Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanoooooooooo :hi:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 11:53_________________________________________________

pano.jpg

:)[br]

:good:

chcemy więcej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: :hi: :hi:

każda się nadaje a jak jeszcze ma jakiś mały ekranik LCD co by można było widzieć co się kręci to już wypas :wink4:

pogadam z kumplem i zobaczę co on tam ma dokładnie :wink4:

Witam. Jesli cos tam jeszcze bedziecie krecili to moge sie zjawic z kamerka HD i moim srebrym klekotem. Jestem swierzak jesli chodzi o spoty takze bez cisnien:)

fajnie masz ogarniętą furę więc nie wiem czemu jeszcze na żadnym spocie nie byłeś :mysli:

Boje sie troche tej ŁDZ Bandy :)

co Ty gadasz? :gwizdanie: przecież nikt tam nie gryzie i nie gadaj głupot tylko szykuj się na następnego spota :kox:

porwityhooligans.jpg

Uploaded with ImageShack.us

i prawidłowo :polew:

akurat ten w żółtej koszulce dużo mówi, mało robi. też się go bałem :naughty: ale jak go zobaczyłem na żywo to już mnie przeszło, słaby z niego kozak :wink4:

[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 12:01_________________________________________________

ehh kurfa.... samochod odpala dobrze, jezdzi dobrze, ale pali wiecej gazu.

no to ja nie wiem, u mnie jak był przestawiony to nie chciał palić, a jak już odpalił na plaku to kopcił jak cholera :thumbdown:

ale może po prostu w gnojowozie jest inaczej :mysli:

poza tym skąd pewność że masz przestawiony rozrząd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowie klekotów i automatów, Kimi :decayed::drunk:

Chciałbym tylko nieśmiało przypomnieć, że bez wspomagacza w postaci rezystora wynik pojedynku był odwrotny, ale tego już nikt nie widział i kamera nie kręciła.

Więc uznajmy, że AFN na dopalaczach w blasku fleszy, kamer i ku radości publiki dał ADR-owi po doopie.

Bez dopalaczy ADR z niejakim trudem, bo musiał się wkręcić powyżej 4 tysięcy, dał AFN-wi po doopie.

Zgadza się? :cool1:

Nie pitol Kimiasz tylko czapka z głowy - zwracaj honor dla klekotów i automatów. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 13:45_________________________________________________Pantonik - jak tam po weselu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po weselu bardzo dobrze.... pojadłem, popiłem, potańczyłem.... teraz trochę odpoczywam :wink4:

[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 16:13_________________________________________________34y1m37.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie :przebiegly:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 18:58_________________________________________________my za tydzień idziemy na weselisko :confused4: a juz mi się nie chce :disgust:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 19:06_________________________________________________Panton autko ustrojone pierwsza klasa. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano Bandziory :hi: :hi: :hi: :hi:

Święta Święta i po Świętach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...