Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

swoją drogą - ciekawe, co by się dokulało lepiej - afn z głupim rezystorem + spowalniaczem w postaci automatu, czy jednak adr'ek w serii :)

nom też mnie zastanawia..... klekot z c**jowym automatem czy ADR-ka :naughty::evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No to żeś pojechał teraz DJ-owi po rajtuzach :polew: :polew: :polew:

Kimiasz wysil umysł.... to była czysta ironia...... (sam mam ten c**jowy automat) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Kimiasz wysil umysł....

No właśnie coś ostatnio mam z tym problem :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak Bartek - co powiesz na małą ćwiartkę? :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

Tylko my dwaj i 400 metrów prostej - diesel kontra benzyna, automat kontra manual, Avant kontra sedan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panton, lepiej, żeby to faktycznie była ironia :naughty:

:polew: ja tylko powtarzam opinię niektórych fachowców :wink4: o automatach (którę są do d*py podobno) - sam to coś do d*py mam i w życiu bym nie oddał :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1302543207_by_ReVolted_500.jpg

Własnie spadłem pod biurko

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi trochę jak z Szybkich i Wściekłych, ale generalnie problemu nie widzę - możemy się przejechać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi trochę jak z Szybkich i Wściekłych, ale generalnie problemu nie widzę - możemy się przejechać :wink4:

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że nie jest to taka gra, że "przegrany musi zginąć" :polew:

Musi odjechać swym rumakiem w stronę zachodzącego słońca :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegrany oddaje kluczyki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 21:44_________________________________________________ :smutas: :smutas: :smutas: :smutas: :smutas: :smutas: :smutas: :smutas: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh

kurde byle za 2 tygodnie takie wyscigi skrece juz kamerke wtedy i bedzie fajny material :D[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 21:51_________________________________________________ja sobie kupie 5 litrow plynu i tez sie z kims scigne :D z Chrisem :D[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 21:51_________________________________________________ :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe ja może będę już po sprzęgle i też z kimś na kresce stanę :naughty: :naughty: :naughty::cool1: :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ, jesteś bardzo pewny siebie, pewnie masz powody :cool1:

Twoje kluczyki też są bezpieczne, bo kombinacja Avant+klekot+proteza zamiast dźwigni zmiany biegów to nie dla mnie :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 21:59_________________________________________________No to co, za 2 tygodnie? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Trzeba znaleźć jakieś w miarę bezpieczny kawałek asfaltu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...