Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

szerokosci tam na tej mietle i uwazaj na siebie :D:naughty:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 06:11_________________________________________________a Kimiasz pewnie na silke polecial z rana :D

klata plecy barki od tego sa poranki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Niestety, nie :D

O 5:50 się obudziłem i już nie mogłem zasnąć :D

A na siłkę zasuwam poniedziałek, środa i czwartek po pracy :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> :> :>

dokladnie taki sam tryb treningowy mam :) w czwartek po silc ejeszcze godzinka boksu tylko ;)

moge ci ustawiac walki bede twoim agentem wcale nie drogim :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> :> :>

dokladnie taki sam tryb treningowy mam :) w czwartek po silc ejeszcze godzinka boksu tylko ;)

No właśnie tu w Gdańsku w Gymnasionie nie ma żadnych zajęć ani z boksu, ani z kick-boxingu, są tylko w Warszawie :confused4:

A szkoda, bo mając tę kartę, co mam teraz, miałbym na te zajęcia wstęp darmowy.

rkwon, tylko że ja na razie jadę ogólnorozwojowy - jeden trening na wszystkie partie mięśniowe (w sumie 12 ćwiczeń w 3 seriach po 12 powtórzeń każde), a Ty pewnie robisz na jednym treningu tylko określone partie, nie? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> :> :>

dokladnie taki sam tryb treningowy mam :) w czwartek po silc ejeszcze godzinka boksu tylko ;)

No właśnie tu w Gdańsku w Gymnasionie nie ma żadnych zajęć ani z boksu, ani z kick-boxingu, są tylko w Warszawie :confused4:

A szkoda, bo mając tę kartę, co mam teraz, miałbym na te zajęcia wstęp darmowy.

rkwon, tylko że ja na razie jadę ogólnorozwojowy - jeden trening na wszystkie partie mięśniowe (w sumie 12 ćwiczeń w 3 seriach po 12 powtórzeń każde), a Ty pewnie robisz na jednym treningu tylko określone partie, nie? :mysli:

hhyhhyhyy

Tomcio spoko jak jeszcze troche podrosne to pomyslimy :D bedziesz pierwszy do ktorego sie zwroce :D

Kimiasz nom robie ABC

pon plcey biceps sroda klata triceps i czwartek barki nogi boks :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można zacząć weekend :beach: :beach: :beach::dance2: :dance2: :dance2::decayed: :decayed: :decayed:

jutro na 12.30 wymiana kapetków :wink4:, w Niedzielę na 15.00 po znajomka żeby go zawieźć na poprawiny i potem przywieźć więc chyba weekend raczej :no::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...