Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

no i jak tam weekendowcy :naughty: :naughty: bo ja zaraz idę z "Glinką" na :drunk: :drunk: :drunk: urodziny kuleżanki :decayed:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 18:18_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: temat Delfinka mnie rozwalił :polew: :polew: :polew: z całym szacunkiem dla ciebie Seba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no co zrobic :/ mam tylko nadzieje ze uda sie to jakos ogarna ;( :confused4:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 19:00_________________________________________________http://www.sadistic.pl/klaps-vt92531.htm[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 19:16_________________________________________________orietujecie sie moze gdzie moge nabyc taki profil aluminiowy jak na filmie w 1.08 ??

albo jak to sie nie nazywa profil to jak i gdzie tego szukac ??[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 19:25_________________________________________________aaa i jeszcze jedno pytanie pojawila mi sie sniezynka na fisie

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: zapomnialem nexia nie ma fisa :polew: :polew: :decayed: :decayed: :decayed::naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

k**wa normalnie epidemia :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 19:35_________________________________________________

-Tato! Kto to jest TRANSWESTYTA??

-Nie wiem! Zapytaj Mamy... ON Ci to powie[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 19:42_________________________________________________Scena w sypialni. Dwóch pedałów uprawia sex. Jeden mówi

- Dzisiaj musiałem zrobić test na AIDS.

- Co?!! Co ty, dopiero teraz mi to mówisz?!!

- Tylko żartowałem, lubię jak Ci się d*pa kurczy!

czym sie rozni dziewczyna od dzika ?

niczym to i to żołędzia ryjem szuka [br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 19:43_________________________________________________Czym rozni sie przejechany pies od przejechanego rumuna???

Przed psem widac slady hamowania!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ze Ty masz tam 150 kucy to ja nie wiedzialem :D

ma ktos pomysl jak nazwac ten profil czo co to jest tam w tym filmie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zestresowalem naszego Admina :D:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 20:04_________________________________________________Dlaczego na rumuńskim weselu tort jest z gówna?

Żeby dciągnąć muchy od panny młodej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy mam skasowac dowcip z rumunami ??

:embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 20:06_________________________________________________czy o co kaman bo sie zgubilem chyba

no ja nie wiedzialem ze masz 150 kucy kurde [br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 20:06_________________________________________________Żona podczas stosunku zwraca się do męża

-"Rżniesz mnie jak zwykłą dziwkę,powiedziałbyś ze dwa miłe słowa"

-"Wyżej d*pę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty no ja sie zgubilem kurde

mam nadzieje ze go nie urazilem :)

Ty jaki k**wa pulepcik ?? pączek ?? nie zapędzasz się ?? :D

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten profil z filmiku jest płaskownik z wyfrezowanymi bokami, raczej tego nie kupisz w sklepie tylko trzeba frezować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...