do góry:)

spoko :wink4: ale nie będzie mnie w ten weekend - BT + :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: więc przy następnej okazji :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz sorrry przeoczyłem:) Pewnie że się da. Zobaczę na spocie w jakim jest stanie i Ci powiem czy samo dobarwienie wystarczy czy trzeba jakieś ubytki wypełniać w każdym razie tapicerki w takim stanie jak naprawiałem to nawet byście nie pomyśleli że się da coś z tego jeszcze zrobić więc glowa do góry:)

Ale masz na myśli spot za tydzień? :tongue4:

[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 22:12_________________________________________________No właśnie Mario mnie uprzedził :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Vagiem :)

jnx sprawdź czy ktoś nie zabezpieczył autka przed kradzieżą dezaktywując OBD przecięciem linii K..... bo i takie patenty spotkałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądałem później praca była a później wyjazd na studia zagraniczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...