Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie ile za takie felgi jak moje moge krzyknąć. Z oponami 4mm?

Chriss dobre wieści przynosisz :) uważam, że RS tylko jako KOmbi powinno wychodzić :)

Twoja świadomość jest tak ograniczona, że nawet nie pojmujesz w jak ogromnym jesteś błędzie. :)

Może i tak ale nie będę słuchać kogoś z kropką :tongue4: :tongue4:

:hi: ale wczoraj sie pobawilem na parkingu carefura :)

Pod Manu jest fajnie jak się wyjdzie z kina po 23 od strony "Liroya" wtedy tam puściutko jak cholercia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce ktoś emulator do zmieniarki z łodzi? :decayed: dwóch mi się wypisało, a już graty zamówione do kolejnej tury;p

musisz mi objasnić to cudo :) bo mam graty na wymianę w sensie kosza, klimy i radyjka i fajnie byłoby nie byc ograniczonym do słuchania 1 płyty :wink4:[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 08:41_________________________________________________ :hi: muszę wam powiedzieć, że jazda na sankach też jest :good::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze tez Ci sie to nie nudzi :) a jako jedyny do mnie mowisz tak pieszczotliwie

acta byla i wyjebala cenzura i koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile za takie felgi jak moje moge krzyknąć. Z oponami 4mm?

Chriss dobre wieści przynosisz :) uważam, że RS tylko jako KOmbi powinno wychodzić :)

Twoja świadomość jest tak ograniczona, że nawet nie pojmujesz w jak ogromnym jesteś błędzie. :)

Może i tak ale nie będę słuchać kogoś z kropką :tongue4: :tongue4:

:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło matko ale dziki tłum na tę imprezę się szykuje :polew: a reszta co? sianem się wykręca ? ha ? :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Kurde chociaż sesje pocisnąłem ufff chociaż tyle z dobrych rzeczy. Tomku wiem że stoi na zewnątrz bo tam go zrzuciliśmy z lawety, zastanawiam się jak go na warsztat wciągną bo w 4 nawet metr go nie mogliśmy popchnąć przez to koło postawione w poprzek[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 13:24_________________________________________________rzeczoznawca ma do nich dzwonić i się umówić w ciągu 3 dni bo dzisiaj zgłaszałem szkodę. Auto zastępcze dają mi idczaki czy firma ubezpieczeniowa jak to jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

z autem zastepczym to sie wstrzymaj bo dolicza Ci koszta auta do kosztorysu i moze byc klops bo bedzie szkoda calkowita, mnie idczaki dali auto bo ich zjebalem bo dlugo a wrecz chyba na rekordy szli z naprawa auta wiec pow ze musze miec samochod i oni pokrywali koszty wynajmu auta a normalnie to Ci licza do szkody, a co do auta z ubezpieczenia to zalezy jak masz umowe podpisana bo ja np w zeszlym roku mialem ze poza miejscem zamieszkania dostaje auto od pzu a w tym roku juz zmienialem i mam niezaleznie gdzie kolizja przyjezdza laweta z autem zastepczym badz auto na nastepny dzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no to wstrzymam się faktycznie. Jutro oględziny z rzeczoznawcą, powinno być umyte to porobie fotki uszkodzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obdzwoniłam dyskoteki/ lokale brane pod uwagę co do imprezy, z przykrością zawiadamiam, że już nic nie da się zarezerwować, wszystko zajęte i myślę, że wszędzie będzie podobnie...trzeba było się dłużej decydować...

także wypad uważam za udany :tongue4: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...