Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Byle nie plazma. Pali duzo i jezeli beda to slajdy a nie ruchomy obraz to masz realna szanse na wypalenie obrazu na stale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

plazma mogłaby być, bo pobór prądu nie zmieni kolosalnie moich rachunków, a raczej obraz dynamiczny ma na tym być. Przeglądam teraz allegro i powiem Wam, że za jakieś 800 można mieć tv 42" (plazma/lcd), ale chyba bym się skłaniał do dorzucenia kilku złotych na np. 50"

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

TV LED LG 47" 47LV3550 FULL HD, 100Hz (3048189273) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

może takie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
plazma mogłaby być, bo pobór prądu nie zmieni kolosalnie moich rachunków, a raczej obraz dynamiczny ma na tym być. Przeglądam teraz allegro i powiem Wam, że za jakieś 800 można mieć tv 42" (plazma/lcd), ale chyba bym się skłaniał do dorzucenia kilku złotych na np. 50"

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

TV LED LG 47" 47LV3550 FULL HD, 100Hz (3048189273) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

może takie coś?

ja mam nowszy model (rozni sie tylko ze mozna filmy w 3D ogladac) tylko 32" i robi mi on za monitor i telewizor w sumie jestem bardzo zadowolony w sumie w domu mam same telewizory LG i smigaja wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:siema przy piątku

ja mam drugiego LG u bąboli w pokoju ale LCD i tu muszę powiedzieć że jest do d***

---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ----------

Seba i o takie coś mnie się rozchodziło laska super

---------- Post dopisany at 08:52 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ----------

uuuuuuu naaaaajjs

Maaaadzia to Ty ???? :D:P to juz nie na spodenkach tylko teraz pepek :D naaaajs :D

jasne że ja , 20 lat temu :polew:

---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ----------

Seba jesteś z Miskami w rezydencji?

czy Tomkiem i Klysiem ?

z tego co ja wiem w pokoju bede ja,Seba,Tomek i jeszcze nam maja dokoptowac dwoch typasow z pomorza tylko czy chlopaki sie zgadzaja na dwoch przybyszow ?

ee to moze ja te kolezanke namówie ...chyba ze wolicie typasów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę bardzo :D i bedzie 2 na 2 :P:D mnie sie podoba :D

yyy znaczy mam zmienic lodke na jakis fajny akt ? :)

---------- Post dopisany at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ----------

swoja droga to nie wiem jak znalezc takie zdjecie jak to z logiem audi w pepku :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam inne google u mnie nie ma :D

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

Audi_Rings_Outdoor.jpg

:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesssst tylko duuuzo niżej trzeba dalej pogrzebać :decayed:

---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ----------

ooo zobacz

legs_women_audi_laura_vandervoort_monochrome_1920x1080_wallpaper_wallpaperswa_com_78.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ze w bukowinie robimy sesyjke ??? :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musisz kasie poprosić ona ma takie dłuuuugie nogi :D u mnie byś musiał fotoshopem je wyciągnąć, zresztą kurcze zimno jest ni kuta spódnicy czy sukienki nie założe, no i skąd weźmiemy A8 ? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loooo tam odrazu a8 :D

jaka Kasieee ?? :D poprosze zdjecia :P bo nie wiem czy warto :D:)

przestan sie mazac :P dla dobrych zdjec trzeba sie poswiecic :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oile tamto bylo do wykonania tak to pod koniec marca ciezko bedzie zrobic :D

no chyba ze sie dobrze znieczulimy a szczegolnie modelka :P chyba ze jest morsem :D :D :D

ale jakby silnik rozgrzac to w siedzisko bedzie cieplo :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...