Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Seba, a ty wiesz, jak się robi logi dynamiczne? :D

Bo ja nie bardzo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba, a ty wiesz, jak się robi logi dynamiczne? :D

Bo ja nie bardzo :D

hahah nie mam zielonego pojecia :D myslalem ze wiesz ja nawet nie wiedzialem ze sa dynamincze a to statyczne tez ? :D hyhyhyh

no to zrobimy logi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh i tak nie za wiele kumam :P [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 12:50_________________________________________________cyt " jak masz glowny ekran w Vag-comie 311.2 wchodzisz w "Select" --> "01-Engine" --> "Measuring Blocks" (czy jakos tak, opcja po lewej stronie po srodku) --> wyskocza tobie 3 poziomy, w ktorych wybierasz ktore grupy chcesz logowac --> wciskasz "GO" --> zeby zaczelo zapisywac pomiary wciskasz po prawej stronie na dole "LOG" --> wciskasz "Start" --> zeby zakonczyc wciskasz "Stop"

zeby bylo jasne logi statyczne robisz przez ok 50 s, logi dynamiczne na 3. biegu od 1500 RPM do ok 4500-4600 RPM

logi dynamiczne lepiej, zebys robil z druga osoba, która bedzie wciskala "Start" i "Stop" w odpowiednim momencie

oprocz "Measuring Blocks" robi sie rowniez "Basic settings" (tak jak statyczne, tylko ze logujesz pojedyncze grupy)"[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 12:52_________________________________________________ogarniasz to tak ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki - co za problem;p Znajdźcie sobie kawałek wolnej równej drogi, wrzućcie 3-kę i gaz do dechy;) Od ok. 1500rpm, jak wspomnieliście wyżej, wciskacie START i już macie loga zrobionego;) W razie czego dzwońcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no spoko sie zrobi tak mysle :):D

Damy radę, znalazłem instrukcję do VAG-a :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to ja sie pakuje jade do ksiegowej w sumie kawalek za nasze spoty na mokra :)

i czekam na info gdzie mam sie udac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to ja sie pakuje jade do ksiegowej w sumie kawalek za nasze spoty na mokra :)

i czekam na info gdzie mam sie udac :)

To zadzwoń, jak już wyjdziesz od księgowej :wink4: :wink4: :wink4:

[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 14:51_________________________________________________

:mysli: dziś jest jakis spot u Mario

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 14:52_________________________________________________

Dobra, ja się urywam do EZG, na razie :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: k**wa zajebal mi kamien w szybe i pekla :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nerwowość się wkradła:D

no jakaś nerwowa sobota

bo ja też wkur%iony :ranting1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ku*** zajebal mi kamien w szybe i pekla :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

eeehhhh skąd ja to znam.... :gwizdanie: u mnie też pękła, myślałem, że wymienię z AC ale te łachy z compensy wyliczyli szkodę na 650zł LOL... :polew: szyba z czujnikiem deszczu + żel do czujnika + wymiana..........hahaaaa.... i jeszcze w ramach tego za***ali by mi 20% zniżek... :D więc olałem ich i we wtorek jestem umówiony na wymianę (szybka już w czwartek została zamówiona i jedzie do pantonika) :rolleyes:

Podsumowując następnym ubezpieczycielem na 100% nie będzie compensa, :wallbash: którą wszystkim odradzam... :ranting1: no i ubezpieczyciel będzie musiał mieć możliwość odzielnego ubezpieczenia szyb, gdzie jak jakaś walnie to nie będą ruszali AC i zniżek... a wiem, że np. PZU coś takiego ma... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...