Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

mnie niestety nie bedzie :(

mnie chyba też - w sobotę idę na GRUBĄ :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

więc chyba nie dotrę, chyba że ktoś po mnie przyjedzie i mnie zawiezie i przywiezie :> :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogadajmy o czymś przyjemnym, żeby odwrócić wzrok od tego, co za oknem....

Kto jedzie na wakacje do Hiszpanii? ja się zamierzam kopsnąć samochodem :) .....Zające ćwierkały, że tam są fajne moreny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :)

no pewnie ze czesto :) co tydzien :D w niedziele przewaznie w niedziele tak jak wnaglowku :)

czasem organizujemy cos innego ale to wczesniej ustalamy gdzie jak i kiedy :)[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 20:30_________________________________________________masz link do galerii w topie strony mozesz zobaczyc zdjecia z ostatniego spota i frekwecja jaka byla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano Bandziory :hi: :hi: :hi: :hi:

No to fajnie :good:

A tak z ciekawości posiada ktoś z forumowiczów z Łodzi A4 B5 1,8 Turbo? Bo chciałbym przed zakupem zrobić małe zapoznanie przed zakupem :wink4:

Witamy nowego Kolegę :hi: :hi: :hi: :hi:

Jedyne 1.8T to furka marcindlug'a, ale od razu mogę zdradzić, że nie jest to "zwykłe" 1.8T :D :D :D

Pomijając jedno S4, to jest to najmocniejsza fura u nas w tej chwili.

O frekwencję na spotach się martwić nie musisz, spotykamy się regularnie co tydzień, rzadko kiedy jest mniej niż 8-10 furaczy, czasem organizujemy też różne "party" :kox: :kox: :kox:

Zresztą, galerie mówią same za siebie :decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 20:44_________________________________________________

hmm oile dobrze pamietam to nei jest 1,8 ale bez turbo :)

b7 Pantona jest z turbinka :P

A 1.8 bez turbo to u nas pod dostatkiem :D - moja Ada, B4rt4s'a i Kfiat'a

Dwa 1.6 B5, dwa 2.0 TFSI B7, reszta klekoty :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To stawaj Kimi na krechę, jak klekoty takie do d*py są :decayed:

Nie kuś :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To stawaj Kimi na krechę, jak klekoty takie do d*py są :decayed:

:D rękawica padła.... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji - nie napisałem, ze klekoty są do d*py, tylko, że "reszta to klekoty" :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie :good:

A tak z ciekawości posiada ktoś z forumowiczów z Łodzi A4 B5 1,8 Turbo? Bo chciałbym przed zakupem zrobić małe zapoznanie przed zakupem :wink4:

Turbo to podstawa... nie ważne czy w Pb czy w ON :good:

[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 20:55_________________________________________________

Przy okazji - nie napisałem, ze klekoty są do d*py, tylko, że "reszta to klekoty" :naughty: :naughty: :naughty:

Kimiasz nie pękaj.... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą - ciekawe, co by się dokulało lepiej - afn z głupim rezystorem + spowalniaczem w postaci automatu, czy jednak adr'ek w serii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klekoty klekoty odrazu nie ma nic piekniejszego jak zapach diesla o poranku :D:P[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 21:01_________________________________________________

swoją drogą - ciekawe, co by się dokulało lepiej - afn z głupim rezystorem + spowalniaczem w postaci automatu, czy jednak adr'ek w serii :)

:decayed::naughty: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pękam, to było sprostowanie :cool1:

Ok, możemy sprawdzić - rezystorowany emerytowóz (TDi w automacie) kontra benzynowa seryjna ADR-ka :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą - ciekawe, co by się dokulało lepiej - afn z głupim rezystorem + spowalniaczem w postaci automatu, czy jednak adr'ek w serii :)

nom też mnie zastanawia..... klekot z c**jowym automatem czy ADR-ka :naughty::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą - ciekawe, co by się dokulało lepiej - afn z głupim rezystorem + spowalniaczem w postaci automatu, czy jednak adr'ek w serii :)

nom też mnie zastanawia..... klekot z c**jowym automatem czy ADR-ka :naughty::evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No to żeś pojechał teraz DJ-owi po rajtuzach :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...